Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2001
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 Ira Pavel 14 1967 Strakonice 0:07:56 0:35:09 0:26:38 1:09:43
2 Dufek Roman 265 1973 Strakonice 0:07:45 0:35:20 0:27:31 1:10:36
3 Procházka Radek 285 1970 České Budějovice 0:11:41 0:35:12 0:25:06 1:11:59
4 Krejčů Jakub 20 1984 Kamenice nad Lipou 0:11:11 0:35:20 0:26:22 1:12:53
5 Schmied Jaroslav 82 1957 Veselí nad Lužnicí 0:09:58 0:35:53 0:28:05 1:13:56
6 Hurych Emanuel 53 1964 Jihlava 0:10:43 0:37:35 0:25:59 1:14:17
7 Straka Pavel 91 1967 Jindřichův Hradec 0:09:26 0:37:26 0:27:31 1:14:23
8 Procházková Milena 103 1972 České Budějovice 0:10:53 0:38:30 0:25:16 1:14:39
9 Tunkl David 101 1984 Pelhřimov 0:12:59 0:35:14 0:26:43 1:14:56
10 Pechek Vladimír 32 1957 Vlásenice 0:13:49 0:37:30 0:24:16 1:15:35
11 Cílek Miroslav 270 1965 Tábor 0:11:25 0:37:00 0:27:13 1:15:38
12 Veselý Pavel 16 1976 Veselí nad Lužnicí 0:11:49 0:35:10 0:28:49 1:15:48
13 Mikoláš Jan 62 1961 České Budějovice 0:11:20 0:36:12 0:29:08 1:16:40
14 Čoudek Vladimír 250 1960 Zvěrotice 0:12:59 0:36:12 0:27:31 1:16:42
15 Patera Jan 45 1980 Praha 4 0:10:51 0:36:12 0:29:46 1:16:49
16 Zídek František 33 1955 Pelhřimov 0:12:38 0:37:39 0:26:38 1:16:55
17 Ždych Jaroslav 85 1962 Veselí nad Lužnicí 0:12:41 0:39:13 0:25:48 1:17:42
18 Olšjak Ladislav 109 1959 Sezimovo Ústí 0:12:52 0:40:16 0:24:40 1:17:48
19 Suchan Josef 9 1969 Ševětín 0:12:24 0:35:53 0:30:00 1:18:17
20 Fric Milan 51 1973 Soběslav 0:13:43 0:35:22 0:29:39 1:18:44
21 Bečvář Petr 123 1970 Písek 0:15:25 0:35:12 0:28:35 1:19:12
22 Riesz Jan 52 1981 Bechyně 0:12:14 0:37:28 0:29:46 1:19:28
23 Pospíchal Radek 50 1972 Nová Ves 0:15:02 0:36:39 0:28:15 1:19:56
24 Lonský Jiří 106 1952 Veselí nad Lužnicí 0:13:18 0:36:11 0:31:00 1:20:29
25 Ryba Milan 74 1952 Praha 4 0:15:28 0:37:00 0:28:11 1:20:39
26 Fríd Petr 75 1973 Veselí nad Lužnicí 0:13:26 0:37:39 0:29:46 1:20:51
27 Macek Tomáš 261 1979 Mladá Vožice 0:13:13 0:37:40 0:30:01 1:20:54
28 Dvořák Martin 40 1967 Praha 6 0:13:14 0:38:10 0:30:00 1:21:24
29 Muller Václav 6 1984 Ústí nad Labem 0:11:29 0:38:10 0:32:00 1:21:39
30 Tunkl Luboš 263 1958 Pelhřimov 0:14:48 0:36:04 0:30:48 1:21:40
31 Pešl Tomáš 31 1967 Praha 4 0:11:31 0:36:39 0:33:34 1:21:44
32 Novák Vilém 267 1983 Lomnice nad Lužnicí 0:14:00 0:35:30 0:32:16 1:21:46
33 Plecitý Martin 105 1957 Praha 7 0:12:00 0:38:10 0:31:48 1:21:58
