Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2008
Pořadí Číslo Jméno Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 1 Háša Michal 1981 Bechyně 0:08:48 0:34:38 0:25:01 1:08:27
2 108 Reitinger Petr 1964 Tábor 0:08:44 0:34:36 0:25:14 1:08:34
3 3 Novotný Marek 1991 Planá n. Luž. 0:08:09 0:34:31 0:27:26 1:10:06
4 106 Šimůnek Rostislav 1968 České Budějovice 0:08:59 0:34:43 0:27:08 1:10:50
5 77 Oplatek Eduard 1975 Sezimovo Ústí 0:09:25 0:34:45 0:27:19 1:11:29
6 13 Patera Jan 1980 Praha 0:08:57 0:34:56 0:27:47 1:11:40
7 32 Kosobud Martin 1968 Srubec 0:10:44 0:34:47 0:26:13 1:11:44
8 43 Tunkl David 1984 Pelhřimov 0:11:18 0:34:40 0:27:18 1:13:16
9 113 Kašparů Jakub 1986 Jindrichův Hradec 0:11:22 0:34:48 0:28:26 1:14:36
10 102 Kahuda Jiří 1972 Strakonice 0:08:58 0:37:54 0:28:16 1:15:08
11 33 Šimek Miroslav 1966 České Budějovice 0:11:37 0:34:54 0:28:45 1:15:16
12 107 Vojtěch Jiří 1953 Tábor 0:09:27 0:34:46 0:31:07 1:15:20
13 80 Šafařík Radek 1975 České Budějovice 0:13:07 0:34:40 0:29:29 1:17:16
14 50 Hurych Emauel 1964 Jihlava 0:10:12 0:40:14 0:28:05 1:18:31
15 79 Švihálek Tomáš 1963 Praha 0:12:01 0:37:54 0:31:02 1:20:57
16 18 Houdek Lukáš 1982 Suboměřice u Bech. 0:12:06 0:37:49 0:31:07 1:21:02
17 42 Tunkl Luboš 1958 Pelhřimov 0:14:48 0:37:44 0:28:58 1:21:30
18 45 Laszák Robert 1976 České Budějovice 0:10:21 0:39:59 0:31:33 1:21:53
19 86 Šourek Vladimír 1960 Soběslav 0:13:33 0:37:46 0:30:50 1:22:09
20 57 Karvan Pavel 1982 Písek 0:11:32 0:40:02 0:31:39 1:23:13
21 28 Marek Josef 1956 Obora 0:14:27 0:40:30 0:28:34 1:23:31
22 35 Pilař Pavel 1990 Jindrichův Hradec 0:10:59 0:39:54 0:32:38 1:23:31
23 81 Schneider Karel 1965 Tábor 0:12:18 0:40:36 0:30:37 1:23:31
24 47 Macek Tomáš 1979 Mladá Vožice 0:13:48 0:40:21 0:30:07 1:24:16
25 116 Hofbauer Petr 1960 Huk Cetoraz 0:14:07 0:37:50 0:32:43 1:24:40
26 93 Poláček Jan 1981 Veselí nad Luž. 0:12:43 0:37:53 0:34:10 1:24:46
27 68 Aujezdecký Josef 1973 Tábor 0:11:19 0:35:46 0:37:55 1:25:00
28 38 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 0:14:14 0:40:23 0:30:29 1:25:06
29 46 Macek Petr 1979 Mladá Vožice 0:13:52 0:41:57 0:29:28 1:25:17
30 59 Scholz Pavel 1983 Roudníky 0:11:30 0:40:55 0:32:56 1:25:21
31 51 Pavlíček František 1958 Soběslav 0:14:50 0:40:04 0:30:40 1:25:34
32 63 Frčka Lukáš 1980 Vejprnice 0:10:49 0:41:59 0:32:54 1:25:42
33 61 Onderuš Tibor 1977 České Budějovice 0:10:50 0:41:55 0:32:58 1:25:43
34 55 Lonský Jiří 1952 Veselí nad Luž. 0:14:29 0:37:59 0:33:20 1:25:48
35 62 Sedljak Milan 1975 Tábor 0:11:50 0:41:19 0:32:40 1:25:49
36 74 Doležálek Zdeněk 1955 Tábor 0:16:18 0:41:17 0:28:45 1:26:20
37 83 Procházka Jaroslav 1961 Světlá nad Sázavou 0:14:47 0:41:02 0:31:01 1:26:50
