Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2003
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 Tunkl David 110 1984 Pelhřimov 0:11:18 0:33:09 0:26:33 1:19:00
2 Šourek Vladimír 60 1960 Zvěrotice 0:12:37 0:33:39 0:28:13 1:19:04
3 Hronek Jaroslav 56 1980 Protivín 0:10:26 0:35:07 0:29:20 1:16:15
4 Zídek František 63 1955 Pelhřimov 0:12:50 0:36:15 0:26:54 1:19:26
5 Poláček Jan 86 1981 Veselí nad Lužnicí 0:11:05 0:33:28 0:32:01 1:22:42
6 Bláha Jan 83 1980 Teplice 0:14:50 0:33:17 0:29:40 1:23:18
7 Gebr Karel 50 1979 Tábor 0:11:03 0:35:09 0:32:36 1:22:06
8 Ryba Milan 1 1952 Praha 0:14:45 0:36:36 0:27:40 1:57:25
9 Svobodová Julie 100 1987 Praha 0:11:31 0:36:38 0:30:54 1:22:32
10 Rys Zdeněk 36 1966 Praha 0:11:15 1:11:57 0:33:06 1:24:41
11 Našinec Jakub 106 1974 České Budějovice 0:12:11 0:35:54 0:31:31 1:20:01
12 Macek Tomáš 28 1979 Mladá Vožice 0:12:55 0:37:56 0:29:02 1:23:50
13 Růžička Jiří 65 1953 České Budějovice 0:13:59 0:35:01 0:31:04 1:22:38
14 Čáp Luboš 62 1965 Soběslav 0:14:55 0:35:44 0:29:28 1:23:21
15 Futerová Markéta 105 1978 Praha 0:10:50 0:35:12 0:34:18 1:24:28
16 Lonský Jiří 46 1952 Veselí nad Lužnicí 0:13:55 0:35:10 0:31:20 1:23:35
17 Burián František 134 1980 Bechyně 0:13:24 0:36:10 0:31:06 1:26:02
18 Lískovec Milan 54 1978 Veselí nad Lužnicí 0:11:37 0:36:02 0:33:12 1:20:45
19 Marek Josef 21 1956 Obora 0:13:20 0:38:10 0:29:23 1:25:41
20 Baudys Jiří 53 1978 Veselí nad Lužnicí 0:13:52 0:34:59 0:32:03 1:22:27
21 Hrádek Pavel 43 1971 Sezimovo Ústí 0:13:00 0:36:43 0:31:17 1:27:28
22 Kučera Petr 69 1972 České Budějovice 0:11:26 0:35:07 0:34:30 1:19:43
23 Roučka Tomáš 111 1977 Nová Paka 0:12:55 0:38:29 0:30:07 1:25:21
24 Převrátil Bronislav 82 1979 Liberk Rychnov nad Kněžnou 0:11:55 0:33:38 0:36:00 1:25:08
25 Voleský Jan 104 1976 České Budějovice 0:13:03 0:34:23 0:34:10 1:25:54
26 Tunkl Tomáš 70 1988 Pelhřimov 0:11:03 0:34:52 0:35:53 1:22:33
27 Hajný Roman 66 1968 Rudolfov 0:14:21 0:35:55 0:31:40 1:30:20
28 Vlachynský Ivo 7 1956 Veselí nad Lužnicí 0:13:53 0:33:29 0:34:54 1:25:09
29 Tvaroh Tomáš 71 1982 Praha 0:12:15 0:38:30 0:31:40 1:23:17
30 Toufarová Monika 38 1979 Veselí nad Lužnicí 0:13:58 0:38:11 0:30:20 1:26:10
31 Kukačka Roman 88 1982 Jindřichův Hradec 0:13:30 0:35:56 0:33:03 1:27:17
32 Heger Miloš 92 1985 Roseč - JH 0:13:59 0:36:34 0:32:02 1:24:45
33 Řápek Václav 130 1966 Praha 0:16:37 0:38:13 0:28:04 1:22:33
34 Pinl Michal 67 1968 Rudolfov 0:13:58 0:37:01 0:32:02 1:27:29
35 Šmejkal Daniel 25 1985 Veselí nad Lužnicí 0:14:23 0:33:30 0:35:09 1:31:18
36 Vojta Jaroslav 30 1982 Val 0:13:36 0:34:54 0:34:39 1:21:22