34 Matys Bohumil 294 1961 Třebeč 0:10:51 0:36:09 0:35:10 1:22:10
35 Trief Petr 120 1981 Tábor 0:11:47 0:37:50 0:32:42 1:22:19
36 Pípal Petr 28 1978 Veselí nad Lužnicí 0:13:33 0:35:53 0:32:59 1:22:25
37 Tvaroh Tomáš 10 1982 Praha 5 0:12:30 0:40:16 0:29:46 1:22:32
38 Boháč Karel 125 1947 Tábor 0:13:54 0:38:10 0:30:47 1:22:51
39 Černý Michal 296 1981 Brno 0:17:13 0:35:20 0:30:25 1:22:58
40 Drábek Martin 71 1972 Praha 3 0:13:25 0:38:10 0:31:30 1:23:05
41 Koubek Milan 79 1985 Tábor 0:13:09 0:39:50 0:30:08 1:23:07
42 Trešl Vladimír 283 1956 Soběslav 0:10:44 0:37:39 0:34:57 1:23:20
43 Bečička Jiří 42 1973 České Budějovice 0:13:27 0:40:50 0:29:23 1:23:40
44 Trecha Rudolf 38 1950 Týn 0:13:49 0:37:39 0:32:29 1:23:57
45 Hrádek Pavel 287 1971 Sezimovo Ústí 0:14:26 0:38:10 0:31:29 1:24:05
46 Burian František 24 1980 Bechyně 0:14:00 0:38:30 0:31:50 1:24:20
47 Vojtěch Jiří 254 1953 Tábor 0:09:34 0:47:20 0:27:27 1:24:21
48 Pech Vladimír 264 1949 Kamenice 0:15:48 0:38:25 0:30:11 1:24:24
49 Bauer Petr 46 1975 Brno 0:10:25 0:39:50 0:34:26 1:24:41
50 Marek Josef 92 1956 Malšice 0:14:09 0:39:13 0:31:27 1:24:49
51 Nikodém Libor 124 1955 Veselí nad Lužnicí 0:14:23 0:37:00 0:33:28 1:24:51
52 Macek Petr 2 1979 Mladá Vožice 0:14:32 0:40:16 0:30:10 1:24:58
53 Ardamica Tomáš 268 1970 Ševětín 0:12:46 0:38:37 0:33:41 1:25:04
54 Klípa Jaroslav 262 1976 Veselí nad Lužnicí 0:12:34 0:38:10 0:34:26 1:25:10
55 Rybák Michal 249 1975 Veselí nad Lužnicí 0:15:14 0:37:00 0:33:06 1:25:20
56 Blažek Radomír 121 1964 Veselí nad Lužnicí 0:15:30 0:39:13 0:30:50 1:25:33
57 Hajný Roman 244 1968 Rudolfov 0:15:17 0:37:00 0:33:17 1:25:34
58 Futerová Markéta 1 1978 Praha 4 0:12:12 0:38:19 0:35:35 1:26:06
59 Šubarský Pavel 41 1975 Veselí nad Lužnicí 0:14:21 0:36:39 0:35:10 1:26:10
60 Převrátil Bronislav 99 1979 Duchov 0:12:47 0:36:39 0:37:10 1:26:36
61 Kratochvíl Vojtěch 289 1938 Tábor 0:13:49 0:39:38 0:33:13 1:26:40
62 Linzmaier Werner 278 1941 Veselí nad Lužnicí 0:17:43 0:35:22 0:33:37 1:26:42
63 Turek Josef 126 1954 České Budějovice 0:12:48 0:39:28 0:34:30 1:26:46
64 Brodec Tomáš 35 1983 České Budějovice 0:14:00 0:42:50 0:29:57 1:26:47
65 Čáp Luboš 64 1965 Soběslav 0:15:38 0:40:05 0:31:05 1:26:48
66 Ruman Boris 110 1952 Praha 1 0:11:40 0:39:13 0:36:03 1:26:56
67 Mrázková Michala 277 1985 Slušovice 0:08:40 0:44:30 0:34:21 1:27:31
68 Čevela Marek 12 1984 Brno 0:12:25 0:36:15 0:38:55 1:27:35
