Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2009
pořadí číslo příjmení a jméno ročník bydliště plavání kolo běh celkový čas
1 135 Reitinger Petr 1964 Tábor 0:08:51 0:33:23 0:25:14 1:07:28
2 61 Kášek David 1982 Tábor 0:10:03 0:32:18 0:25:25 1:07:46
3 143 Kinc Lukáš 1995 Tábor 0:08:48 0:33:27 0:26:39 1:08:54
4 52 Kosobud Martin 1968 Srubec 0:10:11 0:33:29 0:26:00 1:09:40
5 13 Patera Jan 1980 Praha 0:08:46 0:36:03 0:27:26 1:12:15
6 83 Marek Daniel 1971 Zlukov 0:09:52 0:33:23 0:30:19 1:13:34
7 9 Štohanzl Michal 1985 Jihlava 0:11:21 0:34:35 0:29:43 1:15:39
8 53 Šimek Miroslav 1966 Čes. Bud. 0:12:28 0:34:29 0:28:46 1:15:43
9 81 Poláček Jan 1981 Veselí nad Luž. 0:12:29 0:34:24 0:29:22 1:16:15
10 142 Komárek Tomáš 1975 Borkovice 0:12:33 0:34:33 0:29:10 1:16:16
11 56 Šourek Vladimír 1960 Soběslav 0:12:40 0:34:47 0:29:17 1:16:44
12 125 Basíková Zuzana 1984 Chýnov 0:12:30 0:36:06 0:29:26 1:18:02
13 127 Louma Jaromír 1987 Veselí nad Luž. 0:12:30 0:37:04 0:29:15 1:18:49
14 8 Hurych Emanuel 1967 Jihlava 0:10:34 0:37:38 0:30:41 1:18:53
15 134 Hradil Jakub 1974 Velké Popovice 0:11:13 0:36:02 0:31:44 1:18:59
16 152 Pospíchal Radek 1972 Nová Ves u Chýnova 0:14:54 0:34:40 0:29:27 1:19:01
17 71 Švihálek Tomáš 1963 Praha 0:11:35 0:36:00 0:31:27 1:19:02
18 58 Tunkl Luboš 1958 Pelhřimov 0:15:12 0:34:47 0:29:04 1:19:03
19 36 Kukačka Pavel 1966 Veselí nad Luž. 0:13:06 0:33:28 0:32:50 1:19:24
20 28 Zajíčková Lenka 1987 Tábor 0:09:36 0:37:20 0:32:31 1:19:27
21 111 Schneider Karel 1965 Tábor 0:12:53 0:37:15 0:29:24 1:19:32
22 132 Šupitar Václav 1971 Čes. Bud. 0:13:08 0:36:07 0:30:24 1:19:39
23 35 Ždych Jaroslav 1962 Veselí nad Luž. 0:13:03 0:39:55 0:26:44 1:19:42
24 47 Absolon Stanislav 1990 Veselí nad Luž. 0:13:55 0:37:02 0:29:42 1:20:39
25 109 Hanzálek Zdeněk 1967 Soběslav 0:12:34 0:39:10 0:29:12 1:20:56
26 31 Čáp Luboš 1965 Soběslav 0:13:51 0:37:14 0:29:55 1:21:00
27 141 Burian František 1980 Rataje 0:13:12 0:37:20 0:30:29 1:21:01
28 145 Smetka Petr 1967 Bechyně 0:13:12 0:37:07 0:30:48 1:21:07
29 69 Marek Josef 1956 Obora 0:14:04 0:38:58 0:28:13 1:21:15
30 25 Laszák Robert 1976 Č. Budej. 0:10:38 0:39:09 0:31:33 1:21:20
31 14 Macek Tomáš 1979 Ml. Vožice 0:14:01 0:37:14 0:30:06 1:21:21
32 3 Chmelař Petr 1956 Praha 0:13:50 0:34:38 0:33:02 1:21:30
33 33 Doležálek Zdeněk 1955 Tábor 0:16:24 0:37:14 0:28:26 1:22:04
34 24 Procházka Jaroslav 1961 Světlá nad Sázavou 0:14:52 0:37:15 0:30:14 1:22:21
35 29 Kolibíková Šárka 1985 Planá nad Luž. 0:10:28 0:37:23 0:34:33 1:22:24
36 104 Bečvář Petr 1970 Písek 0:14:59 0:37:07 0:30:21 1:22:27
