Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2004
Pořadí Příjmení Jméno Startovní číslo Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 Tunkl David 217 1984 Pelhřimov 0:11:20 0:36:15 0:25:19 1:12:54
2 Škoda Petr 209 1982 České Budějovice 0:08:19 0:36:24 0:29:08 1:13:51
3 Oplatek Eduard 213 1975 Sezimovo Ústí 0:11:47 0:36:40 0:26:00 1:14:27
4 Veselý Pavel 174 1976 Veselí nad Lužnicí 0:11:52 0:36:25 0:26:48 1:15:05
5 Hronek Jaroslav 219 1980 Kukle 0:08:46 0:36:24 0:29:57 1:15:07
6 Malek Daniel 246 1971 Zlukov 0:10:33 0:36:11 0:28:24 1:15:08
7 Fric Milan 221 1973 Třebejice 0:12:54 0:36:13 0:27:42 1:16:49
8 Dufek Roman 234 1973 Strakonice 0:08:19 0:37:23 0:31:09 1:16:51
9 Patera Jan 191 1980 Praha 0:10:54 0:36:40 0:30:00 1:17:34
10 Baudys Jiří 255 1978 Veselí nad Lužnicí 0:12:33 0:36:36 0:29:25 1:18:34
11 Poláček Jan 223 1981 Veselí nad Lužnicí 0:11:43 0:36:12 0:30:46 1:18:41
12 Šafařík Radek 180 1975 České Budějovice 0:13:20 0:36:24 0:29:20 1:19:04
13 Kučera Petr 216 1972 České Budějovice 0:11:10 0:36:24 0:31:45 1:19:19
14 Burget Petr 201 1976 Břeclav 0:12:50 0:39:41 0:27:00 1:19:31
15 Převrátil Bronislav 139 1979 Teplice 0:11:02 0:36:25 0:32:09 1:19:36
16 Zídek František 226 1955 Pelhřimov 0:12:45 0:40:27 0:26:34 1:19:46
17 Cílek Miroslav 183 1965 Tábor 0:11:49 0:39:38 0:29:08 1:20:35
18 Tunkl Tomáš 218 1988 Pelhřimov 0:11:12 0:37:23 0:33:00 1:21:35
19 Macek Petr 194 1979 Mladá Vožice 0:13:29 0:39:38 0:28:35 1:21:42
20 Turek Josef 135 1954 České Budějovice 0:13:09 0:36:46 0:31:49 1:21:44
21 Marek Josef 193 1956 Obora 0:13:31 0:39:38 0:28:35 1:21:44
22 Macek Tomáš 179 1979 Mladá Vožice 0:12:41 0:40:40 0:28:33 1:21:54
23 Lonský Jiří 165 1952 Veselí nad Lužnicí 0:13:31 0:37:32 0:31:01 1:22:04
24 Buryška Tomáš 199 1988 Brno 0:10:09 0:43:31 0:28:48 1:22:28
25 Heger Miloš 211 1985 Roseč 0:13:01 0:39:29 0:30:16 1:22:46
26 Lískovec Milan 225 1978 Veselí nad Lužnicí 0:11:33 0:39:24 0:31:52 1:22:49
27 Lipert Miroslav 205 1948 Tábor 0:12:20 0:39:38 0:30:53 1:22:51
28 Hajný Roman 151 1968 Rudolfov 0:14:30 0:36:20 0:32:02 1:22:52
29 Futerová Markéta 152 1978 Praha 0:11:11 0:37:34 0:34:10 1:22:55
30 Straka Pevel 238 1967 Jindřichův Hradec 0:10:46 0:39:49 0:32:31 1:23:06
31 Pípal Petr 157 1978 Veselí nad Lužnicí 0:13:18 0:36:20 0:33:33 1:23:11
32 Čáp Luboš 177 1965 Soběslav 0:14:37 0:39:38 0:29:02 1:23:17
33 Křen Filip 241 1980 Luhačovice 0:13:06 0:38:33 0:31:40 1:23:19
34 Škoda Jakub 207 1991 České Budějovice 0:10:22 0:42:00 0:31:15 1:23:37
35 Šimek Miroslav 233 1966 České Budějovice 0:13:57 0:39:30 0:30:24 1:23:51
36 Turek Michal 136 1977 České Budějovice 0:11:34 0:38:31 0:35:07 1:25:12
37 Lacina Jan 116 1980 Veselí nad Lužnicí 0:15:33 0:36:15 0:34:00 1:25:48
38 Kosobud Martin 222 1968 Srubec 0:13:59 0:40:32 0:31:24 1:25:55
