Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2013
Pořadí Číslo Jméno Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 104 Reitinger Petr 1964 Tábor 0:09:40 0:33:44 0:25:43 1:09:07
2 167 Chudý Ondřej 1990 Tábor 0:11:46 0:33:52 0:24:04 1:09:42
3 8 Patera Jan 1980 Praha 0:09:02 0:35:27 0:27:13 1:11:42
4 162 Pokorný Matyáš 1988 Vlašim 0:10:14 0:37:54 0:23:34 1:11:42
5 144 Pech Roman 1962 Vimperk 0:10:19 0:33:59 0:28:29 1:12:47
6 124 Zíma Josef 1965 ČB 0:10:51 0:33:50 0:29:21 1:14:02
7 15 Šimek Miroslav 1966 ČB 0:12:19 0:33:57 0:28:09 1:14:25
8 17 Mužátko Pavel 1989 Stará Libavá 0:12:56 0:33:58 0:28:34 1:15:28
9 142 Hradil Jakub 1974 Velké Popovice 0:11:39 0:33:56 0:30:14 1:15:49
10 9 Peček Tomáš 1979 Kroměříž 0:11:03 0:35:34 0:29:30 1:16:07
11 63 Palivec David 1984 Rudolfov 0:13:08 0:36:39 0:27:56 1:17:43
12 55 Mikuláš Jan 1979 Tábor 0:10:16 0:35:34 0:32:23 1:18:13
13 6 Habara jaromír 1974 Veselí n/L 0:15:03 0:38:36 0:24:38 1:18:17
14 106 Hyška Josef 1976 Veselí n/L 0:13:03 0:37:48 0:28:39 1:19:30
15 81 Poláček Jan 1981 Veselí n/L 0:13:23 0:35:51 0:30:16 1:19:30
16 20 Olšjak Ladislav 1959 Plavsko 0:13:26 0:38:20 0:27:56 1:19:42
17 113 Průša Zdeněk 1984 Dynín 0:13:40 0:36:35 0:29:43 1:19:58
18 35 Studnař Lukáš 1989 Veselí n/L 0:11:58 0:40:21 0:27:54 1:20:13
19 39 Šafařík Radek 1975 Nové Homole 0:13:37 0:33:56 0:32:46 1:20:19
20 44 Absolon Stanislav 1990 Veselí n/L 0:12:17 0:33:58 0:34:28 1:20:43
21 29 Hopfinger Pavel 1967 Tábor 0:14:40 0:35:59 0:30:13 1:20:52
22 118 Macek Tomáš 1971 Tábor 0:11:54 0:35:52 0:33:08 1:20:54
23 86 Selnar Petr 1974 Tábor 0:12:35 0:38:17 0:30:06 1:20:58
24 138 Podlaha Miroslav 1979 Bechyně 0:12:59 0:37:46 0:30:17 1:21:02
25 22 Šanda Marek 1977 Košice 0:15:18 0:33:48 0:32:00 1:21:06
26 50 Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 0:15:29 0:38:09 0:27:39 1:21:17
27 122 Szabo Miloš 1981 Dolní Dvořiště 0:16:57 0:37:45 0:27:16 1:21:58
28 160 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 0:13:12 0:38:17 0:30:31 1:22:00
29 94 Langer Jan 1986 Praha 0:15:25 0:40:30 0:26:12 1:22:07
30 143 Kukla Petr 1977 Tábor 0:13:48 0:38:46 0:30:01 1:22:35
31 152 Macek Tomáš 1979 ČB 0:13:52 0:38:16 0:30:50 1:22:58
32 139 Sedlák Lukáš 1993 ČB 0:14:40 0:38:33 0:30:30 1:23:43
33 57 Ježek Ondřej 1987 Veselí n/L 0:12:28 0:38:35 0:32:53 1:23:56
34 120 Langer Radek 1986 Praha 0:15:58 0:40:28 0:27:34 1:24:00
35 95 Pokorný Jan 1974 ČB 0:13:18 0:37:52 0:33:03 1:24:13
36 64 Rechtoriková Linda 1987 Sudoměřice u Tábora 0:17:04 0:38:50 0:28:39 1:24:33
37 75 Fliegel Jaroslav 1969 Třeboň 0:13:59 0:38:43 0:31:53 1:24:35