37 74 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 0:12:44 0:39:06 0:30:43 1:22:33
38 113 Hofbauer Petr 1960 Hukcetoraz 0:13:49 0:34:32 0:34:21 1:22:42
39 122 Frčka Lukáš 1980 Strakonice 0:10:27 0:37:47 0:34:36 1:22:50
40 123 Haselbauerová Anna 1974 Soběslav 0:13:37 0:36:24 0:33:16 1:23:17
41 68 Tichý Jakub 1984 Praha 0:13:10 0:37:18 0:33:05 1:23:33
42 26 Kožíšek Jiří 1979 Praha 0:12:26 0:37:38 0:33:33 1:23:37
43 41 Pavlíček František 1958 Soběslav 0:15:15 0:37:47 0:30:46 1:23:48
44 30 Říha Jan 1973 Val 0:12:24 0:39:55 0:31:31 1:23:50
45 17 Zrzavý Martin 1991 Jindř. Hradec 0:14:07 0:39:01 0:30:58 1:24:06
46 121 Sladovník Petr 1975 Soběslav 0:13:53 0:37:06 0:33:08 1:24:07
47 73 Cerman František 1968 Tábor 0:13:41 0:40:15 0:30:17 1:24:13
48 120 Sedlák Milan 1975 Tábor 0:12:03 0:37:47 0:34:36 1:24:26
49 119 Kučera Petr 1972 Čes. Bud. 0:11:04 0:42:22 0:31:11 1:24:37
50 12 Paterová Iva 1981 Praha 0:13:11 0:39:04 0:32:36 1:24:51
51 91 Krčál Josef 1984 Luka n. Jihlavou 0:12:38 0:36:18 0:36:02 1:24:58
52 62 Vrchota Pavel 1979 Týn nad Vlt. 0:12:42 0:40:13 0:32:10 1:25:05
53 124 Hadrava Milan 1989 Veselí nad Luž. 0:17:45 0:34:27 0:32:58 1:25:10
54 54 Šimek Michal 1992 Č. Budějovice 0:13:17 0:36:59 0:35:03 1:25:19
55 148 Mik Petr 1969 Bechyně 0:12:35 0:41:04 0:31:55 1:25:34
56 70 Selnar Petr 1974 Tábor 0:12:12 0:40:12 0:33:20 1:25:44
57 100 Pinl Michal 1968 Rudolfov 0:14:33 0:39:05 0:32:11 1:25:49
58 105 Daněk Martin 1968 Praha 0:12:48 0:43:14 0:30:30 1:26:32
59 46 Jahoda Radek 1975 Český Brod 0:14:50 0:36:56 0:34:47 1:26:33
60 67 Pešl Tomáš 1967 Praha 0:12:28 0:37:21 0:36:44 1:26:33
61 65 Beneš Vladimír 1959 Veselí nad Luž. 0:14:18 0:36:07 0:36:25 1:26:50
62 16 Radosta Marek 1992 Praha 0:14:36 0:40:52 0:31:31 1:26:59
63 76 Štěpánek Martin 1983 Praha 0:10:20 0:39:10 0:37:30 1:27:00
64 60 Nosčák Petr 1981 Týn nad Vlt. 0:13:24 0:41:37 0:32:01 1:27:02
65 57 Treda Rudolf 1950 Týn nad Vlt. 0:14:15 0:37:50 0:34:58 1:27:03
66 78 Albrecht Václav 1982 Praha 0:14:26 0:36:09 0:36:55 1:27:30
67 151 Liper Miroslav 1948 Tábor 0:12:41 0:38:58 0:36:27 1:28:06
68 102 Matys Bohumil 1961 Třebeč 0:11:31 0:34:47 0:41:55 1:28:13
69 101 Hajný Roman 1968 Rudolfov 0:15:19 0:36:56 0:35:58 1:28:13
70 5 Polívka Michal 1974 Plzeň 0:14:01 0:37:50 0:36:41 1:28:32
71 79 Šrachouček Vít 1977 Praha 0:13:40 0:39:10 0:35:52 1:28:42
72 50 Zeman Jaroslav 1963 Veselí nad Luž. 0:12:35 0:39:05 0:37:16 1:28:56
73 34 Boháč Karel 1947 Tábor 0:15:25 0:40:14 0:33:20 1:28:59
74 129 Řápek Václav 1966 Praha 0:14:50 0:42:21 0:31:55 1:29:06
75 99 Stýblo Jaroslav 1973 Kovansko 0:15:22 0:37:44 0:36:29 1:29:35