69 Pinl Michal 252 1968 Rudolfov 0:14:26 0:40:16 0:33:10 1:27:52
70 Futera Stanislav 13 1971 Praha 4 0:14:28 0:38:10 0:35:35 1:28:13
71 Lískovec Milan 34 1978 Veselí nad Lužnicí 0:11:55 0:42:28 0:33:52 1:28:15
72 Louma Jaromír 269 1987 Veselí nad Lužnicí 0:15:07 0:40:25 0:32:44 1:28:16
73 Holub Zdeněk 30 1979 Val 0:16:04 0:40:28 0:31:47 1:28:19
74 Sláma Michal 66 1956 Praha 1 0:17:41 0:39:10 0:31:30 1:28:21
75 Břenda Luboš 116 1974 Mladá Vožice 0:13:36 0:40:08 0:34:45 1:28:29
76 Lenc Petr 96 1955 Ševětín 0:11:58 0:37:00 0:39:35 1:28:33
77 Habásko Milan 87 1958 Praha 3 0:13:38 0:40:16 0:34:45 1:28:39
78 Šmejkal Daniel 89 1985 Veselí nad Lužnicí 0:15:01 0:37:22 0:36:45 1:29:08
79 Buriánek Martin 276 1970 Sezimovo Ústí 0:13:09 0:39:57 0:36:13 1:29:19
80 Kybast Ondřej 44 1963 Praha 10 0:12:57 0:40:48 0:35:37 1:29:22
81 Muzikář Milan 245 1974 Milovice 0:13:26 0:39:50 0:36:28 1:29:44
82 Poláček Jan 259 1981 Veselí nad Lužnicí 0:12:41 0:39:50 0:37:41 1:30:12
83 Polívka Michal 17 1974 Plzeň 0:14:09 0:37:00 0:39:11 1:30:20
84 Šimek Miroslav 104 1966 České Budějovice 0:12:45 0:40:41 0:37:20 1:30:46
85 Šejda Michal 298 1974 Ševětín 0:13:30 0:42:40 0:34:50 1:31:00
86 Fliegel Jaroslav 3 1969 Třeboň 0:14:17 0:40:50 0:35:59 1:31:06
87 Šejda Vít 77 1975 Ševětín 0:15:38 0:40:29 0:35:00 1:31:07
88 Šilhavá Marie 295 1983 Bavorovice 0:13:27 0:43:15 0:34:30 1:31:12
89 Šuler Václav 70 1954 Dačice 0:14:21 0:44:09 0:32:47 1:31:17
90 Hejnová Božena 97 1979 Ševětín 0:12:51 0:43:44 0:34:50 1:31:25
91 Kopeček Ladislav 293 1968 Ševětín 0:18:25 0:39:22 0:34:06 1:31:53
92 Zahradník Václav 29 1983 České Budějovice 0:14:22 0:39:50 0:38:12 1:32:24
93 Vaníček Jakub 23 1970 Praha 5 0:10:53 0:43:15 0:38:27 1:32:35
94 Ondráček Jan 243 1987 Veselí nad Lužnicí 0:12:38 0:43:44 0:36:17 1:32:39
95 Málek Zdeněk 290 1943 Praha 7 0:20:52 0:38:10 0:33:45 1:32:47
96 Židlický Viktor 108 1984 Praha 1 0:15:28 0:40:08 0:37:38 1:33:14
97 Toufarová Monika 266 1979 České Budějovice 0:15:22 0:43:15 0:34:37 1:33:14
98 Vholek Tomáš 4 1977 Dašice 0:17:15 0:46:09 0:30:05 1:33:29
99 Hešík ml. Jiří 21 1982 Lomnice nad Lužnicí 0:16:53 0:42:28 0:35:10 1:34:31
100 Wágner Otto 117 1958 Tábor 0:13:22 0:43:44 0:37:43 1:34:49
101 Rys Zdeněk 248 1966 Praha 6 0:12:29 0:48:00 0:34:53 1:35:22
102 Maroušek Miroslav 78 1957 České Budějovice 0:15:35 0:42:39 0:37:12 1:35:26
