Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2014
Pořadí Číslo Jméno Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 13 Korous Martin 1974 Votice 0:09:16 0:34:09 0:25:41 1:09:06
2 68 Reitinger Petr 1964 Tábor 0:08:58 0:35:37 0:24:50 1:09:25
3 60 Pokorný Matyáš 1988 Benešov 0:10:53 0:38:02 0:23:34 1:12:29
4 31 Studnař Lukáš 1989 Veselí n/L 0:11:26 0:37:52 0:26:15 1:15:33
5 30 Bouček Václav 1988 Veselí n/L 0:12:31 0:35:38 0:27:56 1:16:05
6 56 Szábo Miloš 1981 Dolní Dvořiště 0:15:42 0:34:02 0:26:42 1:16:26
7 66 Šimek Miroslav 1966 ČB 0:12:31 0:35:46 0:28:32 1:16:49
8 33 Kreuzer Milan 1963 Milevsko 0:12:36 0:35:39 0:29:09 1:17:24
9 51 Švihálek Tomáš 1963 Praha 0:12:00 0:35:38 0:30:40 1:18:18
10 24 Palivec David 1984 Rudolfov 0:13:44 0:37:55 0:27:36 1:19:15
11 27 Habara jaromír 1974 Veselí n/L 0:14:53 0:39:09 0:25:16 1:19:18
12 91 Procházková Milena 1972 JH 0:10:45 0:39:30 0:29:13 1:19:28
13 32 Hofman František 1969 Kardašova Řečice 0:13:43 0:34:05 0:31:57 1:19:45
14 11 Hanzal Jiří 1975 Klenovice 0:13:22 0:35:38 0:30:47 1:19:47
15 135 Hyška Josef 1976 Veselí n/L 0:12:25 0:38:38 0:28:44 1:19:47
16 22 Šafařík Radek 1975 Nové Homole 0:13:20 0:35:36 0:32:05 1:21:01
17 136 Sedliak Milan 1975 Tábor 0:12:23 0:37:56 0:30:50 1:21:09
18 99 Langer Radek 1986 Praha 0:15:01 0:40:33 0:26:00 1:21:34
19 45 Mikšl Rostislav 1972 ČB 0:15:31 0:38:00 0:28:15 1:21:46
20 80 Olšjak Ladislav 1959 Plavsko 0:13:26 0:39:30 0:28:57 1:21:53
21 110 Smrčina Radek 1990 Sepekov 0:11:31 0:40:40 0:29:55 1:22:06
22 137 Frčka Lukáš 1980 Klatovy 0:10:42 0:39:15 0:32:14 1:22:11
23 7 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 0:13:12 0:39:29 0:29:57 1:22:38
24 93 Langer Jan 1986 Praha 0:14:21 0:43:44 0:24:40 1:22:45
25 105 Fliegel Jaroslav 1994 Třeboň 0:15:25 0:38:47 0:28:40 1:22:52
26 12 Trávníček Tomáš 1986 Kralupy n/V 0:13:09 0:40:42 0:29:07 1:22:58
27 81 Poláček Jan 1981 Veselí n/L 0:13:51 0:37:47 0:31:23 1:23:01
28 129 Podlaha Miroslav 1979 Bechyně 0:12:50 0:39:41 0:31:00 1:23:31
29 104 Fliegel Jaroslav 1969 Třeboň 0:13:30 0:39:35 0:30:51 1:23:56
30 29 Schneider Karel 1965 Tábor 0:12:41 0:40:44 0:30:51 1:24:16
31 25 Rechtoriková Linda 1987 Sudoměřice u Tábora 0:15:59 0:40:50 0:27:30 1:24:19
32 63 Kvasnička Michal 1987 Kralupy n/V 0:13:14 0:41:39 0:29:38 1:24:31
33 78 Hajný Roman 1968 Rudolfov 0:14:14 0:37:51 0:32:47 1:24:52
34 75 Pinl Michal 1968 Rudolfov 0:14:47 0:40:39 0:29:30 1:24:56
35 6 Šanda Libor 1982 Jihlava 0:13:16 0:39:51 0:32:06 1:25:13
36 102 Hurych Emanuel 1964 Jihlava 0:12:48 0:40:51 0:31:47 1:25:26
37 109 Chmelař Petr 1956 Praha 0:13:59 0:35:51 0:35:42 1:25:32
38 35 Kukačka Pavel 1966 Veselí n/L 0:14:16 0:35:37 0:35:50 1:25:43
39 121 Hlas Milan 1974 Veselí n/L 0:14:38 0:39:24 0:31:52 1:25:54
40 83 Hlávka Jaroslav 1981 Frahelž 0:13:15 0:38:52 0:33:52 1:25:59
41 119 Marek Jakub 1987 Borotín 0:13:32 0:37:49 0:35:00 1:26:21
42 61 Macek Tomáš 1979 ČB 0:14:41 0:40:05 0:31:45 1:26:31