76 133 Svačina Petr 1966 Čes. Bud. 0:13:36 0:37:20 0:38:47 1:29:43
77 77 Bartolomějová Monika 1983 Praha 0:13:16 0:41:40 0:34:51 1:29:47
78 19 Machálek Roman 1976 Havl. Brod 0:14:40 0:39:08 0:36:09 1:29:57
79 20 Machálek Josef 1950 Vilémovice 0:17:45 0:40:13 0:32:18 1:30:16
80 32 Kalina Jiří 1982 Lomnice nad Luž. 0:14:18 0:41:51 0:34:15 1:30:24
81 55 Kudláčková Pavla 1978 Strakonice 0:12:59 0:41:52 0:35:41 1:30:32
82 114 Prejza Zdeněk 1964 Soběslav 0:13:41 0:40:36 0:36:18 1:30:35
83 43 Vaněk Jan 1975 Veselí nad Luž. 0:16:12 0:39:44 0:35:00 1:30:56
84 64 Čanda Michal 1975 Klikov 0:13:19 0:41:50 0:36:19 1:31:28
85 84 Fliegel Jaroslav 1994 Třeboň 0:15:34 0:41:30 0:34:28 1:31:32
86 85 Fliegel Jaroslav 1969 Třeboň 0:15:34 0:41:31 0:34:28 1:31:33
87 144 Kučera Mirek 1970 Tábor 0:15:13 0:41:40 0:35:03 1:31:56
88 131 Hlas Milan 1974 Veselí nad Luž. 0:17:30 0:39:45 0:35:21 1:32:36
89 149 Vach Rudolf 1961 Tábor 0:14:35 0:39:58 0:38:34 1:33:07
90 37 Vochozka Zdeněk 1960 Soběslav 0:17:39 0:43:04 0:33:16 1:33:59
91 86 Fliegelová Václava 1970 Třeboň 0:15:01 0:43:03 0:36:22 1:34:26
92 118 Klinecký Adam 1983 Praha 0:13:22 0:41:32 0:40:07 1:35:01
93 110 Čermák Miroslav 1970 Košice 0:21:31 0:39:14 0:34:24 1:35:09
94 107 Matějka Jan 1986 Veselí nad Luž. 0:15:10 0:40:44 0:39:27 1:35:21
95 18 Dušejovský Kamil 1993 Praha 0:16:17 0:41:34 0:38:11 1:36:02
96 92 Kadlecová Ilona 1976 Třebiště 0:15:28 0:43:48 0:36:55 1:36:11
97 72 Hemza Miroslav 1974 Tábor 0:14:30 0:36:11 0:46:01 1:36:42
98 51 Roberts Joey 1963 Austrálie 0:11:47 0:46:08 0:39:00 1:36:55
99 136 Reitinger Jakub 1993 Veselí nad Luž. 0:17:17 0:41:50 0:38:10 1:37:17
100 1 Kubín Vojtěch 1994 Jindř. Hradec 0:13:47 0:37:16 0:46:18 1:37:21
101 130 Marsa Pavel 1952 Zlukov 0:17:55 0:39:08 0:40:57 1:38:00
102 150 Vohnoutka Bedřich 1958 Veselí nad Lužnicí 0:19:30 0:39:01 0:39:35 1:38:06
103 6 Benediktová Barbora 1975 Plzeň 0:13:52 0:42:52 0:41:28 1:38:12
104 48 Šenkýř Bohuslav 1990 Veselí nad Luž. 0:18:07 0:42:54 0:37:24 1:38:25
105 116 Sládek Petr 1963 Skalice 0:17:10 0:42:18 0:39:44 1:39:12
106 82 Ryndová Anna 1981 Vráž u Berouna 0:14:12 0:47:39 0:37:59 1:39:50
107 15 Patera Alexandr 1953 Praha 0:15:32 0:41:37 0:43:12 1:40:21
108 22 Poduška Pavel 1965 Tábor 0:12:25 0:47:39 0:40:35 1:40:39
109 42 Pávek Jan 1941 Tábor 0:16:25 0:43:39 0:41:41 1:41:45
110 21 Málek Zdeněk 1943 Veselí nad Lužnicí 0:23:43 0:42:20 0:36:01 1:42:04
111 94 Manina Josef 1957 Třebiště 0:18:00 0:42:17 0:42:17 1:42:34
112 80 Borková Lucie 1980 Odry 0:14:15 0:49:58 0:38:22 1:42:35
113 4 Burkhardová Fraško Petra 1977 Prachatice 0:13:42 0:52:28 0:36:43 1:42:53
