Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2006
pořadí Příjmení a jméno st.číslo ročník Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 Ira Pavel 37 1967 Strakonice 0:08:42 0:35:45 0:28:34 1:13:01
2 Vincour Ivo 87 1977 Austrálie 0:09:08 0:37:50 0:28:33 1:15:31
3 Kosobud Martin 49 1968 Srubec 0:12:32 0:35:55 0:27:30 1:15:57
4 Procházková Milena 65 1972 České Budějovice 0:11:07 0:37:56 0:26:57 1:16:00
5 Pumpr Přemysl 94 1979 Břilice 0:12:00 0:36:00 0:28:19 1:16:19
6 Šimek Miroslav 48 1966 České Budějovice 0:12:12 0:35:57 0:28:24 1:16:33
7 Patera Jan 17 1980 Praha 0:10:59 0:35:57 0:29:40 1:16:36
8 Kašparů Jakub 41 1986 Jindřichův Hradec 0:12:24 0:36:00 0:29:10 1:17:34
9 Huspenka Mirolav 84 1959 Čejetice 0:11:41 0:36:02 0:29:55 1:17:38
10 Hurych Emanuel 30 1964 Jihlava 0:10:47 0:39:05 0:28:20 1:18:12
11 Hotový Martin 106 1979 Tábor 0:10:24 0:37:50 0:31:10 1:19:24
12 Zídek František 63 1955 Pelhřimov 0:13:27 0:39:11 0:27:19 1:19:57
13 Straka Jan 100 1973 Jindřichův Hradec 0:11:32 0:37:56 0:30:36 1:20:04
14 Straka Pavel 96 1967 Jindřichův Hradec 0:10:11 0:37:56 0:31:58 1:20:05
15 Hořejší Věra 46 1988 Tábor 0:09:11 0:37:53 0:33:05 1:20:09
16 Paulát Ondřej 81 1979 České Budějovice 0:12:08 0:37:55 0:30:50 1:20:53
17 Diviš Adam 83 1977 České Žleby 0:14:58 0:37:49 0:28:22 1:21:09
18 Schmied Jaroslav 77 1957 Veselí na Lužnicí 0:10:06 0:36:05 0:35:33 1:21:44
19 Tunkl Luboš 61 1958 Pelhřimov 0:15:29 0:37:04 0:29:15 1:21:48
20 Daniel Radek 92 1985 Brno 0:12:19 0:41:13 0:28:42 1:22:14
21 Lonský Jiří 24 1952 Veselí nad Lužnicí 0:14:17 0:36:04 0:32:02 1:22:23
22 Škoda Jakub 38 1991 Čeké Budějovice 0:09:41 0:39:25 0:33:22 1:22:28
23 Pípal Petr 55 1978 Veselí nad Lužnicí 0:13:54 0:35:48 0:33:05 1:22:47
24 Hromek Tomáš 11 1954 Střílky 0:15:52 0:39:07 0:28:12 1:23:11
25 Heger Miloš 91 1985 Roseč 0:13:34 0:37:49 0:32:21 1:23:44
26 Češková Iveta 95 1982 Nová Ves u ČB 0:10:22 0:38:03 0:35:26 1:23:51
27 Macek Tomáš 86 1979 Mladá Vožice 0:13:24 0:39:08 0:31:19 1:23:51
28 Turek Josef 80 1954 České Budějovice 0:13:44 0:36:05 0:34:18 1:24:07
29 Tichý Jakub 47 1984 Praha 0:13:16 0:37:53 0:33:03 1:24:12
30 Čáp Luboš 10 1965 Soběslav 0:15:14 0:37:56 0:31:18 1:24:28
31 Burian František 89 1980 Tábor 0:14:29 0:39:10 0:31:02 1:24:41
32 Habásko Milan 21 1958 Lysá nad Labem 0:13:23 0:37:55 0:33:29 1:24:47
33 Švihálek Tomáš 56 1963 Praha 0:12:50 0:37:56 0:34:02 1:24:48
34 Pavlíček František 23 1958 Soběslav 0:15:42 0:37:55 0:31:23 1:25:00
