Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2005
Pořadí Příjmení a jméno Číslo Věk Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
001 Reitinger Petr 024 1964 Tábor 0:09:02 0:35:26 0:24:35 1:09:03
002 Tunkl David 023 1984 Pelhřimov 0:11:09 0:35:24 0:25:02 1:11:35
003 Procházka Radek 125 1975 České Budějovice 0:11:48 0:35:20 0:24:46 1:11:54
004 Ira Pavel 109 1967 Strakonice 0:09:12 0:35:16 0:28:12 1:12:40
005 Hronek Jaroslav 017 1980 Tálín 0:08:58 0:35:27 0:29:38 1:14:03
006 Hurych Emanuel 075 1991 Jihlava 0:09:53 0:36:02 0:29:07 1:15:02
007 Marek Daniel 102 1971 Zlukov 0:09:32 0:35:28 0:30:20 1:15:20
008 Kučera Petr 126 1972 České Budějovice 0:09:42 0:35:30 0:30:43 1:15:55
009 Huspeka Miroslav 018 1959 Čejetice 0:11:38 0:35:36 0:29:30 1:16:44
010 Procházková Milena 124 1979 České Budějovice 0:11:16 0:38:40 0:26:56 1:16:52
011 Poláček Jan 002 1981 Veselí nad Lužnicí 0:11:42 0:35:57 0:29:41 1:17:20
012 Pumpr Přemysl 036 1979 Třeboň 0:12:04 0:37:15 0:28:22 1:17:41
013 Šafařík Radek 097 1975 České Budějovice 0:13:02 0:35:31 0:29:18 1:17:51
014 Zídek František 116 1955 Pelhřimov 0:12:55 0:38:37 0:26:39 1:18:11
015 Patera Jan 013 1980 Praha 0:11:32 0:37:22 0:29:39 1:18:33
016 Marek Jiří 086 1971 Jihlava 0:11:05 0:38:39 0:28:52 1:18:36
017 Šimek Miroslav 080 1966 České Budějovice 0:11:54 0:37:10 0:29:40 1:18:44
018 Tunkl Tomáš 021 1988 Pelhřimov 0:11:05 0:35:32 0:32:24 1:19:01
019 Straka Pavel 120 1967 Jindřichův Hradec 0:09:31 0:38:41 0:30:56 1:19:08
020 Bláha Jan 093 1980 Teplice 0:14:20 0:35:33 0:29:36 1:19:29
021 Havel Josef 011 1982 Třeboň 0:12:58 0:37:11 0:30:26 1:20:35
022 Převrátil Bronislav 034 1979 Teplice 0:11:21 0:35:33 0:34:08 1:21:02
023 Vrchota Pavel 128 1979 Týn nad Vltavou 0:13:05 0:38:25 0:29:40 1:21:10
024 Bečvář Petr 069 1970 Písek 0:14:40 0:37:07 0:29:36 1:21:23
025 Dohnal Petr 073 1977 Častrov 0:10:26 0:38:33 0:32:28 1:21:27
026 Turek Josef 029 1954 České Budějovice 0:13:11 0:35:34 0:33:04 1:21:49
027 Čáp Luboš 006 1965 Soběslav 0:14:44 0:37:34 0:30:00 1:22:18
028 Macek Tomáš 035 1979 Mladá Vožice 0:13:19 0:40:00 0:29:04 1:22:23
029 Levová Alena 022 1988 Pelhřimov 0:12:03 0:37:40 0:32:50 1:22:33
030 Kosobud Martin 047 1968 České Budějovice 0:13:51 0:38:43 0:30:01 1:22:35
031 Louma Jaromír 105 1987 Veselí nad Lužnicí 0:12:58 0:39:33 0:30:06 1:22:37
032 Buryška Tomáš 051 1988 Brno 0:10:17 0:43:04 0:29:20 1:22:41
033 Turek Michal 030 1977 České Budějovice 0:11:38 0:35:25 0:35:52 1:22:55
034 Macek Petr 037 1979 Mladá Vožice 0:13:59 0:39:47 0:29:32 1:23:18
035 Rys Zdeněk 020 1966 Praha 0:11:11 0:38:26 0:33:47 1:23:24
036 Futerová Markéta 065 1978 Praha 0:11:38 0:37:25 0:34:22 1:23:25
037 Pavlíček František 039 1958 Soběslav 0:14:56 0:38:38 0:29:54 1:23:28
038 Rádiovka Jaroslav 099 1976 Veselí nad Lužnicí 0:12:53 0:38:42 0:31:59 1:23:34
039 Cílerk Miroslav 008 1965 Tábor 0:11:54 0:42:22 0:29:22 1:23:38
040 Marek Josef 032 1956 Obora 0:13:51 0:39:58 0:29:53 1:23:42
041 Lonský Jiří 048 1952 Veselí nad Lužnicí 0:13:51 0:37:45 0:32:08 1:23:44
