Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2015
Pořadí Číslo Jméno Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 133 Juráň Karel 1974 Sv. Tomáš 0:11:03 0:32:51 0:26:45 1:10:39
2 86 Pokorný Jindřich 1982 Tábor 0:11:51 0:34:06 0:27:02 1:12:59
3 153 Kos Pavel 1990 Třeboň 0:15:32 0:32:53 0:26:49 1:15:14
4 11 Šimek Miroslav 1966 ČB 0:12:22 0:34:15 0:29:41 1:16:18
5 71 Mikoláš Jan 1961 ČB 0:11:32 0:34:18 0:30:31 1:16:21
6 33 Marek Filip 1987 Tábor 0:10:05 0:37:07 0:29:35 1:16:47
7 25 Beneš Jiří 1988 Sviny 0:11:08 0:36:35 0:29:34 1:17:17
8 132 Palivec David 1984 ČB 0:13:32 0:36:33 0:27:28 1:17:33
9 106 Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 0:14:01 0:36:27 0:27:12 1:17:40
10 39 Vondruška Radek 1990 Veselí n. L. 0:12:43 0:34:41 0:30:40 1:18:04
11 42 Studnař Lukáš 1989 Veselí n. L. 0:11:35 0:37:57 0:28:41 1:18:13
12 152 Šimek Matouš 1981 Třeboň 0:12:59 0:37:01 0:28:19 1:18:19
13 112 Čeřovský Pavel 1978 Praha 0:12:41 0:34:35 0:31:16 1:18:32
14 9 Hanzal Jíří 1975 Soběslav 0:12:42 0:34:37 0:31:24 1:18:43
15 55 Petrisko Lukáš 1984 Tábor 0:11:50 0:34:42 0:32:14 1:18:46
16 8 Wolinger Jiří 1981 Soběslav 0:13:11 0:34:36 0:31:09 1:18:56
17 127 Hradil Jakub 1974 Velké Popovice 0:11:20 0:36:34 0:31:05 1:18:59
18 41 Šafařík Radek 1975 Nová Homole 0:13:00 0:34:09 0:32:09 1:19:18
19 26 Hoffmann František 1969 K. Řečice 0:13:01 0:34:09 0:32:17 1:19:27
20 20 Pliška Michal 1989 Větřní 0:12:20 0:38:11 0:28:57 1:19:28
21 70 Adam Roman 1980 Bechyně 0:12:06 0:36:31 0:31:19 1:19:56
22 35 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 0:12:44 0:38:52 0:28:37 1:20:13
23 80 Sedliak Milan 1975 Tábor 0:12:02 0:36:56 0:31:57 1:20:55
24 51 Kvasnička Michal 1987 Kralupy n. Vl. 0:13:06 0:38:51 0:29:56 1:21:53
25 79 Frčka Lukáš 1980 Klatovy 0:10:45 0:37:59 0:34:07 1:22:51
26 150 Svoboda Jan 1988 Vysoké Míto 0:12:30 0:34:05 0:36:27 1:23:02
27 56 Hajný Roman 1968 Rudolfov 0:14:05 0:35:44 0:33:17 1:23:06
28 99 Absolon Stanislav 1990 Veselí n. L. 0:12:30 0:37:02 0:33:39 1:23:11
29 18 Mužátko Pavel 1989 Chrudim 0:12:43 0:35:45 0:34:57 1:23:25
30 113 Bayer Georg Richard 1985 Stará Boleslav 0:12:06 0:38:46 0:32:36 1:23:28
31 72 Stočes Filip 1988 Borotín 0:13:30 0:37:09 0:33:02 1:23:41
32 37 Chmelař Petr 1956 Praha 0:14:07 0:34:17 0:36:10 1:24:34
33 84 Pinl Michal 1968 Rudolfov 0:14:49 0:39:42 0:30:07 1:24:38
34 36 Stulíková Pavla 1983 Dříteň 0:13:54 0:39:43 0:31:02 1:24:39
35 92 Eninger Boris 1986 Vodňany 0:11:33 0:44:36 0:28:34 1:24:43