38 89 Chmelař Petr 1976 Praha 0:14:08 0:33:46 0:36:50 1:24:44
39 40 Schneider Karel 1965 Tábor 0:13:43 0:40:34 0:30:37 1:24:54
40 11 Daněk Martin 1968 Praha 0:13:25 0:38:24 0:33:16 1:25:05
41 10 Čáp Luboš 1965 Soběslav 0:14:21 0:38:41 0:32:08 1:25:10
42 34 Vácha Jan 1995 Praha 0:14:56 0:38:50 0:31:59 1:25:45
43 45 Adam Roman 1980 Bechyně 0:12:25 0:36:37 0:36:53 1:25:55
44 97 Doležálek Zdeněk 1955 Tábor 0:17:02 0:38:45 0:30:15 1:26:02
45 165 Houška Vojtěch 1989 Borotín 0:15:25 0:38:01 0:32:40 1:26:06
46 79 Pavlíček František 1978 Soběslav 0:15:30 0:37:59 0:33:07 1:26:36
47 85 Deimová Miroslava 1977 Tábor 0:12:07 0:42:19 0:32:18 1:26:44
48 4 Chochole Petr 1967 Hluboká n/V 0:13:56 0:35:57 0:36:53 1:26:46
49 46 Turek Josef 1954 ČB 0:14:04 0:36:34 0:36:11 1:26:49
50 3 Karvánek Jiří 1954 Hluboká n/V 0:13:42 0:36:00 0:37:09 1:26:51
51 71 Pinl Michal 1968 Rudolfov 0:15:50 0:41:03 0:30:02 1:26:55
52 155 Lonský Tomáš 1990 ČB 0:16:04 0:37:56 0:33:19 1:27:19
53 30 Příhoda Jaroslav 1966 Žebrák 0:15:02 0:37:59 0:34:53 1:27:54
54 73 Hajný Roman 1968 Rudolfov 0:15:12 0:37:44 0:35:09 1:28:05
55 67 Lonský Jiří 1952 Veselí n/L 0:14:12 0:36:36 0:37:18 1:28:06
56 107 Dvořák Viktor 1970 Praha 0:13:39 0:38:48 0:36:02 1:28:29
57 36 Kalina Jiří 1982 Lomnice n/L 0:12:55 0:40:32 0:35:14 1:28:41
58 59 Marek Josef 1956 Obora 0:15:47 0:41:24 0:31:39 1:28:50
59 66 Šenkýř Bohuslav 1990 Veselí n/L 0:15:44 0:37:59 0:35:19 1:29:02
60 53 Hlucháňová Zuzana 1977 Kuřim 0:09:56 0:42:38 0:36:45 1:29:19
61 83 Sladovník Petr 1975 Soběslav 0:15:28 0:38:48 0:35:31 1:29:47
62 51 Albrecht Václav 1982 Praha 0:14:38 0:38:51 0:36:26 1:29:55
63 140 Stočes Filip 1988 Borotín 0:14:08 0:38:01 0:37:47 1:29:56
64 157 Hlas Milan 1974 Veselí n/L 0:16:04 0:41:20 0:32:57 1:30:21
65 76 Fliegelová Václava 1970 Třeboň 0:15:31 0:38:51 0:36:03 1:30:25
66 58 Jakl Jaroslav 1982 ČB 0:13:50 0:41:31 0:35:05 1:30:26
67 69 Maleč Radek 1975 ČB 0:13:34 0:38:11 0:39:12 1:30:57
68 77 Wimmer Milan 1981 Praha 0:13:36 0:41:03 0:36:18 1:30:57
69 121 Bauer Petr 1979 Praha 0:16:56 0:38:15 0:35:50 1:31:01
70 91 Becharová Michaela 1965 Praha 0:13:26 0:42:33 0:35:23 1:31:22
71 114 Boháč Karel 1947 Tábor 0:15:50 0:41:48 0:34:13 1:31:51
72 28 Habara jan 1972 Veselí n/L 0:20:29 0:42:07 0:29:42 1:32:18
73 14 Švecová Simona 1987 Soběslav 0:12:26 0:38:14 0:41:56 1:32:36
74 127 Vrbický Tomáš 1983 Praha 0:15:10 0:40:25 0:37:02 1:32:37
75 37 Bulant Vlasdislav 1987 Želeč 0:12:33 0:44:04 0:36:02 1:32:39
76 126 Čížek Roman 1979 Malšice 0:17:23 0:37:50 0:37:29 1:32:42
77 33 Zíka Václav 1988 ČB 0:15:41 0:44:06 0:33:04 1:32:51
78 154 Pitra Tomáš 1989 ČB 0:15:53 0:40:23 0:36:39 1:32:55