39 Rýdl Zdeněk 251 1975 Praha 0:13:00 0:38:30 0:34:33 1:26:03
40 Futera Stanislav 169 1971 Praha 0:14:27 0:39:28 0:32:10 1:26:05
41 Angletta Daniel 142 1974 Chomutov 0:14:57 0:38:31 0:32:42 1:26:10
42 Břenda Luboš 195 1974 Mladá Vožice 0:13:05 0:39:49 0:33:30 1:26:24
43 Boháč Karel 141 1947 Tábor 0:14:44 0:41:07 0:30:36 1:26:27
44 Habásko Milan 162 1958 Praha 0:13:32 0:39:38 0:33:40 1:26:50
45 Češková Iveta 210 1982 Nová Ves 0:10:05 0:42:32 0:34:35 1:27:12
46 Schneider ml. Karel 172 1965 Tábor 0:13:02 0:42:20 0:31:55 1:27:17
47 Procházka Jaroslav 228 1961 Světlá nad Sázavou 0:14:36 0:42:08 0:30:49 1:27:33
48 Řápek Václav 265 1966 Praha 0:16:51 0:43:31 0:28:34 1:28:56
49 Cílek Petr 203 1965 Praha 0:12:42 0:43:31 0:33:10 1:29:23
50 Sládeček Pavel 262 1978 Kolín 0:13:53 0:42:20 0:33:15 1:29:28
51 Trešl Vladimír 247 1956 Soběslav 0:11:06 0:43:35 0:34:48 1:29:29
52 Rehberger Marek 200 1976 Znojmo 0:16:57 0:39:41 0:33:15 1:29:53
53 Petrů Aleš 220 1981 České Budějovice 0:15:27 0:39:38 0:34:55 1:30:00
54 Chmelař Petr 140 1956 Praha 0:14:53 0:39:38 0:35:31 1:30:02
55 Linzmaier Werner 160 1941 Veselí nad Lužnicí 0:18:20 0:37:23 0:34:23 1:30:06
56 Pavlíček František 206 1958 Soběslav 0:15:17 0:42:00 0:32:53 1:30:10
57 Pinl Michal 145 1968 Rudolfov 0:14:37 0:43:39 0:32:17 1:30:33
58 Mrvík Zbyněk 237 1967 České Budějovice 0:13:05 0:43:37 0:33:58 1:30:40
59 Hadrava Martin 236 1985 Veselí nad Lužnicí 0:15:17 0:40:19 0:35:05 1:30:41
60 Vochozka Zdeněk 166 1960 Soběslav 0:16:48 0:44:36 0:29:26 1:30:50
61 Pech Vladimír 175 1949 Kamenice nad Lužnicí 0:17:12 0:41:07 0:32:53 1:31:12
62 Bodický Michal 261 1986 Brno 0:16:38 0:41:54 0:33:15 1:31:47
63 Šinko Jan 232 1982 Veselí nad Lužnicí 0:12:21 0:36:25 0:43:01 1:31:47
64 Kratochvíl Vojtěch 204 1938 Tábor 0:14:30 0:42:20 0:35:09 1:31:59
65 Hřebačka Petr 198 1982 Brno 0:16:03 0:42:08 0:33:55 1:32:06
66 Kožichová Lenka 239 1978 Živernice 0:13:52 0:43:31 0:35:20 1:32:43
67 Luft Jan 244 1975 Příbram 0:12:16 0:44:28 0:36:03 1:32:47
68 Řápek Ondra 263 1986 Praha 0:15:30 0:43:16 0:34:47 1:33:33
69 Švehla Jiří 163 1955 Veselí nad Lužnicí 0:16:52 0:37:32 0:39:13 1:33:37
70 Novotný Tomáš 230 1971 Vlkov 0:15:27 0:39:30 0:38:48 1:33:45
71 Kašpar Zdeněk 181 1964 Šumperk 0:13:54 0:43:21 0:37:20 1:34:35
72 Dvořáková Hana 249 1977 Praha 0:13:57 0:43:31 0:37:12 1:34:40
73 Neterde Kamil 176 1986 Brno 0:16:00 0:44:21 0:34:36 1:34:57
74 Chmelařová Zuzana 144 1987 Praha 0:14:00 0:45:37 0:35:25 1:35:02
75 Šilhavá Marie 120 1983 Bavorovice 0:14:03 0:42:14 0:39:35 1:35:52
76 Flíčková Alice 156 1970 České Budějovice 0:13:27 0:44:36 0:37:50 1:35:53
77 Málek Zdeněk 192 1943 Veselí nad Lužnicí 0:20:27 0:42:20 0:33:10 1:35:57
78 Buriánek Martin 231 1970 Sezimovo Ústí 0:14:18 0:44:28 0:37:32 1:36:18