36 104 Pexa Martin 1974 ČB 0:15:14 0:36:59 0:32:56 1:25:09
37 109 Pinc Martin 1997 Borotín 0:16:31 0:41:10 0:27:43 1:25:24
38 91 Schneider Karel 1965 Tábor 0:13:30 0:40:35 0:31:31 1:25:36
39 64 Hlas Milan 1974 Veselí n. L. 0:14:16 0:38:48 0:32:41 1:25:45
40 31 Cílek Miroslav 1965 Tábor 0:12:33 0:40:34 0:32:41 1:25:48
41 22 Novotný Pavel 1967 Sepekov 0:17:50 0:40:27 0:27:32 1:25:49
42 30 Vyskočil Aleš 1985 Soběslav 0:13:28 0:38:10 0:34:13 1:25:51
43 54 Zeman Jaroslav 1963 Veselí n. L. 0:13:36 0:38:50 0:33:47 1:26:13
44 46 Čáp Luboš 1965 Soběslav 0:13:32 0:40:03 0:32:40 1:26:15
45 143 Dušková Jitka 1975 Tábor 0:12:20 0:42:38 0:31:30 1:26:28
46 89 Šmíd Václav 1971 Frahelž 0:13:44 0:39:15 0:34:12 1:27:11
47 138 Daněk Martin 1968 Praha 0:12:56 0:40:45 0:33:31 1:27:12
48 81 Poláček Jan 1981 Veselí n. L. 0:14:55 0:38:38 0:34:05 1:27:38
49 123 Lukášek Jiří 1983 Poděbrady 0:11:04 0:38:09 0:38:26 1:27:39
50 17 Mužátko Simona 1987 Chrudim 0:12:10 0:37:06 0:38:29 1:27:45
51 90 Doležálek Zděněk 1955 Tábor 0:17:01 0:39:41 0:31:18 1:28:00
52 85 Stach Lukáš 1984 Tábor 0:13:40 0:35:54 0:38:46 1:28:20
53 97 Žylka Kamil 1989 Havířov 0:12:28 0:40:46 0:35:21 1:28:35
54 78 Beneš Vladimír 1959 Veselí n. L. 0:14:55 0:36:32 0:37:19 1:28:46
55 116 Marek Rudolf 1964 Č. Krumlov 0:15:24 0:38:01 0:35:51 1:29:16
56 34 Ptáček Aleš 1985 Chotoviny 0:20:22 0:40:00 0:28:55 1:29:17
57 131 Sedlář Jan 1987 Praha 0:14:48 0:44:14 0:30:18 1:29:20
58 14 Pešl Tomáš 1967 Praha 0:12:46 0:37:53 0:38:45 1:29:24
59 74 Dvořák Viktor 1970 Praha 0:13:33 0:40:30 0:35:22 1:29:25
60 45 Lonský Jiří 1952 Veselí n. L. 0:15:24 0:37:08 0:37:14 1:29:46
61 94 Valda Petr 1976 k. Řečice 0:13:44 0:41:04 0:35:12 1:30:00
62 118 Marek Jakub 1987 Borotín 0:14:00 0:39:32 0:36:37 1:30:09
63 125 Louda David 1981 Skokovy 0:14:17 0:40:31 0:35:32 1:30:20
64 44 Němec Michal 1973 Zahorčice 0:12:03 0:42:39 0:35:53 1:30:35
65 63 Lonský Tomáš 1990 ČB 0:15:17 0:39:45 0:35:45 1:30:47
66 110 Kincová Petra 1974 Planá n. L. 0:13:07 0:43:42 0:34:16 1:31:05
67 130 Chudárková Pavlína 1987 Praha 0:12:14 0:45:41 0:33:20 1:31:15
68 101 Wimmer Milan 1981 Praha 0:13:26 0:39:44 0:38:17 1:31:27
69 40 Filipová Klára 1995 Dolní Bukovsko 0:10:35 0:46:07 0:35:06 1:31:48
70 134 Adámková Dana 1980 Vlkov 0:12:46 0:45:26 0:33:40 1:31:52
71 128 Chmelařová Zuzana 1987 Praha 0:14:21 0:41:50 0:35:59 1:32:10
72 53 Boháč Karel 1947 Tábor 0:16:09 0:41:26 0:34:49 1:32:24