38 111 Litschfield Simon 1982 Schefield 0:14:20 0:41:56 0:30:59 1:27:15
39 91 Hajný Roman 1968 Rudolfov 0:14:33 0:39:26 0:33:16 1:27:15
40 29 Marek Filip 1987 Tábor 0:13:46 0:42:31 0:31:07 1:27:24
41 2 Chmelař Petr 1956 Praha 0:14:43 0:38:04 0:34:40 1:27:27
42 15 Čáp Luboš 1965 Soběslav 0:14:14 0:41:35 0:32:15 1:28:04
43 31 Radosta Marek 1992 Praha 0:13:58 0:43:57 0:30:27 1:28:22
44 14 Dudková Iva 1981 České Budějovice 0:13:24 0:41:59 0:33:03 1:28:26
45 95 Sladovník Petr 1975 Soběslav 0:14:40 0:41:26 0:32:50 1:28:56
46 99 Benďák Jan 1982 Tábor 0:10:30 0:44:35 0:34:04 1:29:09
47 101 Vojta Čeněk 1992 Tábor 0:14:20 0:44:43 0:30:16 1:29:19
48 72 Daněk Martin 1968 Praha 0:13:10 0:45:05 0:31:12 1:29:27
49 56 Jahoda Radek 1975 Český Brod 0:15:25 0:39:58 0:34:04 1:29:27
50 70 Futerová Markéta 1978 Praha 0:12:26 0:40:45 0:36:23 1:29:34
51 69 Vacek Miroslav 1946 Tábor 0:14:51 0:39:58 0:34:53 1:29:42
52 53 Fliegel Jaroslav 1969 Třeboň 0:14:01 0:41:55 0:33:47 1:29:43
53 90 Pinl Michal 1968 Rudolfov 0:14:33 0:43:04 0:32:12 1:29:49
54 65 Mičan Kamil 1959 České Budějovice 0:14:16 0:42:38 0:33:02 1:29:56
55 5 Polívka Michal 1974 Plzeň 0:13:31 0:41:00 0:35:51 1:30:22
56 36 Řápek Václav 1966 Praha 0:15:23 0:44:30 0:31:07 1:31:00
57 7 Polívka Vratislav 1970 Plzeň 0:13:10 0:41:59 0:35:52 1:31:01
58 112 Slanina Oldřich 1983 Kardašova Ředčice 0:14:31 0:44:50 0:31:45 1:31:06
59 75 Nestával František 1977 Veselí nad Luž. 0:14:13 0:45:27 0:31:56 1:31:36
60 23 Krejčí Milam 1971 Tábor 0:17:42 0:43:18 0:31:22 1:32:22
61 73 Boháč Karel 1947 Tábor 0:14:07 0:41:47 0:36:46 1:32:40
62 58 Matějka Roman 1976 České Budějovice 0:13:09 0:45:06 0:34:38 1:32:53
63 60 Valert Radomír 1967 České Bedějovice 0:13:40 0:41:25 0:38:11 1:33:16
64 103 Bouchal Oldřich 1952 Veselí nad Luž. 0:16:25 0:44:47 0:32:09 1:33:21
65 64 Kníže Ludvík 1964 České Budějovice 0:14:30 0:42:15 0:36:56 1:33:41
66 49 Švachouček Vít 1977 Praha 0:14:01 0:42:57 0:36:48 1:33:46
67 34 Kubíčková Ivana 1991 Jindrichův Hradec 0:10:25 0:43:12 0:40:11 1:33:48
68 54 Linzmaier Werner 1941 Veselí nad Luž. 0:17:48 0:37:43 0:38:58 1:34:29
69 16 Machálek Josef 1950 Vilémovice 0:17:32 0:43:32 0:33:26 1:34:30
70 39 Vochozka Zděněk 1960 Soběslav 0:17:46 0:44:38 0:32:11 1:34:35
71 109 Slanina Jindřich 1979 Kardašova Ředčice 0:14:26 0:44:47 0:35:57 1:35:10
72 89 Císař Petr 1962 Praha 0:15:08 0:43:14 0:36:58 1:35:20
73 22 Řápek Václav 1942 Praha 0:15:13 0:48:08 0:32:17 1:35:38
74 118 Matějka Jan 1986 Veselí nad Lužnicí 0:15:33 0:44:25 0:36:54 1:36:52
75 19 Turek Josef 1954 České Budějovice 0:13:56 0:44:37 0:38:58 1:37:31
76 4 Brouček Milan 1965 Klatovy 0:18:04 0:45:29 0:34:35 1:38:08