37 Rokos Ivan 41 1959 Třeboň 0:13:49 0:40:00 0:29:22 1:26:18
38 Matys Bohumil 3 1961 České Budějovice 0:11:10 0:35:08 0:37:12 1:30:18
39 Turek Josef 27 1954 České Budějovice 0:13:14 0:34:53 0:35:44 1:22:13
40 Boháč Karel 2 1947 Tábor 0:14:56 0:38:17 0:30:43 1:31:17
41 Šubarský Pavel 26 1975 Veselí nad Lužnicí 0:14:01 0:33:31 0:36:32 1:27:07
42 Trešl Vladimír 72 1956 Soběslav 0:10:55 0:37:41 0:35:31 1:27:52
43 Šimek Miroslav 5 1966 České Budějovice 0:13:09 0:37:38 0:33:26 1:28:03
44 Kosobud Martin 76 1968 České Budějovice 0:14:06 0:38:14 0:32:14 1:27:16
45 Bouchal Ondřej 102 1952 Veselí nad Lužnicí 0:15:25 0:38:40 0:30:42 1:28:55
46 Schneider Karek 31 1965 Tábor 0:12:55 0:38:06 0:33:57 1:27:04
47 Doležálek Zdeněk 131 1955 Tábor 0:16:04 0:39:00 0:30:00 1:24:02
48 Chmelař Petr 57 1956 Praha 0:14:01 0:37:57 0:33:07 1:32:01
49 Vaněk Michal 79 1979 Veselí nad Lužnicí 0:13:54 0:33:51 0:37:48 1:27:18
50 Lenc Petr 90 1955 Ševětín 0:11:34 0:37:16 0:36:48 1:30:51
51 Nikodém Libor 24 1955 Veselí nad Lužnicí 0:14:58 0:35:53 0:35:08 1:30:01
52 Maroušek Vít 14 1985 České Budějovice 0:11:35 0:37:42 0:36:53 1:29:09
53 Macek Petr 68 1979 Mladá Vožice 0:14:57 0:38:30 0:32:46 1:30:47
54 Pech Vladimír 34 1949 Kamenice nad Lipou 0:18:18 0:38:23 0:31:04 1:32:39
55 Pokorný Petr 47 1975 České Budějovice 0:13:59 0:38:22 0:35:29 1:30:42
56 Nestával František 11 1977 Veselí nad Lužnicí 0:14:08 0:40:08 0:33:45 1:29:30
57 Procházka Jaroslav 23 1961 Světlá nad Sázavou 0:15:00 0:39:46 0:33:15 1:32:08
58 Angleta Daniel 8 1974 Chomutov 0:16:33 0:38:12 0:33:17 1:33:22
59 Fliegel Jaroslav 32 1969 Třeboň 0:14:00 0:39:15 0:34:50 1:29:27
60 Zezulka Stanislav 16 1988 Otrokovice 0:15:54 0:41:29 0:30:46 1:30:53
61 Kybast Ondřej 87 1963 Praha 0:12:29 0:39:44 0:36:53 1:34:30
62 Pávek Jan 78 1941 Tábor 0:14:21 0:38:28 0:37:02 1:38:00
63 Flieglová Václava 33 1970 Třeboň 0:14:39 0:40:04 0:36:25 1:31:19
64 Vochozka Zdeněk 101 1960 Soběslav 0:17:10 0:43:53 0:31:03 1:36:43
65 Ardamica Tomáš 12 1970 Ševětín 0:14:08 0:40:03 0:38:31 1:39:14
66 Hešík Jiří 98 1982 Lomnice nad Lužnicí 0:16:50 0:41:01 0:34:59 1:31:39
67 Rokos Lukáš 42 1987 Třeboň 0:13:15 0:44:22 0:35:14 1:30:46
68 Maroušek Miroslav 13 1957 České Budějovice 0:15:38 0:40:07 0:37:14 1:39:34
69 Jahn Čestmír 4 1986 České Budějovice 0:16:22 0:34:51 0:41:53 1:40:57
70 Procházka Robert 107 1975 České Budějovice 0:14:20 0:38:16 0:40:40 1:36:15
71 Mrvík Zbyněk 77 1967 České Budějovice 0:13:05 0:42:54 0:37:18 1:32:40
72 Veselá Eva 49 1978 České Budějovice 0:14:18 0:42:49 0:37:27 1:44:43
73 Bodický Michal 19 1986 Brno 0:16:32 0:37:52 0:40:46 1:42:04
