Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2016
Pořadí Číslo závodníka Jméno Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 168 Konárek Zdeněk 1982 Prachatice 0:10:55 0:32:30 0:25:35 1:09:00
2 61 Juráň Karel 1974 Vlkov 0:10:51 0:32:13 0:26:22 1:09:26
3 135 Chudý Ondřej 1990 Tábor 0:11:18 0:33:18 0:24:53 1:09:29
4 52 Saidl Filip 1973 Záblatí 0:10:51 0:32:32 0:27:02 1:10:25
5 77 Eninger Boris 1986 Vodňany 0:11:22 0:32:29 0:27:25 1:11:16
6 102 Vacek Vojtěch 1995 Ješetice 0:11:36 0:34:50 0:25:53 1:12:19
7 124 Novák Vilém 1983 Praha 0:09:51 0:34:52 0:27:49 1:12:32
8 80 Oplatek Eduard 1975 Sezimovo Ústí 0:10:20 0:32:28 0:29:46 1:12:34
9 5 Kalina Bohumil 1976 Kardašova Řečice 0:12:22 0:32:31 0:28:04 1:12:57
10 68 Pokorný Jindřich 1982 Tábor 0:12:04 0:32:22 0:28:38 1:13:04
11 20 Bouček Václav 1988 Veselí nad Lužnicí 0:12:02 0:34:33 0:26:47 1:13:22
12 18 Studnař Lukáš 1989 Veselí nad Lužnicí 0:11:19 0:34:50 0:27:39 1:13:48
13 43 Černý Michal 1978 ČB 0:12:44 0:34:40 0:27:21 1:14:45
14 134 Věncek Matěj 1988 Tábor 0:09:46 0:33:10 0:32:20 1:15:16
15 66 Šimek Miroslav 1966 ČB 0:12:26 0:33:14 0:29:54 1:15:34
16 29 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 0:11:45 0:36:02 0:28:10 1:15:57
17 17 Jirák Lukáš 1981 Suchdol nad Lužnicí 0:12:55 0:35:11 0:27:57 1:16:03
18 159 Čeřovský Pavel 1978 Praha 0:12:45 0:32:24 0:31:29 1:16:38
19 113 Paták Jan 1989 Tábor 0:12:32 0:36:20 0:28:29 1:17:21
20 58 Konečný Jakub 1985 ČB 0:11:28 0:35:32 0:30:30 1:17:30
21 48 Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 0:14:16 0:36:00 0:27:17 1:17:33
22 24 Šoltés Filip 1979 Mladá Vožice 0:11:27 0:36:46 0:29:36 1:17:49
23 121 Poláček Jan 1981 Veselí nad Lužnicí 0:12:33 0:34:33 0:31:09 1:18:15
24 158 Hlínová Jaroslava 1980 Tálín 0:08:05 0:34:53 0:35:30 1:18:28
25 136 Podlaha Miroslav 1979 Bechyně 0:12:35 0:35:24 0:31:01 1:19:00
26 162 Míková Dáša 1982 Praha 0:12:15 0:38:05 0:29:48 1:20:08
27 62 Zíma Josef 1965 ČB 0:10:46 0:35:50 0:33:58 1:20:34
28 98 Hanzal Jiří 1975 Klenovice 0:12:31 0:37:33 0:31:36 1:21:40
29 22 Kiršner Michal 1976 Lhýšov 0:12:08 0:37:38 0:32:16 1:22:02
30 39 Šanda Libor 1982 Jihlava 0:12:38 0:36:51 0:32:44 1:22:13
31 64 Hyška Josef 1976 Veselí nad Lužnicí 0:12:37 0:39:10 0:30:28 1:22:15
32 148 Brothánek Antonín 1972 ČB 0:12:30 0:36:58 0:32:47 1:22:15
33 31 Knap Zdeněk 1991 Brno 0:12:08 0:35:34 0:34:34 1:22:16