79 135 Švachouček Vít 1977 Praha 0:14:34 0:36:40 0:41:52 1:33:06
80 23 Blažková Eva 1985 Malšice 0:15:27 0:40:37 0:37:50 1:33:54
81 93 Fuka Bohdan 1979 Praha 0:15:16 0:46:19 0:32:43 1:34:18
82 68 Maleč Martin 1973 Veselí n/L 0:14:25 0:46:08 0:33:50 1:34:23
83 130 Eningerová Miluše 1957 Vodňany 0:14:24 0:44:08 0:35:56 1:34:28
84 41 Kovářík Stanislav 1993 Tábor 0:16:56 0:40:39 0:37:31 1:35:06
85 90 Říha Jan 1973 Val 0:12:11 0:51:37 0:31:34 1:35:22
86 12 Štěch Milan 1983 Horní Slověnice 0:13:40 0:44:00 0:38:13 1:35:53
87 52 Keller David 1969 Praha 0:13:21 0:44:11 0:38:24 1:35:56
88 70 Trecha Rudolf 1950 Semice 0:14:46 0:43:12 0:38:06 1:36:04
89 110 Chudárková Pavlína 1987 Praha 0:14:08 0:43:54 0:38:06 1:36:08
90 13 Vránek Michal 1993 Veselí n/L 0:15:47 0:42:35 0:37:48 1:36:10
91 49 Bouchal Oldřich 1952 Veselí n/L 0:17:00 0:44:00 0:35:24 1:36:24
92 7 Paterová Iva 1981 Praha 0:14:08 0:43:53 0:38:36 1:36:37
93 108 Adámková Dana 1980 Soběslav 0:13:49 0:46:38 0:36:28 1:36:55
94 24 Štěrba Martin 1983 ČB 0:14:51 0:45:17 0:37:04 1:37:12
95 109 Chmelařová Zuzana 1987 Praha 0:15:30 0:43:34 0:38:12 1:37:16
96 82 Adámek Jiří 1983 ČB 0:18:06 0:43:36 0:35:40 1:37:22
97 163 Sporťák Kocour 1973 Kovansko 0:15:58 0:38:18 0:43:19 1:37:35
98 38 Rybák Michal 1975 Roudné 0:15:06 0:40:34 0:42:05 1:37:45
99 62 Kincová Petra 1974 Planá n/L 0:14:20 0:44:23 0:39:06 1:37:49
100 5 Štoidlová Ilona 1974 JH 0:14:56 0:40:20 0:43:03 1:38:19
101 42 Crhová Ivana 1966 Vísky 0:16:52 0:46:13 0:35:54 1:38:59
102 18 Malák Štefan 1982 ČB 0:16:52 0:45:30 0:37:04 1:39:26
103 115 Zídek František 1955 Pelhřimov 0:15:06 0:46:34 0:37:48 1:39:28
104 61 Veselá Martina 1972 ČB 0:16:52 0:46:16 0:36:25 1:39:33
105 92 Procházka Petr 1978 Soběslav 0:18:13 0:45:54 0:35:30 1:39:37
106 60 Veselý Martin 2000 ČB 0:16:57 0:46:16 0:36:25 1:39:38
107 159 Benešová Václava 1967 ČB 0:11:47 0:42:46 0:45:09 1:39:42
108 84 Sladovníková Kristýna 1979 Soběslav 0:15:00 0:45:29 0:40:07 1:40:36
109 117 Červenka Petr 2002 Tábor 0:11:07 0:46:04 0:44:25 1:41:36
110 164 Owcarzy Robert 1974 Karlovy Vary 0:15:31 0:47:27 0:39:36 1:42:34
111 27 Boďová Michaela 1984 Praha 4 0:11:46 0:45:33 0:45:21 1:42:40
112 129 Blažek Radomír 1964 Veselí n/L 0:18:48 0:44:03 0:40:09 1:43:00
113 158 Komárek Vladimír 1973 Veselí n/L 0:17:50 0:42:08 0:43:12 1:43:10
114 166 Pinc Miroslav 1995 Borotín 0:15:28 0:49:36 0:38:29 1:43:33
115 137 Kovařík Ivo 1965 Bechyně 0:17:15 0:41:03 0:46:00 1:44:18
116 119 Kouba Zdeněk 1964 Rybova Lhota 0:20:40 0:41:03 0:43:16 1:44:59
117 103 Slámová Marcela 1983 Třebejice 0:19:51 0:45:18 0:40:03 1:45:12