35 Macek Petr 85 1979 Mladá Vožice 0:14:00 0:41:26 0:29:45 1:25:11
36 Lipert Miroslav 6 1948 Tábor 0:12:58 0:37:47 0:34:44 1:25:29
37 Futerová Markéta 71 1978 Praha 0:11:49 0:37:09 0:36:51 1:25:49
38 Marek Josef 51 1956 Obora 0:15:37 0:39:05 0:31:09 1:25:51
39 Procházka Jaroslav 12 1961 Světlá nad Sázavou 0:15:31 0:40:07 0:30:39 1:26:17
40 Vopěnka Martin 74 1963 Praha 0:17:19 0:37:56 0:31:27 1:26:42
41 Chmelař Petr 1 1956 Praha 0:15:04 0:37:08 0:34:35 1:26:47
42 Řápek Václav 33 1966 Praha 0:15:42 0:40:39 0:30:27 1:26:48
43 Přvrátil Vronislav 102 1979 Teplice 0:11:18 0:36:05 0:40:07 1:27:30
44 Doležálek Zdeněk 52 1955 Tábor 0:16:54 0:40:17 0:31:09 1:28:20
45 Štryncl Luboš 18 1980 Karlovy Vary 0:12:12 0:40:06 0:36:04 1:28:22
46 Blažek Radomír 19 1964 Veselí nad Lužnicí 0:15:29 0:39:02 0:33:54 1:28:25
47 Daněk Martin 76 1968 Praha 0:13:06 0:44:02 0:31:30 1:28:38
48 Hajný Roman 97 1968 Rudolfov 0:15:34 0:37:54 0:35:26 1:28:54
49 Smetka Petr 103 1967 Bechyně 0:14:07 0:39:40 0:35:10 1:28:57
50 Uhlíř Leoš 104 1975 Makov 0:16:26 0:40:24 0:32:13 1:29:03
51 Poláček Jan 66 1981 Veselí nad Lužnicí 0:13:38 0:37:54 0:37:34 1:29:06
52 Boháč Karel 2 1947 Tábor 0:15:25 0:41:28 0:32:28 1:29:21
53 Nieslanik Jan 60 1970 Praha 0:15:52 0:37:55 0:35:38 1:29:25
54 Linzmaier Werner 20 1941 Veselí nad Lužnicí 0:17:53 0:37:55 0:33:43 1:29:31
55 Trešl Vladimír 26 1956 Soběslav 0:11:32 0:41:30 0:36:51 1:29:53
56 Šilhavá Marie 78 1983 Bavorovice 0:14:10 0:39:03 0:37:02 1:30:15
57 Kvarda František 64 1975 Dolní Kounice 0:13:53 0:41:24 0:35:20 1:30:37
58 Bouchal Oldřich 22 1952 Veselí nad Lužnicí 0:15:48 0:44:01 0:31:22 1:31:11
59 Pinl Michal 68 1968 Rudolfov 0:15:43 0:41:27 0:34:10 1:31:20
60 Richter Jiří 75 1956 Praha 0:13:09 0:41:34 0:36:38 1:31:21
61 Kudláčová Pavla 45 1978 Strakonice 0:13:41 0:43:58 0:34:11 1:31:50
62 Mrvík Zbyněk 50 1967 České Budějovice 0:13:30 0:41:40 0:36:58 1:32:08
63 Turek Michal 82 1977 České Budějovice 0:12:08 0:39:01 0:42:03 1:33:12
64 Řápek Václav 32 1942 Praha 0:15:34 0:45:07 0:32:56 1:33:37
65 Pávek Jan 29 1941 Tábor 0:15:48 0:41:29 0:37:37 1:34:54
66 Bednář Marek 90 1973 Boršov nad Vltavou 0:15:12 0:43:59 0:36:09 1:35:20
67 Vochozka Zdeněk 25 1960 Soběslav 0:18:23 0:43:52 0:33:10 1:35:25
68 Fliegel Jaroslav 35 1969 Třeboň 0:14:20 0:43:21 0:37:51 1:35:32
69 Fliegelová Václava 36 1970 Třeboň 0:15:31 0:43:21 0:37:51 1:36:43
70 Málek Zdeněk 42 1943 Veselí nad Lužnicí 0:21:22 0:41:28 0:33:55 1:36:45
71 Matějka Jan 28 1986 Veselí nad Lužnicí 0:17:36 0:42:43 0:36:35 1:36:54