34 93 Rechtorikový Linda 1987 Sudoměřice u Tábora 0:14:12 0:40:12 0:28:11 1:22:35
35 156 Absolon Stanislav 1990 Veselí nad Lužnicí 0:12:28 0:35:31 0:34:44 1:22:43
36 140 Hajný Roman 1968 Rudolfov 0:13:56 0:34:50 0:34:12 1:22:58
37 131 Frčka Lukáš 1980 Klatovy 0:10:49 0:38:00 0:34:10 1:22:59
38 132 Sedliak Milan 1975 Tábor 0:12:03 0:36:44 0:34:26 1:23:13
39 33 Hurych Emanuel 1964 Jihlava 0:13:53 0:38:10 0:31:43 1:23:46
40 1 Procházka Luděk 1999 Benešov 0:13:26 0:38:03 0:32:32 1:24:01
41 51 Holub Jaroslav 1962 Úsobí 0:14:04 0:37:57 0:32:07 1:24:08
42 164 Dušková Jitka 1975 Tábor 0:11:32 0:41:00 0:31:38 1:24:10
43 174 Marek Jakub 1987 Borotín 0:13:36 0:35:30 0:35:20 1:24:26
44 73 Smrčina Radek 1990 Sepekov 0:12:02 0:39:42 0:32:53 1:24:37
45 67 Stach Lukáš 1984 Tábor 0:13:54 0:33:23 0:37:34 1:24:51
46 47 Filipová Klára 1995 Dolní Bukovsko 0:10:40 0:41:15 0:33:23 1:25:18
47 60 Adámková Dana 1980 Vlkov 0:12:25 0:38:00 0:35:08 1:25:33
48 180 Pospíchal Radek 1972 Nová Ves u Chýnova 0:15:19 0:39:08 0:31:12 1:25:39
49 125 Chmelař Petr 1956 Praha 0:14:35 0:33:20 0:37:58 1:25:53
50 63 Hlas Milan 1974 Veselí nad Lužnicí 0:14:01 0:39:09 0:32:50 1:26:00
51 37 Pohanková Gabriela 1984 Hradec Králové 0:12:23 0:40:18 0:33:20 1:26:01
52 40 Oubram Jan 1978 Myslkovice 0:14:12 0:39:47 0:32:05 1:26:04
53 2 Falta Oldřich 1977 Jesenice 0:14:01 0:36:50 0:35:22 1:26:13
54 139 Pinl Michal 1968 Rudolfov 0:15:43 0:39:40 0:30:53 1:26:16
55 109 Vrbický Tomáš 1983 Praha 0:14:57 0:37:59 0:33:26 1:26:22
56 27 Bienek Lukáš 1987 Tábor 0:12:22 0:41:30 0:32:49 1:26:41
57 83 Sladovník Petr 1975 Soběslav 0:14:22 0:39:08 0:33:21 1:26:51
58 155 Multuš Vítězslav 1969 Tábor 0:13:40 0:37:57 0:35:17 1:26:54
59 41 Zeman Jaroslav 1963 Veselí nad Lužnicí 0:13:15 0:38:07 0:35:34 1:26:56
60 123 Schneider Karel 1965 Tábor 0:13:17 0:40:58 0:32:43 1:26:58
61 118 Šťastný Michal 1992 Praha 0:12:42 0:37:56 0:36:26 1:27:04
62 32 Maroušek Vít 1985 Praha 0:12:02 0:37:55 0:37:52 1:27:49
63 154 Čáp Luboš 1965 Soběslav 0:14:03 0:39:39 0:34:20 1:28:02
64 147 Hulan Petr 1981 Praha 0:13:06 0:40:48 0:34:27 1:28:21
65 46 Vejvoda Jiří 1971 Prachatice 0:12:32 0:39:29 0:36:31 1:28:32
66 128 Šmíd Václav 1971 Frahelž 0:13:59 0:39:46 0:34:59 1:28:44
67 172 Honsa Petr 1987 ČB 0:15:09 0:39:53 0:33:52 1:28:54
68 59 Cimbůrek Lukáš 1987 Nová Ves u Chýnova 0:14:45 0:42:41 0:31:31 1:28:57
69 14 Wimmer Milan 1981 Praha 0:13:13 0:37:19 0:38:42 1:29:14