77 44 Kadlecová Ilona 1976 Třebiště 0:16:05 0:47:19 0:34:53 1:38:17
78 52 Fliegelová Václava 1970 Třeboň 0:14:45 0:47:16 0:36:24 1:38:25
79 20 Flíčková Alice 1970 Zliv 0:14:03 0:43:07 0:41:18 1:38:28
80 11 Kedršt Olda 1977 Praha 0:14:11 0:43:03 0:41:50 1:39:04
81 24 Janů Aleš 1967 Tábor 0:12:50 0:48:22 0:38:32 1:39:44
82 48 Švecová Hana 1969 Staré Hodějovice 0:14:22 0:46:03 0:39:58 1:40:23
83 115 Vančata Tomáš 1995 Tábor 0:16:06 0:47:46 0:37:06 1:40:58
84 41 Albrecht Václav 1982 Praha 0:14:59 0:43:14 0:42:59 1:41:12
85 17 Machálek Roman 1976 Havlíčkův Brod 0:15:51 0:47:38 0:37:52 1:41:21
86 85 Málek Zdeněk 1943 Veselí nad Luž. 0:22:06 0:44:01 0:35:28 1:41:35
87 30 Patera Alexandr 1953 Praha 0:14:24 0:43:05 0:44:07 1:41:36
88 40 Pávek Jan 1941 Tábor 0:15:56 0:45:31 0:40:37 1:42:04
89 27 Mizera Pavel 1961 Tábor 0:15:40 0:44:19 0:42:22 1:42:21
90 100 Bromovský Zdeněk 1974 Tábor 0:14:30 0:46:26 0:41:39 1:42:35
91 6 Benediktová Barbora 1975 Plzeň 0:14:06 0:44:50 0:45:00 1:43:56
92 37 Borková Lucie 1980 Odry 0:14:56 0:51:23 0:37:44 1:44:03
93 71 Chramosta Radek 1970 Plzeň 0:14:19 0:43:10 0:46:57 1:44:26
94 12 Hojsáková Marcela 1962 Vesce 0:14:24 0:48:21 0:43:11 1:45:56
95 67 Kremel Vladimír 1963 Praha 0:18:44 0:47:54 0:39:28 1:46:06
96 105 Vondrášek Jiří 1977 Veselí nad Luž. 0:16:57 0:49:42 0:42:49 1:49:28
97 84 Sobíšková Martina 1981 Klínec 0:12:13 0:56:44 0:42:22 1:51:19
98 8 Kubín Vojtěch 1994 Jindřichův Hradec 0:15:03 0:47:57 0:48:24 1:51:24
99 21 Paták Pavel 1955 Tábor 0:16:50 0:51:21 0:43:50 1:52:01
100 66 Daničková Radka 1971 Praha 0:15:45 0:54:30 0:43:15 1:53:30
101 76 Nestávalová Šárka 1977 Veselí nad Luž. 0:16:10 0:54:03 0:43:33 1:53:46
102 97 Manina Josef 1957 Třebiště 0:20:08 0:47:50 0:46:12 1:54:10
103 26 Fabík Roman 1963 Tábor 0:19:07 0:48:49 0:46:28 1:54:24
104 25 Blažek Milan 1974 Praha 0:20:05 0:50:16 0:46:00 1:56:21
105 104 Švec Jiří 1971 Lomnice nad Luž. 0:17:02 0:51:27 0:49:38 1:58:07
106 98 Cíchová Erika 1976 Třebiště 0:18:13 0:48:08 0:51:49 1:58:10
107 96 Bína Pavel 1953 Skalice 0:18:26 0:48:00 0:51:49 1:58:15
108 9 Kubínová Magda 1996 Jindrichův Hradec 0:16:52 0:56:50 0:50:53 2:04:35
109 92 Hajná Hana 1971 Rudolfov 0:18:47 0:58:37 0:47:22 2:04:46
110 110 Tourek Tomáš 1999 Kardašova Ředčice 0:18:35 0:56:43 0:49:57 2:05:15
111 78 Vrbová Lucie 1984 Most 0:15:01 1:07:54 0:43:55 2:06:50
112 82 Schneirer Karel 1932 Tábor 0:16:32 0:54:30 0:58:48 2:09:50
113 10 Kubínová Marie 1955 Jindrichův Hradec 0:16:16 0:57:31 0:57:48 2:11:35
114 117 Švec Jiří 1936 Soběslav 0:25:11 0:57:33 0:52:39 2:15:23
115 94 Kec Daniel 1987 Veselí nad Luž. 0:16:01 0:44:46 1:30:00 2:30:47