74 Vaníček Jakub 44 1970 Praha 0:11:20 0:44:22 0:39:56 1:34:33
75 Heroutová Iveta 55 1981 Veselí nad Lužnicí 0:13:44 0:47:45 0:36:10 1:42:01
76 Pavlíček František 59 1958 Soběslav 0:16:16 0:41:36 0:39:56 1:46:41
77 Vávra Miroslav 9 1963 Tábor 0:17:25 0:42:46 0:37:48 1:34:09
78 Strejček Martin 52 1968 Veselí nad Lužnicí 0:12:02 0:48:25 0:37:34 1:48:13
79 Marsa Pavel 58 1952 Zlukov 0:13:49 0:41:30 0:43:37 1:41:58
80 Trešlová Zuzana 97 1985 Soběslav 0:13:02 0:47:44 0:38:33 1:43:28
81 Vondrášek Jiří 64 1977 Veselí nad Lužnicí 0:15:09 0:47:20 0:36:55 1:33:54
82 Růžička Martin 51 1974 Veselí nad Lužnicí 0:16:06 0:48:21 0:35:11 1:46:46
83 Novotný Tomáš 93 1971 Tábor 0:15:00 0:39:34 0:45:21 1:46:47
84 Mauer Vladimír 40 1934 Vidov 0:16:44 0:43:22 0:41:20 1:41:16
85 Roučka Vladimír 128 1954 Nová Paka 0:14:41 0:45:40 0:41:54 1:45:00
86 Polášek Tomáš 22 1988 Otrokovice 0:14:50 0:41:38 0:45:50 1:53:42
87 Písařík Aleš 17 1988 Brno 0:16:40 0:41:17 0:45:10 1:40:26
88 Basetl Jiří 132 1973 České Budějovice 0:12:37 0:48:49 0:41:54 1:53:04
89 Valert Radomír 80 1967 České Budějovice 0:14:00 0:42:52 0:46:58 1:49:26
90 Kadlecová Ilona 29 1976 Třebiště 0:17:10 0:49:03 0:40:40 1:49:58
91 Kajtmanová Eva 127 1977 Veselí nad Lužnicí 0:15:15 0:48:33 0:43:07 1:52:15
92 Doležal Richard 129 1973 Ves 0:15:15 0:48:33 0:43:07 1:46:18
93 Foltýn Ctirad 94 1950 Praha 0:17:56 0:50:50 0:38:14 1:46:20
94 Zasadil Petr 103 1959 Veselí nad Lužnicí 0:18:49 0:47:05 0:41:33 1:48:10
95 Holinka Karel 89 1957 Praha 0:18:24 0:42:55 0:46:58 2:04:36
96 Nytrová Martina 133 1981 Praha 0:30:00 0:39:45 0:39:30 1:48:10
97 Drha Martin 84 1984 Veselí nad Lužnicí 0:14:53 0:52:03 0:42:29 1:47:37
98 Schneider Karel 10 1932 Tábor 0:14:46 0:47:45 0:46:58 1:58:29
99 Kukla Ivan 109 1956 Praha 0:17:27 0:42:50 0:49:23 1:54:01
100 Dvořák Viktor 126 1970 Ves 0:14:08 0:48:36 0:48:17 1:55:46
101 Dvořáková Renata 108 1972 Praha 0:14:39 0:48:33 0:48:18 1:48:48
102 Valertová Veronika 81 1987 České Budějovice 0:17:08 0:49:46 0:45:41 2:02:27
103 Janáčková Marta 15 1982 Křenovice u Slavkova 0:14:24 0:42:56 0:55:47 2:00:14
104 Kopeček Ladislav 91 1944 Ševětín 0:21:15 0:49:13 0:45:50 2:12:39
105 Fiala Jan 85 1983 Veselí nad Lužnicí 0:17:18 0:50:06 0:49:20 2:13:08
106 Kolář Václav 115 1940 Praha 0:19:17 1:02:58 0:38:51 1:34:35
107 Kratochvíl Vojtěch 6 1938 Tábor 0:14:45 1:11:57 0:35:09 2:21:44
108 Čevela Marek 37 1984 Brno 0:11:29 0:41:38 1:10:00 2:01:08
109 Lukášková Oldřiška 35 1957 Praha 0:19:52 0:57:12 0:47:21 2:36:51
110 Křížová Veronika 45 1987 Veselí nad Lužnicí 0:17:20 0:50:52 1:04:31 2:25:31
111 Wolfová Marta 96 1952 Praha 0:16:59 1:11:57 1:04:32 0:00:00