70 7 Richter Jaroslav 1979 Popovičky 0:13:00 0:42:54 0:33:24 1:29:18
71 8 Pils Tomáš 1996 Veselí nad Lužnicí 0:14:40 0:41:36 0:33:05 1:29:21
72 99 Cílek Miroslav 1965 Tábor 0:12:34 0:43:04 0:33:59 1:29:37
73 44 Daněk Martin 1968 Praha 0:13:18 0:40:48 0:35:36 1:29:42
74 146 Pešl Tomáš 1967 Praha 0:13:07 0:36:10 0:40:29 1:29:46
75 94 Stočes Filip 1988 Borotín 0:13:20 0:40:56 0:35:37 1:29:53
76 145 Drapák Miroslav 1962 Veselí nad Lužnicí 0:13:25 0:45:05 0:31:40 1:30:10
77 54 Lonský Jiří 1952 Veselí nad Lužnicí 0:15:51 0:35:56 0:39:06 1:30:53
78 34 Pavlíček František 1958 Soběslav 0:16:35 0:39:41 0:35:00 1:31:16
79 170 Dvořák Filip 1991 Praha 0:13:20 0:44:02 0:34:11 1:31:33
80 89 Kučera Jan 1976 Praha 0:12:05 0:39:23 0:40:24 1:31:52
81 153 Slabý Martin 1981 Veselí nad Lužnicí 0:15:55 0:42:16 0:33:59 1:32:10
82 100 Pechová Petra 1973 Tábor 0:14:42 0:41:42 0:35:48 1:32:12
83 97 Veverka Aleš 1983 Mrákotín 0:12:47 0:44:04 0:35:23 1:32:14
84 127 Marek Josef 1956 Obora 0:16:22 0:40:10 0:35:54 1:32:26
85 133 Keller David 1969 Praha 0:12:51 0:41:44 0:37:56 1:32:31
86 95 Houška Vojtěch 1989 Borotín 0:15:52 0:40:12 0:36:36 1:32:40
87 150 Toman Miroslav 1984 Milevsko 0:13:29 0:45:38 0:33:41 1:32:48
88 42 Mautschková Marta 1980 ČB 0:13:35 0:45:01 0:34:19 1:32:55
89 176 Železný Michal 1984 Černovice u Tábora 0:15:49 0:44:11 0:33:44 1:33:44
90 160 Žylka Kamil 1989 Havířov 0:12:35 0:42:58 0:38:20 1:33:53
91 72 Boháč Karel 1947 Táror 0:17:57 0:41:14 0:35:21 1:34:32
92 79 Šimonovský Martin 1986 Tábor 0:14:46 0:41:21 0:38:50 1:34:57
93 142 Hajná Daniela 1996 Rudolfov 0:14:10 0:44:52 0:36:58 1:36:00
94 6 Procházka Jan 1973 Bechyně 0:14:04 0:44:15 0:37:48 1:36:07
95 144 Chudárková Pavlína 1987 Praha 0:13:50 0:45:00 0:37:23 1:36:13
96 4 Klestil Radek 1977 Veselí nad Lužnicí 0:14:49 0:42:56 0:38:29 1:36:14
97 129 Helclová Barbora 1975 Praha 0:12:06 0:44:20 0:40:05 1:36:31
98 13 Albrecht Václav 1982 Praha 0:14:45 0:38:00 0:43:59 1:36:44
99 101 Dibďák Marek 1988 České Velenice 0:16:36 0:42:43 0:38:00 1:37:19
100 149 Menšíková Lenka 1973 ČB 0:15:00 0:47:37 0:34:48 1:37:25
101 175 Srba Stanislav 2001 Tábor 0:09:30 0:46:53 0:41:25 1:37:48
102 81 Tourková Jarmila 1977 Kardašova Řečice 0:13:23 0:45:26 0:39:20 1:38:09
103 35 Křivánková Bohumila 1966 Bechyně 0:17:55 0:42:55 0:37:42 1:38:32
104 38 Šandová Marcela 1982 Jihlava 0:14:15 0:44:24 0:39:54 1:38:33