118 47 Brichová Táňa 1978 ČB 0:15:04 0:46:12 0:44:26 1:45:42
119 153 Píša Zbyněk 1982 ČB 0:16:49 0:48:15 0:40:42 1:45:46
120 112 Peterka Martin 1977 Praha 0:17:10 0:58:01 0:30:36 1:45:47
121 32 Němečková Lenka 1990 ČB 0:18:18 0:46:10 0:42:04 1:46:32
122 116 Červenková Jolana 1969 Tábor 0:12:52 0:47:49 0:46:11 1:46:52
123 96 Menšíková Blanka 1982 Strakonice 0:13:14 0:51:22 0:42:18 1:46:54
124 98 Volencová Kamila 1989 Šestajovice 0:15:23 0:50:27 0:41:33 1:47:23
125 74 Hajná Hana 1971 Rudolfov 0:17:59 0:46:55 0:42:47 1:47:41
126 48 Brich Martin 1979 ČB 0:18:52 0:44:24 0:44:26 1:47:42
127 65 Křivánková Bohumila 1965 Bechyně 0:20:19 0:47:25 0:40:05 1:47:49
128 31 Staňková Monika 1976 Chýnov 0:15:32 0:45:37 0:46:43 1:47:52
129 131 Eninger Václav 1952 Vodňany 0:16:20 0:44:10 0:47:59 1:48:29
130 25 Pich Jan 1988 ČB 0:16:57 0:48:00 0:43:47 1:48:44
131 161 Smažíková Alena 1973 Tábor 0:15:19 0:52:31 0:41:06 1:48:56
132 141 Houška Václav 1990 Borotín 0:14:05 0:52:02 0:43:10 1:49:17
133 125 Koten Libor 1975 Malšice 0:18:00 0:45:47 0:45:33 1:49:20
134 21 Žáková Michaela 1980 Kardašova Řečice 0:16:02 0:45:22 0:49:20 1:50:44
135 136 Tyl František 1985 Nákří 0:16:42 0:46:29 0:48:01 1:51:12
136 101 Maroušek Vít 1985 Srubec 0:12:14 0:42:31 0:57:21 1:52:06
137 54 Cakl Lubomír 1961 ČB 0:16:57 0:47:01 0:48:34 1:52:32
138 26 Kellerová Veronika 1992 Praha 0:13:32 0:56:57 0:42:29 1:52:58
139 2 Šídlová Věra 1983 ČB 0:16:20 0:48:43 0:47:58 1:53:01
140 43 Blahová Eva 1992 Vísky 0:17:36 0:50:01 0:45:34 1:53:11
141 99 Šťastná Barbora 1987 Praha 0:13:42 0:42:31 0:57:21 1:53:34
142 56 Schmiedová Kateřina 1980 Veselí n/L 0:16:46 0:49:40 0:50:24 1:56:50
143 78 Pavlíková Šárka 1982 Soběslav 0:17:33 0:45:27 0:54:09 1:57:09
144 123 Gazda Martin 1968 Bujanov 0:15:06 1:06:00 0:36:09 1:57:15
145 72 Málek Zdeněk 1943 Veselí n/L 0:28:25 0:46:53 0:42:38 1:57:56
146 128 Maroušek Miroslav 1957 Srubec 0:15:25 0:45:26 0:57:21 1:58:12
147 145 Elederová Andrea 1979 Veselí n/L 0:16:46 0:51:22 0:51:54 2:00:02
148 105 Petrů-Maier Jaroslava 1972 Švýcarsko 0:16:47 0:50:00 0:53:44 2:00:31
149 80 Říha Jan 1984 ČB 0:16:59 0:46:14 0:57:21 2:00:34
150 133 Švecová Zdeňka 1973 Lomnice n/L 0:15:35 0:59:14 0:45:59 2:00:48
151 132 Švec Jiří 1971 Lomnice n/L 0:17:10 0:55:46 0:50:02 2:02:58
152 100 Maroušková Iva 1987 Srubec 0:15:42 0:50:27 0:57:21 2:03:30
153 111 Pavlíková Denisa 1984 Praha 0:19:40 0:58:01 0:48:01 2:05:42
154 102 Sláma Tomáš 1983 Třebejice 0:26:09 0:53:45 0:51:19 2:11:13
155 134 Švec Tadeáš 2003 Lomnice n/L 0:30:00 0:59:14 0:42:57 2:12:11
156 156 Novák Miloslav 1974 Teplice 0:21:38 1:01:09 0:59:17 2:22:04