43 14 Vyskočil Aleš 1985 Soběslav 0:13:25 0:39:54 0:33:20 1:26:39
44 71 Chochole Petr 1967 Hluboká n/V 0:12:55 0:37:40 0:36:05 1:26:40
45 101 Pliška Michal 1989 Větřní 0:13:30 0:45:02 0:28:12 1:26:44
46 94 Nokolová Barbora 1988 Praha 0:12:04 0:47:04 0:27:44 1:26:52
47 82 Daněk Martin 1968 Praha 0:13:06 0:40:48 0:32:59 1:26:53
48 85 Marek Josef 1956 Obora 0:14:49 0:39:58 0:32:11 1:26:58
49 18 Čáp Luboš 1965 Soběslav 0:14:21 0:40:45 0:31:56 1:27:02
50 9 Závacký Martin 1982 Frenštát p. R. 0:13:35 0:38:19 0:35:16 1:27:10
51 112 Sladovník Petr 1975 Soběslav 0:14:51 0:39:10 0:33:23 1:27:24
52 54 Pavlíček František 1958 Soběslav 0:15:05 0:39:14 0:33:07 1:27:26
53 138 Westfál Patr 1979 Praha 0:16:33 0:38:05 0:33:24 1:28:02
54 40 Vrbický Tomáš 1983 Praha 0:15:06 0:39:10 0:33:50 1:28:06
55 69 Dušková Jitka 1975 Tábor 0:12:08 0:44:39 0:31:24 1:28:11
56 92 Kaplan Matěj 1986 Praha 0:13:28 0:44:09 0:30:40 1:28:17
57 55 Gazda Martin 1968 Bujanov 0:14:23 0:42:47 0:31:57 1:29:07
58 3 Valiga Petr 1973 Dolní Skrýchov 0:14:16 0:44:13 0:30:40 1:29:09
59 117 Houška Vojtěch 1989 Borotín 0:13:36 0:39:58 0:35:36 1:29:10
60 53 Pulkrab Patr 1977 ČB 0:14:49 0:40:37 0:33:52 1:29:18
61 124 Kofroň Radek 1976 Praha 0:14:09 0:39:54 0:35:24 1:29:27
62 103 Fliegelová Václava 1970 Třeboň 0:14:47 0:40:40 0:34:01 1:29:28
63 28 Habara Jan 1972 Veselí n/L 0:20:26 0:39:25 0:29:47 1:29:38
64 20 Zeman Jaroslav 1963 Veselí n/L 0:12:41 0:41:46 0:35:14 1:29:41
65 67 Lonský Jiří 1952 Veselí n/L 0:15:35 0:37:57 0:36:32 1:30:04
66 8 Novotný Pavel 1967 Sepekov 0:18:46 0:43:15 0:28:04 1:30:05
67 62 Beneš Vladimír 1959 Veselí n/L 0:14:27 0:38:02 0:38:02 1:30:31
68 118 Pinc Miroslav 1997 Borotín 0:18:00 0:41:50 0:30:50 1:30:40
69 39 Maroušek Vít 1985 Srubec 0:12:31 0:39:59 0:38:21 1:30:51
70 108 Lonský Tomáš 1990 ČB 0:15:59 0:40:09 0:34:47 1:30:55
71 114 Maleč Radek 1975 ČB 0:13:17 0:38:58 0:39:20 1:31:35
72 84 Zach Jan 1979 Planá n/L 0:14:03 0:40:40 0:37:17 1:32:00
73 120 Stočes Filip 1988 Borotín 0:13:35 0:39:23 0:39:08 1:32:06
74 100 Šmíd Václav 1971 ČB 0:14:20 0:43:46 0:34:37 1:32:43
75 58 Wimmer Milan 1981 Praha 0:13:47 0:40:48 0:38:31 1:33:06
76 106 Vlnieška 1988 ČB 0:12:50 0:43:02 0:37:39 1:33:31
77 130 Čížek Roman 1979 Malšice 0:16:04 0:40:40 0:36:48 1:33:32
78 23 Chroupský Marek 1994 Soběslav 0:17:34 0:41:16 0:35:06 1:33:56
79 98 Chudárková Pavlína 1987 Praha 0:13:07 0:47:49 0:33:07 1:34:03
80 72 Štoidlová Ilona 1974 JH 0:14:31 0:39:54 0:39:45 1:34:10
81 26 Kobliška Miroslav 1991 Soběslav 0:17:43 0:38:01 0:39:14 1:34:58
82 77 Křivánková Bohumila 1966 Bechyně 0:17:53 0:43:26 0:34:00 1:35:19
83 64 Adámek Jiří 1983 ČB 0:18:17 0:43:51 0:33:20 1:35:28
84 73 Karvánek Jiří 1954 Hluboká n/V 0:15:50 0:39:54 0:39:45 1:35:29
85 44 Šenkýř Bohuslav 1990 Veselí n/L 0:15:05 0:41:48 0:39:01 1:35:54
86 96 Chmelařová Zuzana 1987 Praha 0:14:05 0:44:06 0:38:01 1:36:12
87 122 Kincová Petra 1974 Planá n/L 0:13:45 0:47:04 0:35:29 1:36:18
88 38 Sýkorová Klára 1978 Praha 0:14:16 0:44:50 0:37:37 1:36:43