105 104 Alexa Čestmír 1972 Litvínovice 0:18:14 0:43:00 0:37:42 1:38:56
106 137 Čížek Roman 1979 Malšice 0:17:05 0:40:42 0:41:19 1:39:06
107 171 Hanžlová Tereza 1990 ČB 0:10:57 0:43:37 0:44:51 1:39:25
108 23 Kiršner Filip 2000 Lhýšov 0:17:01 0:41:29 0:41:03 1:39:33
109 143 Chmelařová Zuzana 1987 Praha 0:14:18 0:44:26 0:40:52 1:39:36
110 50 Činčurová Pavla 1984 Rudolfov 0:16:45 0:45:03 0:38:27 1:40:15
111 152 Severová Šárka 1990 Veselí nad Lužnicí 0:13:20 0:44:22 0:42:39 1:40:21
112 96 Jánská Radka 1981 Bžezová - Oleško 0:14:09 0:48:04 0:38:10 1:40:23
113 151 Trková Marie 1969 Praha 0:13:13 0:45:46 0:41:35 1:40:34
114 157 Kopeček Ladislav 1968 Ševětín 0:20:50 0:41:10 0:38:45 1:40:45
115 84 Sladovníková Kristína 1979 Soběslav 0:15:43 0:44:58 0:40:19 1:41:00
116 111 Hrubcová Dana 1973 Nová Včelnice 0:15:27 0:41:50 0:44:42 1:41:59
117 112 Hrubec Tomáš 1974 Nová Včelnice 0:15:53 0:41:54 0:44:43 1:42:30
118 12 Nováková Zuzana 1985 Praha 0:14:05 0:47:13 0:41:56 1:43:14
119 92 Pulkrab Petr 1977 ČB 0:16:36 0:44:53 0:42:08 1:43:37
120 21 Hrdlička Iveta 1972 Ringelai 0:16:12 0:46:41 0:41:03 1:43:56
121 11 Pilsová Zuzana 1992 Veselí nad Lužnicí 0:14:32 0:50:17 0:39:20 1:44:09
122 28 Dohnal Michal 1949 Geteborg 0:13:00 0:41:42 0:49:40 1:44:22
123 26 Mikešová Markéta 1992 Tábor 0:14:35 0:49:42 0:40:14 1:44:31
124 36 Šídlová Věra 1983 Praha 0:14:08 0:44:18 0:46:34 1:45:00
125 30 Borková Lucie 1980 Milovice 0:14:30 0:49:34 0:41:19 1:45:23
126 65 Šnokhous Jan 1972 Veselí nad Lužnicí 0:19:35 0:44:06 0:42:56 1:46:37
127 120 Ardamica David 2001 Dolní Bukovsko 0:17:38 0:51:39 0:38:28 1:47:45
128 86 Hejl Jaroslav 1988 Veselí nad Lužnicí 0:14:35 0:53:07 0:40:10 1:47:52
129 122 Hofman Luboš 1961 Praha 0:15:50 0:48:15 0:44:14 1:48:19
130 163 Švecová Magdaléna 2002 Sudoměřice u Tábora 0:13:14 0:50:13 0:46:18 1:49:45
131 126 Píša Zbyněk 1982 ČB 0:16:18 0:44:16 0:49:33 1:50:07
132 10 Nešpolová Jana 1987 Veselí nad Lužnicí 0:16:49 0:50:20 0:43:15 1:50:24
133 138 Kovařík Ivo 1965 Bechyně 0:19:17 0:44:33 0:47:39 1:51:29
134 177 Šenkýř Buhuslav 1990 Veselí nad Lužnicí 0:15:48 0:45:48 0:50:03 1:51:39
135 169 Dvořák Viktor 1970 Praha 0:13:50 0:52:28 0:45:59 1:52:17
136 3 Pohorský Miroslav 1971 Vlašim 0:16:43 0:48:00 0:47:56 1:52:39
137 53 Saidlová Irena 1975 Záblatí 0:14:07 0:48:06 0:50:46 1:52:59
138 141 Hajná Hana 1971 Rudolfov 0:16:54 0:51:44 0:44:41 1:53:19
139 106 Maroušek Miroslav 1957 Srubec 0:22:00 0:46:50 0:44:44 1:53:34