103 Fliegelová Václava 228 1970 Třeboň 0:15:05 0:43:44 0:36:59 1:35:48
104 Švehla Radek 111 1968 Veselí nad Lužnicí 0:14:50 0:42:13 0:38:47 1:35:50
105 Doležal Richard 271 1973 Veselí nad Lužnicí 0:15:06 0:43:44 0:37:03 1:35:53
106 Petrášek Václav 94 1984 České Budějovice 0:16:04 0:40:16 0:40:01 1:36:21
107 Vaňek Michal 107 1979 Veselí nad Lužnicí 0:15:07 0:40:47 0:40:40 1:36:34
108 Vnouček Lubor 84 1974 Mladá Vožice 0:15:48 0:40:16 0:40:45 1:36:49
109 Pavlíček František 292 1958 Soběslav 0:16:30 0:39:13 0:41:12 1:36:55
110 Brožková Linda 36 1979 Tábor 0:13:26 0:40:48 0:42:45 1:36:59
111 Velich Pavel 286 1976 Veselí nad Lužnicí 0:14:01 0:46:45 0:36:13 1:36:59
112 Maroušek Vít 76 1985 České Budějovice 0:14:45 0:42:39 0:39:46 1:37:10
113 Švrček Milan 19 1983 Malšice 0:17:40 0:40:41 0:39:00 1:37:21
114 Cílek Petr 90 1965 Praha 4 0:13:01 0:46:00 0:40:52 1:39:53
115 Vrbický Tomáš 100 1983 Praha 8 0:20:34 0:42:13 0:37:12 1:39:59
116 Marek Filip 288 1987 Malšice 0:13:37 0:44:09 0:42:29 1:40:15
117 Týma Emil 274 1954 České Budějovice 0:13:14 0:47:50 0:39:20 1:40:24
118 Čecháček Radek 83 1979 Planá 0:15:49 0:44:10 0:40:28 1:40:27
119 Pávek Jan 37 1941 Tábor 0:15:11 0:45:38 0:40:21 1:41:10
120 Menšíková Jana 81 1969 Praha Záp. 0:14:16 0:44:28 0:42:40 1:41:24
121 Hadrava Martin 229 1985 Veselí nad Lužnicí 0:15:44 0:48:45 0:37:20 1:41:49
122 Dolejš Petr 102 1984 Drahov 0:15:38 0:42:13 0:44:03 1:41:54
123 Mašková Ivana 272 1980 Veselí nad Lužnicí 0:12:39 0:50:44 0:38:44 1:42:07
124 Krátký Marek 279 1975 Soběslav 0:18:50 0:43:44 0:39:59 1:42:33
125 Hrdlička Michal 122 1967 Praha 4 0:14:33 0:50:55 0:37:37 1:43:05
126 Faflík Luboš 280 1973 Veselí nad Lužnicí 0:12:17 0:36:12 0:55:19 1:43:48
127 Hešík st. Jiří 258 1963 Lomnice nad Lužnicí 0:15:25 0:44:28 0:44:17 1:44:10
128 Kronika Petr 291 1978 Veselí nad Lužnicí 0:18:31 0:47:45 0:38:28 1:44:44
129 Schneider Karel 281 1932 Tábor 0:14:07 0:46:02 0:44:51 1:45:00
130 Prediger Evžen 253 1951 Praha 4 0:16:58 0:46:02 0:43:19 1:46:19
131 Sedlák Boris 26 1949 Praha 4 0:21:10 0:49:09 0:36:03 1:46:22
132 Rokos Milan 55 1959 Třeboň 0:13:53 0:48:54 0:45:00 1:47:47
133 Rokos Lukáš 127 1987 Třeboň 0:13:53 0:48:54 0:45:00 1:47:47
134 Louma Mirko 72 1962 Veselí nad Lužnicí 0:15:21 0:44:28 0:49:45 1:49:34
135 Kott Ondřej 255 1978 Praha 4 0:17:29 0:43:30 0:48:57 1:49:56
136 Vosáhlo David 273 1978 Praha 4 0:20:14 0:37:30 0:52:13 1:49:57