042 Baudys Jiří 090 1978 Veselí nad Lužnicí 0:13:16 0:37:20 0:33:28 1:24:04
043 Lipert Miroslav 007 1948 Tábor 0:12:28 0:38:35 0:33:03 1:24:06
044 Marek Jan 068 1961 Beroun 0:15:31 0:37:26 0:31:35 1:24:32
045 Mareš Petr 112 1982 Tábor 0:13:29 0:38:34 0:32:46 1:24:49
046 Hromek Tomáš 118 1954 Střílky 0:14:50 0:42:23 0:27:51 1:25:04
047 Boháč Karel 003 1947 Tábor 0:14:53 0:40:04 0:30:46 1:25:43
048 Svoboda Roman 094 1974 Příbram 0:11:30 0:39:52 0:34:34 1:25:56
049 Doležálek Zdeněk 025 1955 Tábor 0:16:38 0:39:39 0:30:27 1:26:44
050 Procházka Jaroslav 015 1961 Světlá nad Sázavou 0:15:13 0:39:59 0:31:51 1:27:03
051 Linzmaier Werner 044 1941 Veselí nad Lužnicí 0:17:24 0:35:35 0:34:24 1:27:23
052 Tichý Jakub 049 1984 Praha 0:12:58 0:39:43 0:35:06 1:27:47
053 Zeman Jaroslav 043 1963 Veselí nad Lužnicí 0:12:58 0:39:55 0:35:06 1:27:59
054 Straka Jan 122 1973 Jindřichův Hradec 0:13:41 0:41:42 0:32:51 1:28:14
055 Pinl Michal 061 1968 Rudolfov 0:14:51 0:39:57 0:33:30 1:28:18
056 Hajný Roman 063 1968 Rudolfov 0:14:34 0:38:24 0:35:38 1:28:36
057 Ulrych Olivier 078 1990 Francie 0:13:41 0:39:56 0:35:06 1:28:43
058 Bouchal Oldřich 046 1952 Veselí nad Lužnicí 0:15:27 0:42:21 0:31:17 1:29:05
059 Týma Emil 010 1954 České Budějovice 0:13:10 0:35:33 0:40:56 1:29:39
060 Cílek Petr 064 1965 Praha 0:13:03 0:44:02 0:33:00 1:30:05
061 Fliegel Jaroslav 096 1969 Třeboň 0:13:46 0:40:46 0:35:50 1:30:22
062 Bečička Jiří 009 1973 České Budějovice 0:14:44 0:45:19 0:30:20 1:30:23
063 Daněk Martin 070 1968 Praha 0:13:08 0:47:00 0:30:24 1:30:32
064 Mrvík Zb. 060 1967 České Budějovice 0:13:41 0:43:16 0:33:54 1:30:51
065 Osadčí Pavel 113 1956 Týn nad Vltavou 0:12:56 0:39:57 0:38:03 1:30:56
066 Schneider Karel 005 1965 Tábor 0:12:55 0:44:07 0:34:00 1:31:02
067 Vopěnka Martin 127 1963 Praha 0:17:55 0:41:31 0:31:57 1:31:23
068 Šilhavá Marie 031 1983 Hluboká nad Vltavou 0:13:54 0:39:54 0:38:03 1:31:51
069 Maroušek Vít 050 1985 Srubec 0:12:50 0:39:34 0:39:27 1:31:51
070 Fliegelová Václava 098 1970 Třeboň 0:13:53 0:42:07 0:36:09 1:32:09
071 Roberts Joey 042 1963 Austrálie 0:11:36 0:44:57 0:35:42 1:32:15
072 Trecha Rudolf 012 1950 Týn nad Vltavou 0:13:41 0:46:16 0:32:36 1:32:33
073 Řápek Václav 079 1942 Praha 0:16:04 0:44:25 0:32:22 1:32:51
074 Machálek Josef 016 1950 Vilémovice 0:16:58 0:42:22 0:33:33 1:32:53
075 Kudrna Pavel 067 1983 Praha 0:15:11 0:39:53 0:38:38 1:33:42
076 Bodický Michal 056 1986 Brno 0:14:40 0:39:50 0:39:46 1:34:16
077 Švachouček Vít 071 1977 Praha 0:13:25 0:44:51 0:36:12 1:34:28
078 Račan Milan 026 1972 Tábor 0:13:51 0:43:03 0:38:20 1:35:14
079 Krejčí Miroslav 083 1966 Znojmo 0:18:27 0:39:51 0:38:00 1:36:18
080 Luft Jan 095 1975 Příbram 0:11:50 0:42:05 0:42:40 1:36:35
081 Maleč Radek 101 1975 Vodňany 0:12:30 0:37:24 0:46:47 1:36:41
082 Kronika Petr 045 1978 Veselí nad Lužnicí 0:13:42 0:45:26 0:37:35 1:36:43
083 Pávek Jan 038 1941 Tábor 0:15:23 0:43:02 0:38:35 1:37:00
084 Sobolčíková Blanka 077 1982 Vlkov 0:12:46 0:46:51 0:37:39 1:37:16
085 Špaček Jan 053 1991 Praha 0:14:52 0:42:53 0:40:18 1:38:03
086 Málek Zdeněk 074 1943 Veselí nad Lužnicí 0:21:35 0:42:22 0:34:11 1:38:08