89 134 Zadák Pavel 1969 Praha 0:16:02 0:45:57 0:35:34 1:37:33
90 65 Adámková Dana 1980 Vlkov 0:13:12 0:47:49 0:36:39 1:37:40
91 89 Mrvík Zbyněk 1967 ČB 0:13:44 0:43:58 0:40:10 1:37:52
92 107 Pitra Tomáš 1989 ČB 0:15:28 0:44:10 0:38:20 1:37:58
93 125 Keller David 1969 Praha 0:13:04 0:48:05 0:36:59 1:38:08
94 90 Mrvík David 1996 ČB 0:16:16 0:42:55 0:39:06 1:38:17
95 52 Píša Zbyněk 1982 ČB 0:14:57 0:44:30 0:39:30 1:38:57
96 111 Slámová Marcela 1983 Třebejice 0:16:47 0:43:56 0:38:18 1:39:01
97 34 Kouba Zdeněk 1964 Rybova Lhota 0:19:43 0:39:59 0:39:30 1:39:12
98 17 Řezníčková Irena 1987 Soběslav 0:14:39 0:47:53 0:39:15 1:41:47
99 115 Maleč Martin 1973 Veselí n/L 0:14:26 0:50:32 0:37:36 1:42:34
100 4 Hlubocká Klára 1978 Pardubice 0:15:10 0:51:35 0:36:08 1:42:53
101 57 Borková Lucie 1980 Praha 0:14:51 0:48:02 0:40:16 1:43:09
102 48 Albrecht Václav 1982 Praha 0:14:42 0:43:12 0:46:12 1:44:06
103 5 Šandová Marcela 1982 Jihlava 0:14:55 0:48:55 0:40:37 1:44:27
104 95 Kovařík Ivo 1965 Bechyně 0:17:25 0:43:07 0:43:58 1:44:30
105 113 Boritzková Mariena 1984 Praha 0:15:04 0:50:56 0:41:32 1:47:32
106 79 Hajná Hana 1971 Rudolfov 0:16:29 0:51:24 0:40:37 1:48:30
107 86 Čecháček Radek 1979 Planá n/L 0:18:42 0:45:46 0:44:22 1:48:50
108 2 Hanzlík Petr 1982 Kardašova Řečice 0:15:54 0:48:06 0:45:01 1:49:01
109 1 Slanina Oldřich 1983 Kardašova Řečice 0:15:54 0:48:06 0:45:01 1:49:01
110 10 Tyl František 1985 Nákří 0:17:05 0:44:35 0:48:02 1:49:42
111 47 Hodná Zuzana 1985 Praha 0:14:05 0:56:18 0:39:59 1:50:22
112 42 Cakl Lubomír 1961 ČB 0:16:25 0:48:32 0:47:19 1:52:16
113 131 Koten Libor 1975 Malšice 0:17:45 0:48:42 0:46:12 1:52:39
114 49 Kašpar Petr 1967 Praha 0:21:06 0:45:48 0:45:57 1:52:51
115 41 Vrbická Iva 1987 Praha 0:15:59 0:47:57 0:49:31 1:53:27
116 133 Reeves Jeremy 1969 Anglie 0:22:08 0:44:07 0:47:22 1:53:37
117 97 Keilová Marie 1988 Praha 0:15:17 0:56:18 0:42:15 1:53:50
118 37 Šnokhous Jan 1972 Veselí n/L 0:30:00 0:45:52 0:38:21 1:54:13
119 123 Novotná Radka 1975 Klecany 0:17:52 0:53:52 0:43:08 1:54:52
120 132 Turanová Martina Reeves 1981 Anglie 0:16:04 0:55:29 0:43:58 1:55:31
121 36 Racek Václav 1977 Praha 0:14:41 0:47:57 0:53:07 1:55:45
122 50 Šídlová Věra 1983 ČB 0:14:54 0:50:55 0:50:33 1:56:22
123 21 Říha Jan 1984 ČB 0:16:51 0:48:17 0:51:15 1:56:23
124 74 Málek Zdeněk 1943 Veselí n/L 0:30:00 0:51:57 0:40:20 2:02:17
125 128 Švecová Zdeňka 1973 Lomnice n/L 0:18:54 0:56:06 0:47:28 2:02:28
126 15 Lhotáková Andrea 1985 Soběslav 0:14:14 0:56:05 0:55:48 2:06:07
127 127 Švec Tadeáš 2003 Lomnice n/L 0:18:55 1:07:14 0:41:20 2:07:29
128 59 Kadlčík Robert 1975 Parha 0:30:00 0:44:55 0:53:08 2:08:03
129 43 Paraščinec Daniel 1995 ČB 0:16:36 0:51:25 1:02:21 2:10:22
130 116 Vácha Jan 1995 Praha 0:15:59 0:45:44 1:10:00 2:11:43
131 126 Švec Jiří 1971 Lomnice n/L 0:18:54 1:07:14 0:47:28 2:13:36
132 46 Paraščinec Daniel 1971 ČB 0:20:03 0:58:28 1:05:52 2:24:23
133 70 Patočková Hana 1971 ČB 0:14:30 1:15:00 1:10:00 2:39:30