140 9 Pils Radek 2000 Veselí nad Lužnicí 0:20:16 0:47:11 0:46:17 1:53:44
141 161 Palivec David 1984 Sudoměřice u Tábora 0:12:22 1:15:00 0:27:31 1:54:53
142 82 Staňková Lenka 1986 Kardošova Řečice 0:17:55 0:45:58 0:51:03 1:54:56
143 103 Alexová Šárka 1974 Litvínovice 0:19:18 0:51:55 0:44:15 1:55:28
144 110 Hoffmann František 1969 Kardašova Řečice 0:13:03 0:32:25 1:10:00 1:55:28
145 179 Švec Jiří 1971 Lomnice nad Lužnicí 0:17:06 0:49:49 0:48:40 1:55:35
146 25 Tischler Jiří 1959 Mladá Vožice 0:19:27 0:51:49 0:44:28 1:55:44
147 173 Skalický Ivan 1986 Botorín 0:15:29 0:49:10 0:51:53 1:56:32
148 105 Maroušková Věra 1958 Srubec 0:22:00 0:46:50 0:48:08 1:56:58
149 74 Frajt Jiří 1977 Veselí nad Lužnicí 0:18:04 0:48:48 0:50:14 1:57:06
150 75 Frajtová Aneta 2004 Veselí nad Lužnicí 0:18:04 0:48:49 0:50:15 1:57:08
151 55 Souček Milan 1953 Plavsko 0:13:12 0:34:55 1:10:00 1:58:07
152 85 Hejlová Monika 1990 Veselí nad Lužnicí 0:19:20 0:50:15 0:48:58 1:58:33
153 78 Eninger Václav 1952 Vodňany 0:15:05 0:46:51 0:56:48 1:58:44
154 166 Vyklická Ema 2005 Veselí nad Lužnicí 0:15:27 0:52:24 0:52:55 2:00:46
155 91 Fischerová Magdaléna 1985 Praha 0:19:51 0:48:17 0:53:12 2:01:20
156 57 Pražáková Jana 1982 Veselí nad Lužnicí 0:14:35 0:47:59 0:58:52 2:01:26
157 115 Paták Pavel 1955 Kašperské Hory 0:19:30 0:54:00 0:48:24 2:01:54
158 15 Kott Ondřej 1978 Červený Hrádek 0:17:04 0:52:38 0:54:22 2:04:04
159 119 Ardamicová Radka 1981 Dolní Bukovsko 0:19:42 0:54:26 0:52:23 2:06:31
160 165 Vyklický Alex 2007 Veselí nad Lužnicí 0:23:03 0:57:40 0:45:50 2:06:33
161 90 Hejl Vojtěch 1991 Veselí nad Lužnicí 0:24:40 0:55:28 0:48:15 2:08:23
162 116 Švachouček Vít 1977 Praha 0:19:42 0:39:40 1:10:00 2:09:22
163 130 Racek Václav 1977 Praha 0:14:33 0:47:58 1:10:00 2:12:31
164 167 Vyklická Pravomila 1976 Veselí nad Lužnicí 0:23:03 0:57:43 0:52:55 2:13:41
165 70 Průchová Andrea 1979 Veselí nad Lužnicí 0:20:39 1:05:33 0:51:23 2:17:35
166 71 Ellederová Aneta 2007 Veselí nad Lužnicí 0:20:39 1:05:33 0:51:23 2:17:35
167 69 Průcha Stanislav 1977 Veselí nad Lužnicí 0:20:39 1:05:33 0:51:23 2:17:35
168 114 Patáková Mária 1957 Kašperské Hory 0:19:31 1:08:54 1:00:34 2:28:59
169 117 Beneš Jiří 1988 Prostějov 0:10:54 1:15:00 1:10:00 2:35:54
170 45 Adam Roman 1980 Bechyně 0:11:42 1:15:00 1:10:00 2:36:42
171 56 Pražák Aleš 1977 Veselí nad Lužnicí 0:30:00 1:15:00 0:55:42 2:40:42