73 111 Pechová Petra 1973 Tábor 0:14:54 0:43:12 0:34:29 1:32:35
74 149 Lukášková Olga 1989 Zlukov 0:12:01 0:41:42 0:38:56 1:32:39
75 73 Dvořák Filip 1991 Praha 0:13:20 0:40:36 0:38:49 1:32:45
76 65 Čouza Robert 1975 Ledenice 0:12:56 0:44:33 0:35:46 1:33:15
77 95 Pitra Tomáš 1989 ČB 0:15:33 0:41:27 0:36:39 1:33:39
78 145 Švachouček Vít 1977 Praha 0:13:46 0:37:58 0:42:16 1:34:00
79 43 Radosta Pavel 1983 Myslkovice 0:14:31 0:43:40 0:35:49 1:34:00
80 119 Houška Vojtěch 1989 Borotín 0:14:53 0:39:39 0:40:11 1:34:43
81 10 Křivánková Bohumila 1966 Běchyně 0:17:30 0:41:31 0:35:44 1:34:45
82 3 Hrubec Tomáš 1974 Nová Včelnice 0:14:56 0:41:50 0:38:01 1:34:47
83 2 Hrubcová Dana 1973 Nová Včelnice 0:14:59 0:41:50 0:38:01 1:34:50
84 121 Srba Stanislav 2001 Borotín 0:10:08 0:43:21 0:41:55 1:35:24
85 21 Marek Josef 1956 Obora 0:17:05 0:42:45 0:35:39 1:35:29
86 68 Gazda Martin 1968 Bujanov 0:14:00 0:40:33 0:41:00 1:35:33
87 144 Bumba Libor 1968 ČB 0:14:16 0:44:37 0:36:53 1:35:46
88 77 Trecha Rudolf 1950 Týn n. Vl. 0:14:22 0:45:02 0:36:29 1:35:53
89 93 Valdová Marie 1977 K. Řečice 0:17:02 0:46:37 0:32:38 1:36:17
90 136 Imrich Tomáš 1982 Suchdol n. L. 0:16:57 0:42:14 0:37:44 1:36:55
91 23 Benedová Zděňka 1968 Třeboň 0:14:52 0:43:38 0:38:33 1:37:03
92 141 Albrecht Václav 1982 Praha 0:14:20 0:40:24 0:42:42 1:37:26
93 59 Eningerová Miluše 1957 Vodňany 0:13:52 0:43:49 0:40:05 1:37:46
94 62 Píša Zbyněk 1982 ČB 0:15:30 0:42:43 0:40:04 1:38:17
95 142 Kouba Zdeněk 1964 Rybova Lhota 0:19:38 0:38:49 0:39:53 1:38:20
96 4 Trková Marie 1969 Praha 0:12:43 0:45:44 0:39:59 1:38:26
97 120 Houška Václav 1990 Borotín 0:17:37 0:41:07 0:40:11 1:38:55
98 148 Janíčko Michal 1986 Praha 0:16:50 0:51:24 0:30:57 1:39:11
99 124 Slanina Oldřich 1983 K. Řečice 0:15:10 0:51:25 0:33:22 1:39:57
100 58 Hajná Daniela 1996 Rudolfov 0:14:34 0:45:40 0:39:56 1:40:10
101 96 Blažek Radomír 1964 Veselí n. L. 0:18:02 0:44:11 0:38:28 1:40:41
102 100 Šenkýř Bohuslav 1990 Veselí n. L. 0:14:50 0:45:42 0:40:11 1:40:43
103 117 Pinc Miroslav 1995 Borotín 0:14:56 0:49:04 0:37:06 1:41:06
104 5 Andrušíková Radka 1968 Sedlčany 0:15:02 0:48:24 0:38:05 1:41:31
105 126 Matys Bohumil 1961 Třebeč 0:13:23 0:40:43 0:47:52 1:41:58
106 82 Hejl Jaroslav 1988 Veselí n. L. 0:14:33 0:49:50 0:37:57 1:42:20
107 66 Čižek Roman 1979 Malšice 0:17:04 0:41:40 0:44:00 1:42:44
108 38 Horák Petr 1976 Kněževes 0:15:17 0:43:23 0:44:13 1:42:53
109 57 Hajná Hana 1971 Rudolfov 0:17:01 0:44:48 0:41:06 1:42:55