72 Turková Táňa 79 1978 České Budějovice 0:14:05 0:41:30 0:41:38 1:37:13
73 Havelka Jiří 43 1969 Praha 0:14:07 0:48:58 0:34:09 1:37:14
74 Němeček Jiří 3 1977 Praha 0:15:00 0:41:42 0:40:45 1:37:27
75 Mašek Zdeněk 54 1980 Sviny 0:18:41 0:41:25 0:39:05 1:39:11
76 Vašek Luděk 34 1960 Kopřivnice 0:14:13 0:43:12 0:42:56 1:40:21
77 Trešlová Zuzana 27 1985 Soběslav 0:13:08 0:45:55 0:41:29 1:40:32
78 Dudkoá Iva 16 1981 České Budějovice 0:14:31 0:44:02 0:42:15 1:40:48
79 Rada Martin 9 1975 Břelice - Třeboň 0:15:33 0:42:25 0:42:59 1:40:57
80 Bartolomějová Monika 72 1983 Praha 0:14:17 0:45:17 0:42:04 1:41:38
81 Chramosta Radek 70 1970 Praha 0:15:21 0:41:12 0:45:31 1:42:04
82 Vondrášek Jiří 101 1977 Veselí nad Lužnicí 0:16:46 0:44:34 0:41:17 1:42:37
83 Coufalová Miroslava 44 1988 Zhoř u Jihlavy 0:17:28 0:46:56 0:38:51 1:43:15
84 Hlas Milan 14 1974 Veselí nad Lužnicí 0:19:09 0:43:55 0:41:06 1:44:10
85 Hosack Sam 88 1979 Zimbabwe 0:08:46 1:10:00 0:25:27 1:44:13
86 Lukášek Jiří 40 1983 Poděbrady 0:14:21 0:45:38 0:44:59 1:44:58
87 Vopatová Pavlína 5 1968 Kladno 0:13:34 0:49:20 0:42:18 1:45:12
88 Pětvalský Ivan 31 1954 Ostrava 0:16:01 0:45:29 0:44:14 1:45:44
89 Valert Radomír 57 1967 České Budějovice 0:15:35 0:43:50 0:46:42 1:46:07
90 Kadlecová Ilona 67 1976 Třebiště 0:17:18 0:49:24 0:39:55 1:46:37
91 Vlachová Mirka 15 1980 Krupka u Teplic 0:14:24 0:49:58 0:42:17 1:46:39
92 Kočica Martin 69 1981 Praha 0:13:39 0:44:58 0:49:01 1:47:38
93 Špilauer Zdeněk 59 1973 České Budějovice 0:18:42 0:45:55 0:45:49 1:50:26
94 Holejšovská Jana 8 1985 Sudoměřice u Bechyně 0:13:20 0:48:15 0:49:29 1:51:04
95 Holejšovský Květoslav 7 1958 Sudoměřice u Bechyně 0:17:28 0:43:54 0:51:40 1:53:02
96 Bajer Erik 58 1982 Nový Jičín 0:30:00 0:45:32 0:37:35 1:53:07
97 Kobezdová Jana 93 1969 Zlatníky 0:16:10 0:52:01 0:45:49 1:54:00
98 Bechyňský Josef 39 1954 Veselí nad Lužnicí 0:17:34 0:50:20 0:47:05 1:54:59
99 Albrecht Václav 73 1982 Praha 0:15:56 0:48:24 0:51:45 1:56:05
100 Jakoušová Šárka 4 1973 Praha 0:18:15 0:46:43 0:51:40 1:56:38
101 Straková Jana 99 1968 Jindřichův Hradec 0:16:24 0:52:06 0:48:13 1:56:43
102 Hlasová Monika 13 1975 Veselí nad Lužnicí 0:17:16 0:48:56 0:51:43 1:57:55
103 Schneider Karel 53 1932 Tábor 0:16:12 0:52:02 0:51:46 2:00:00
104 Ježková Věra 105 1964 Soběslav 0:19:31 0:50:09 0:50:41 2:00:21
105 Radovská Jana 98 1965 Veselí nad Lužnicí 0:20:00 0:54:12 1:04:01 2:18:13
106 Litschmann Miroslav 62 1991 Brno 0:30:00 1:10:00 1:15:00 2:55:00