087 Vondrášek Jiří 103 1977 Veselí nad Lužnicí 0:16:42 0:44:26 0:38:16 1:39:24
088 Kvarda František 117 1975 Želešice 0:14:26 0:47:52 0:37:25 1:39:43
089 Buriánek Martin 092 1970 Tábor 0:14:40 0:42:55 0:42:21 1:39:56
090 Reitmajer Karel 019 1960 Tábor 0:13:48 0:43:03 0:43:35 1:40:26
091 Patera Alexandr 027 1953 Praha 0:14:51 0:42:57 0:43:01 1:40:49
092 Cílková Lenka 066 1965 Praha 0:14:32 0:46:32 0:40:20 1:41:24
093 Štastný Michal 057 1992 Praha 0:15:35 0:45:17 0:41:23 1:42:15
094 Bohm Roman 072 1965 Prachatice 0:14:42 0:46:52 0:40:43 1:42:17
095 Maroušek Miroslav 052 1957 Srubec 0:17:57 0:44:24 0:40:17 1:42:38
096 Dudková Iva 014 1981 České Budějovice 0:14:37 0:46:34 0:42:40 1:43:51
097 Beníšková Blanka 110 1978 Strakonice 0:10:55 0:51:06 0:42:22 1:44:23
098 Hurych Martin 076 1991 Jihlava 0:11:46 0:46:41 0:46:01 1:44:28
099 Vlachová Jiřina 089 1978 Teplice 0:13:09 0:49:28 0:42:14 1:44:51
100 Štastná Barbora 059 1987 Praha 0:16:01 0:44:54 0:49:12 1:50:07
101 Hlas Milan 088 1974 Veselí nad Lužnicí 0:19:25 0:48:17 0:42:42 1:50:24
102 Kadlecová Ilona 041 1976 Třebiště 0:16:56 0:54:20 0:39:43 1:50:59
103 Bednář Marek 058 1983 Boršov 0:15:35 0:59:36 0:36:00 1:51:11
104 Mrva David 119 1988 Střílky 0:19:28 0:50:58 0:41:13 1:51:39
105 Maroušková Iva 054 1987 Srubec 0:15:00 0:49:43 0:47:34 1:52:17
106 Malechová Magdalena 104 1977 Veselí nad Lužnicí 0:18:03 0:50:21 0:44:22 1:52:46
107 Dolejš Petr 085 1984 Drahov 0:19:25 0:46:24 0:47:52 1:53:41
108 Bartomějová Monika 108 1983 Praha 0:13:55 0:53:19 0:47:11 1:54:25
109 Pětvalský Ivan 091 1954 Ostrava 0:16:33 0:52:04 0:46:03 1:54:40
110 Řápek Václav 082 1966 Praha 0:16:08 1:10:00 0:28:38 1:54:46
111 Kott Ondřej 055 1978 Praha 0:18:17 0:50:09 0:46:37 1:55:03
112 Krejčová Nikola 084 1991 Šumná 0:18:23 0:49:04 0:47:44 1:55:11
113 Coufalová Miroslava 040 1988 Zhoř 0:16:43 0:56:11 0:42:21 1:55:15
114 Albrecht Václav 111 1982 Praha 0:15:32 0:53:21 0:46:41 1:55:34
115 Ježková Věra 114 1964 Soběslav 0:14:26 0:52:29 0:48:47 1:55:42
116 Severová Šárka 087 1990 Veselí nad Lužnicí 0:15:46 0:52:21 0:50:47 1:58:54
117 Vojtěch Jiří 033 1953 Tábor 0:10:05 0:39:56 1:10:00 2:00:01
118 Ježek Stanislav 115 1964 Soběslav 0:18:52 0:52:34 0:48:47 2:00:13
119 Schneider Karel 004 1932 Tábor 0:15:43 0:53:24 0:52:56 2:02:03
120 Kopeček Ladislav 001 1944 Ševětín 0:22:58 0:53:56 0:47:41 2:04:35
121 Loumová Pavlína 106 1993 Veselí nad Lužnicí 0:17:21 1:02:04 0:48:31 2:07:56
122 Šimek Michal 081 1992 České Budějovice 0:14:24 1:10:00 0:45:35 2:09:59
123 Louma Mirko 107 1962 Veselí nad Lužnicí 0:17:22 1:02:05 0:52:30 2:11:57
124 Vrbický Tomáš 062 1983 Praha 0:17:57 0:45:43 1:10:00 2:13:40
125 Mylerová Pavla 123 1973 Veselí nad Lužnicí 0:18:10 0:59:34 0:56:26 2:14:10
126 Kottová Milada 121 1954 Praha 0:19:03 0:59:35 0:56:26 2:15:04
127 Radovská Jana 100 1965 Veselí nad Lužnicí 0:18:45 0:53:52 1:04:53 2:17:30
128 Radostová Miroslava 028 1967 Praha 0:16:30 0:57:06 1:04:53 2:18:29
129 Oto Bohm 129 1965 Litschau,Rakousko 0:24:59 1:00:40 1:02:53 2:28:32