110 98 Kročil Tomáš 1988 Havířov 0:15:04 0:47:45 0:41:25 1:44:14
111 61 Kadlecová Ilona 1976 Třebiště 0:16:08 0:48:18 0:39:52 1:44:18
112 12 Říha Petr 1988 ČB 0:15:08 0:48:14 0:42:00 1:45:22
113 115 Marková Zuzana 1989 Č. Krumlov 0:18:44 0:42:59 0:44:46 1:46:29
114 139 Vařáková Pavla 1969 Olešník 0:15:04 0:50:29 0:40:58 1:46:31
115 105 Dohnal Michal 1949 Geteborg 0:12:41 0:44:58 0:49:41 1:47:20
116 137 Borková Lucie 1980 Milovice 0:14:53 0:51:03 0:41:40 1:47:36
117 27 Šídlová Věra 1983 ČB 0:14:15 0:46:52 0:46:46 1:47:53
118 15 Tyl František 1985 Nákří 0:15:40 0:46:38 0:45:49 1:48:07
119 140 Nováková Zuzana 1985 Praha 0:14:15 0:49:19 0:44:37 1:48:11
120 147 Dobiáš Michal 1986 ČB 0:15:01 0:44:44 0:48:57 1:48:42
121 146 Hanzlík Petr 1982 K. Řečice 0:13:35 0:50:22 0:47:01 1:50:58
122 24 Petrů Jaroslava 1972 Veselí n. L. 0:14:25 0:49:16 0:47:41 1:51:22
123 29 Vágnerová Andrea 1988 Srubec 0:12:53 0:51:16 0:47:34 1:51:43
124 28 Tischler Jiří 1959 Mladá Vožice 0:20:17 0:52:02 0:40:55 1:53:14
125 129 Pavlíková Denisa 1984 Praha 0:19:04 0:56:15 0:39:45 1:55:04
126 52 Adámek Jiří 1983 ČB 0:17:46 0:48:38 0:48:56 1:55:20
127 122 Podzinková Markéra 1988 Borotín 0:18:12 0:52:25 0:45:49 1:56:26
128 114 Marková Jana 1963 Č. Krumlov 0:18:39 0:45:29 0:52:46 1:56:54
129 32 Schneiderová Ivana 1970 ČB 0:17:54 0:53:04 0:46:16 1:57:14
130 48 Švec Tadeáš 2003 Lomnice n. L. 0:16:25 0:57:11 0:45:03 1:58:39
131 47 Švec Jiří 1971 Lomnice n. L. 0:17:07 0:57:11 0:44:25 1:58:43
132 135 Skalický Ivan 1986 Borotín 0:15:52 0:50:30 0:52:30 1:58:52
133 151 Jírová Karolína 1989 Praha 0:13:03 0:57:37 0:49:15 1:59:55
134 7 Mozíková Veronika 1984 Praha 0:17:48 0:50:28 0:52:32 2:00:48
135 83 Vejražková Monika 1990 Praha 0:20:45 0:54:27 0:46:23 2:01:35
136 50 Švecová Zdeňka 1973 Lomnice n. L. 0:16:30 0:56:54 0:50:25 2:03:49
137 1 Pětvalský Ivan 1954 Ostrava 0:17:42 0:50:24 0:57:11 2:05:17
138 6 Málek Zdeněk 1943 Veselí n. L. 0:30:00 0:51:25 0:46:05 2:07:30
139 13 Macková Marcela 1973 Veselí n. L. 0:22:03 0:58:06 0:48:47 2:08:56
140 102 Průchová Andrea 1979 Veselí n. L. 0:24:17 1:10:03 0:45:08 2:19:28
141 103 Průcha Stanislav 1977 Veselí n. L. 0:24:17 1:10:03 0:45:09 2:19:29
142 75 Ellederová Aneta 2007 Veselí n. L. 0:24:17 1:10:03 0:45:10 2:19:30
143 60 Eninger Václav 1952 Vodňany 0:15:25 1:15:00 0:54:52 2:25:17
144 69 Komendová Tereza 1994 Malšice 0:19:51 1:00:53 1:04:56 2:25:40
145 67 Koten Libor 1975 Malšice 0:19:52 1:00:53 1:04:56 2:25:41