137 Kalisch David 60 1986 Lomnice n.L. 0:23:09 0:43:15 0:43:35 1:49:59
138 Maxová Renata 284 1976 Praha 4 0:16:33 0:44:28 0:49:35 1:50:36
139 Jahodová Martina 59 1984 Brno 0:11:08 0:56:45 0:43:11 1:51:04
140 Dolejš Michal 27 1986 Drahov 0:17:13 0:50:31 0:44:51 1:52:35
141 Kalinová Eva 5 1986 Praha 10 0:17:38 0:49:38 0:46:58 1:54:14
142 Ježková Věra 282 1964 Soběslav 0:17:36 0:50:42 0:48:28 1:56:46
143 Kadlecová Ilona 47 1976 Planá 0:17:23 0:55:45 0:44:30 1:57:38
144 Kopeček Ladislav 247 1944 Ševětín 0:23:28 0:51:42 0:43:33 1:58:43
145 Raym Jan 93 1944 Praha 7 0:17:38 0:51:20 0:50:49 1:59:47
146 Dvořák Filip 69 1991 Praha 8 0:15:21 0:56:46 0:47:59 2:00:06
147 Dvořák Viktor 275 1970 Praha 8 0:15:23 0:56:48 0:48:00 2:00:11
148 Ptáčková Renata 86 1982 Praha 4 0:14:23 0:55:45 0:50:18 2:00:26
149 Lukášková Eva 88 1989 Praha 5 0:15:29 0:55:48 0:51:57 2:03:14
150 Lukášková Alena 57 1980 Praha 5 0:15:30 0:55:45 0:52:08 2:03:23
151 Maroušková Iva 257 1987 České Budějovice 0:15:15 0:55:29 0:53:52 2:04:36
152 Vyhnánek Zdeněk 22 1956 Veselí nad Lužnicí 0:15:50 0:53:40 0:55:48 2:05:18
153 Šťastná Barbora 7 1987 Praha 6 0:15:03 0:55:45 0:54:36 2:05:24
154 Nekolová Hana 11 1974 Plzeň 0:13:53 0:59:10 0:53:10 2:06:13
155 Řápek Václav 297 1942 Praha 9 0:14:55 0:44:09 1:10:00 2:09:04
156 Doležal Karel 58 1971 Veselí nad Lužnicí 0:15:50 1:02:30 0:51:10 2:09:30
157 Kajtmanová Eva 256 1977 Veselí nad Lužnicí 0:15:50 1:02:30 0:51:10 2:09:30
158 Marsa Pavel 56 1952 Zlukov 0:21:24 0:56:57 0:52:08 2:10:29
159 Radovská Jana 15 1965 Veselí nad Lužnicí 0:19:21 0:56:45 0:56:31 2:12:37
160 Petzová Michaela 67 1985 Praha 9 0:16:18 1:05:20 0:55:19 2:16:57
161 Tvrdý Jaroslav 260 1960 Veselí nad Lužnicí 0:21:05 1:00:27 0:55:43 2:17:15
162 Lukášková Olga 207 1989 Praha 5 0:15:45 1:09:47 0:51:57 2:17:29
163 Tvrdý Jaroslav 98 1990 Veselí nad Lužnicí 0:21:53 1:00:28 0:55:38 2:17:59
164 Novotný Josef 8 1929 Žíšov 0:25:08 0:56:57 1:01:56 2:24:01
165 Lukášková Oldřiška 54 1957 Praha 5 0:21:24 1:09:48 1:01:56 2:33:08
166 Fencl Tomáš 65 1972 Veselí nad Lužnicí 0:13:46 1:15:00 1:10:00 2:38:46
167 Šťastný Rostislav 251 1967 Veselí nad Lužnicí 0:14:32 1:15:00 1:10:00 2:39:32
168 Cavenda Libor 113 1985 Zlín 0:19:33 1:15:00 1:10:00 2:44:33
169 Šťastný Michal 115 1960 Praha 6 0:20:30 1:15:00 1:10:00 2:45:30
170 Dlouhá Nataša 25 1954 Písek 0:30:00 1:15:00 1:05:58 2:50:58