114 11 Nosek Miroslav 1972 Planá n. Luž. 0:16:20 0:43:12 0:43:34 1:43:06
115 10 Týma Emil 1954 Č. Bud. 0:13:45 0:47:28 0:42:06 1:43:19
116 98 Bušina František 1967 Protivín 0:17:13 0:49:52 0:36:36 1:43:41
117 95 Kubata Daniel 1978 Čes. Bud. 0:15:35 0:42:43 0:45:37 1:43:55
118 75 Tyl František 1985 Nákří 0:16:40 0:46:00 0:41:47 1:44:27
119 93 Cíchová Erika 1976 Třebiště 0:15:41 0:41:04 0:48:30 1:45:15
120 63 Chodil Josef 1989 Veselí nad Luž. 0:17:00 0:48:08 0:40:45 1:45:53
121 2 Kubínová Magda 1996 Jindř. Hradec 0:16:32 0:42:53 0:47:15 1:46:40
122 59 Nosčák Petr 1954 Týn nad Vlt. 0:15:09 0:48:16 0:43:34 1:46:59
123 117 Bína Pavel 1953 Skalice 0:17:53 0:41:02 0:48:30 1:47:25
124 66 Kybast Ondrej 1963 Praha 0:14:52 0:43:10 0:49:33 1:47:35
125 103 Hajná Hana 1971 Rudolfov 0:17:29 0:48:36 0:41:33 1:47:38
126 27 Kec Daniel 1987 Veselí nad Luž. 0:14:30 0:40:43 0:52:26 1:47:39
127 45 Fuciman Marcel 1975 Veselí nad Luž. 0:18:02 0:48:10 0:41:51 1:48:03
128 7 Samoškin Denis 1980 Plzeň 0:17:16 0:49:56 0:42:43 1:49:55
129 106 Dolejš Petr 1984 Drahov 0:17:42 0:39:55 0:53:00 1:50:37
130 128 Ellederová Andrea 1979 Žíšov 0:15:02 0:47:49 0:48:32 1:51:23
131 89 Pauerová Barbora 1980 Vlkov 0:14:15 0:50:39 0:49:13 1:54:07
132 96 Bušinová Eva 1994 Protivín 0:16:23 0:50:58 0:46:48 1:54:09
133 97 Bušinová Hana 1967 Protivín 0:16:36 0:51:01 0:46:48 1:54:25
134 147 Švecová Zdeňka 1973 Lomnice nad Lužnicí 0:15:55 0:48:53 0:50:30 1:55:18
135 90 Průcha Milan 1970 Vlkov 0:15:38 0:50:37 0:49:13 1:55:28
136 146 Švec Jiří 1971 Lomnice nad Lužnicí 0:18:20 0:48:37 0:48:36 1:55:33
137 38 Šafařík Radek 1975 Čes. Bud. 0:13:05 1:15:00 0:29:52 1:57:57
138 126 Ježková Věra 1964 Soběslav 0:19:35 0:49:45 0:48:54 1:58:14
139 140 Tourek Tomáš 1999 Kard. Řečice 0:18:41 0:49:15 0:52:17 2:00:13
140 49 Lonský Jiří 1952 Veselí nad Luž. 0:14:48 1:15:00 0:32:29 2:02:17
141 44 Fucimanová Soňa 1973 Veselí nad Luž. 0:15:40 0:53:41 0:53:14 2:02:35
142 40 Olšjak Ladislav 1959 Plavsko 0:13:35 0:39:05 1:10:00 2:02:40
143 39 Řápek Václav 1942 Praha 0:16:23 1:15:00 0:31:55 2:03:18
144 108 Urbanová Marie 1944 Vlkov 0:14:28 0:57:50 0:57:20 2:09:38
145 138 Švec Jiří 1936 Soběslav 0:25:57 0:54:22 0:53:00 2:13:19
146 112 Schneider Karel 1932 Tábor 0:20:07 0:52:29 1:04:35 2:17:11
147 137 Slaninová Jarmila 1952 Kard. Řečice 0:19:38 1:03:37 0:55:00 2:18:15
148 139 Slanina Jindřich 1952 Kard. Řečice 0:24:50 1:03:38 0:55:00 2:23:28
149 115 Scholz Pavel 1983 Roudníky 0:12:06 1:15:00 1:10:00 2:37:06
150 23 Blažek Milan 1974 Praha 0:27:00 1:15:00 1:10:00 2:52:00