79 Pávek Jan 159 1941 Tábor 0:14:35 0:45:54 0:36:45 1:37:14
80 Daněk Martin 182 1968 Praha 0:13:36 0:52:55 0:31:05 1:37:36
81 Machálek Josef 196 1950 Ledeč nad Sázavou 0:16:55 0:45:29 0:35:45 1:38:09
82 Paleček Viktor 178 1979 Nový Knín 0:13:46 0:49:15 0:36:10 1:39:11
83 Lukášková Olga 242 1989 Praha 0:13:58 0:44:36 0:40:48 1:39:22
84 Trešlová Zuzana 248 1985 Soběslav 0:12:49 0:51:23 0:35:25 1:39:37
85 Cílková Lenka 202 1965 Praha 0:14:36 0:48:25 0:37:35 1:40:36
86 Lofler Aleš 167 1971 Praha 0:15:29 0:44:36 0:41:00 1:41:05
87 Lukášek Jiří 257 1983 Poděbrady 0:13:43 0:45:30 0:42:40 1:41:53
88 Pohlová Iva 171 1977 Praha 0:14:15 0:43:21 0:44:52 1:42:28
89 Heroutová Iveta 260 1981 Veselí nad Lužnicí 0:15:13 0:51:17 0:36:44 1:43:14
90 Lukášková Eva 256 1989 Praha 0:14:29 0:44:36 0:44:52 1:43:57
91 Kobezdová Jana 252 1969 Zlatníky 0:14:29 0:48:29 0:41:00 1:43:58
92 Vondrášek Jiří 240 1977 Veselí nad Lužnicí 0:15:18 0:50:24 0:38:27 1:44:09
93 Marsa Pavel 243 1952 Zlukov 0:20:03 0:43:31 0:40:48 1:44:22
94 Pavlák Jan 212 1984 Tálín 0:15:50 0:48:31 0:40:14 1:44:35
95 Týma Emil 143 1954 České Budějovice 0:13:34 0:49:11 0:41:59 1:44:44
96 Bošek František 197 1977 Dobříš 0:15:06 0:49:15 0:40:34 1:44:55
97 Fialová Jitka 224 1982 Písek 0:12:47 0:50:53 0:41:58 1:45:38
98 Dudková Iva 190 1981 České Budějovice 0:13:55 0:49:11 0:42:34 1:45:40
99 Maxová Renata 168 1976 Praha 0:17:01 0:44:28 0:44:52 1:46:21
100 Hopfingerová Magdalena 235 1975 České Budějovice 0:16:17 0:50:58 0:39:44 1:46:59
101 Maleč Martin 214 1973 Veselí nad Lužnicí 0:15:02 0:52:40 0:39:55 1:47:37
102 Patera Alexandr 186 1953 Praha 0:15:06 0:49:22 0:43:30 1:47:58
103 Sedláček Michal 227 1976 Veselí nad Lužnicí 0:14:58 0:53:14 0:40:32 1:48:44
104 Sedláčková Věra 215 1977 Veselí nad Lužnicí 0:15:43 0:52:09 0:40:58 1:48:50
105 Vnoček Libor 117 1974 Mladá Vožice 0:14:27 0:40:19 0:54:19 1:49:05
106 Frýbortová Petra 154 1981 Praha 0:19:40 0:49:16 0:40:48 1:49:44
107 Dufková Jana 245 1972 Strakonice 0:13:00 0:49:22 0:47:32 1:49:54
108 Egerer Roman 158 1979 Veselí nad Lužnicí 0:19:06 0:47:07 0:48:07 1:54:20
109 Albrecht Václav 155 1982 Praha 0:16:29 0:48:36 0:50:22 1:55:27
110 Šimek Michal 229 1992 České Budějovice 0:16:17 0:53:44 0:46:50 1:56:51
111 Vnoučková Jana 121 1979 Mladá Vožice 0:14:37 0:49:15 0:54:19 1:58:11
112 Kubín Vojtěch 138 1994 Jindřichův Hradec 0:17:18 0:53:40 0:49:52 2:00:50
113 Průcha Jaroslav 137 1953 České Budějovice 0:17:18 0:53:44 0:49:52 2:00:54
114 Schneider Karel 173 1932 Tábor 0:14:44 0:59:14 0:48:22 2:02:20
115 Lonská Martina 164 1977 Veselí nad Lužnicí 0:14:25 0:54:35 0:54:19 2:03:19
116 Švachouček Martin 153 1979 Praha 0:19:40 1:15:00 0:37:25 2:12:05
117 Radostová Miroslava 184 1967 Praha 0:16:35 1:15:00 0:48:07 2:19:42