Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2017
Pořadí Číslo závodníka Jméno Rok narození Bydliště Plavání Běh Celkový čas
1 149 Stuchlík Jiří 2001 Votice 0:08:14 0:26:24 0:34:38
2 146 Macháček Michal 2002 Velmovice 0:09:36 0:25:09 0:34:45
3 144 Vacek Vojtěch 1995 Ješetice 0:10:18 0:24:31 0:34:49
4 29 Saidl Filip 1974 Záblatí 0:10:17 0:25:06 0:35:23
5 90 Studnař Lukáš 1989 Veselí n. L. 0:10:22 0:25:16 0:35:38
6 145 Kostlan Robert 2003 Tábor 0:08:45 0:27:19 0:36:04
7 60 Grabmüller Ivo 1962 Prachatice 0:09:23 0:26:53 0:36:16
8 78 Chudý Ondřej 1990 Tábor 0:12:05 0:24:11 0:36:16
9 154 Juráň Karel 1974 Vlkov 0:11:02 0:25:24 0:36:26
10 142 Kozojed Martin 2004 Mladá Vožice 0:09:06 0:27:51 0:36:57
11 122 Havel Viktor 1979 Jindřichův Hradec 0:11:19 0:25:44 0:37:03
12 79 Novotný Marek 1991 Veselí n. L. 0:09:38 0:27:37 0:37:15
13 102 Novák Vilém 1983 Praha 0:09:57 0:27:25 0:37:22
14 126 Holas Štěpán 1987 Jičín 0:13:12 0:24:33 0:37:45
15 8 Patera Jan 1980 Praha 0:10:13 0:28:13 0:38:26
16 141 Macháček Tomáš 2000 Velmovice 0:08:20 0:30:08 0:38:28
17 62 Grabmüllerová Šárka 1969 Prachatice 0:10:06 0:28:22 0:38:28
18 24 Paták Jan 1989 Tábor 0:12:21 0:26:11 0:38:32
19 140 Pilař Pavel 1990 Jindřichův Hradec 0:09:36 0:29:18 0:38:54
20 125 Langer Jan 1986 Praha 0:14:06 0:25:17 0:39:23
21 104 Mužátko Pavel 1989 Chrudim 0:11:19 0:28:08 0:39:27
22 97 Hrůza Tomáš 1981 Nová Včelnice 0:13:14 0:26:14 0:39:28
23 121 Vondruška Radek 1990 Veselí n. L. 0:11:17 0:28:11 0:39:28
24 10 Mikolášek Arnošt 1965 Nátří 0:12:05 0:28:02 0:40:07
25 116 Filipová Klára 1996 Dolní Bukovsko 0:09:40 0:30:32 0:40:12
26 67 Smrčina Radek 1990 Paříš 0:11:02 0:29:13 0:40:15
27 70 Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 0:14:07 0:26:11 0:40:18
28 127 Langer Radek 1976 Praha 0:14:43 0:25:56 0:40:39
29 170 Souček Milan 1953 Plavsko 0:13:21 0:27:22 0:40:43
30 77 Věncek Matěj 1988 Tábor 0:10:11 0:30:35 0:40:46
31 81 Poláček Jan 1982 Veselí n. L. 0:12:28 0:28:38 0:41:06
32 147 Stuchlík Jiří 1975 Votice 0:11:50 0:29:33 0:41:23
33 153 Říha Jan 1973 Val 0:11:08 0:30:18 0:41:26
34 123 Vacovský Lukáš 1988 Praha 0:11:32 0:30:06 0:41:38
35 139 Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice 0:13:18 0:28:20 0:41:38
36 64 Dušková Jitka 1975 Tábor 0:11:32 0:30:07 0:41:39
37 94 Güyrüsi Martin 1986 Veselí n. L. 0:14:24 0:27:27 0:41:51
38 66 Šimek Miroslav 1966 Č. Budějovice 0:12:34 0:29:26 0:42:00
39 152 Adámková Dana 1980 Vlkov 0:11:58 0:30:10 0:42:08
40 38 Šanda Libor 1982 Jihlava 0:12:36 0:29:33 0:42:09
41 143 Kozojed Ondřej 2007 Mladá Vožice 0:10:33 0:31:38 0:42:11
42 65 Grabmüllerová Natálie 1996 Prachatice 0:10:04 0:32:15 0:42:19
43 69 Podlaha Miroslav 1979 Bechyně 0:12:44 0:29:37 0:42:21
44 3 Láska Rudolf 1975 Třeboň 0:09:48 0:32:56 0:42:44
45 171 Čeřovský Pavel 1978 Praha 0:12:42 0:30:05 0:42:47
46 9 Foltová Helena 1979 Římov 0:12:22 0:30:42 0:43:04
47 12 Šafařík Radek 1975 Nové Homole 0:13:37 0:29:55 0:43:32
48 28 Pelikán Martin 1985 Brno 0:12:05 0:31:32 0:43:37
49 99 Slanina Jindřich 1979 Kardašova Řečice 0:12:32 0:31:30 0:44:02
50 47 Schutz Zbyněk 1991 Brno 0:14:08 0:30:11 0:44:19
51 155 Jehličková Marie 1984 Jindřichův Hradec 0:14:13 0:30:09 0:44:22
52 5 Procházka Luděk 2000 Benešov 0:14:10 0:30:18 0:44:28
53 13 Pinl Michal 1968 Rudolfov 0:15:03 0:29:33 0:44:36
54 164 Dvorak Filip 1991 Veselí n. L. 0:12:15 0:32:24 0:44:39
55 11 Stulíková Pavla 1983 Dříteň 0:14:06 0:30:36 0:44:42
56 63 Macek Tomáš 1971 Tábor 0:12:04 0:32:46 0:44:50
57 72 Míka Aleš 1983 Praha 0:12:49 0:32:06 0:44:55
58 136 Stočes Filip 1988 Borotín 0:13:01 0:32:11 0:45:12
59 159 Lojda Lukáš 1983 Jihlava 0:13:39 0:31:52 0:45:31
60 106 Slanina Oldřich 1983 Kardašova Řečice 0:14:50 0:30:47 0:45:37
61 6 Procházka Luděk 1970 Benešov 0:13:36 0:32:05 0:45:41
62 86 Zeman Jaroslav 1963 Veselí n. L. 0:12:52 0:33:00 0:45:52
63 36 Slaba Petr 1968 Tábor 0:13:51 0:32:01 0:45:52
64 48 Dvořák David 1997 Soběslav 0:16:21 0:29:49 0:46:10
65 41 Cílek Miroslav 1965 Tábor 0:13:01 0:33:27 0:46:28
66 39 Procházka Jan 1973 Bechyně 0:13:13 0:33:25 0:46:38
67 75 Toman Miroslav 1984 Milevsko 0:13:51 0:32:51 0:46:42
68 14 Hajný Roman 1968 Rudolfov 0:13:49 0:33:00 0:46:49
69 7 Paterová Iva 1981 Praha 0:13:33 0:33:25 0:46:58
70 91 Slabý Martin 1981 Žíšov 0:16:03 0:30:56 0:46:59
71 82 Pípal Petr 1978 Veselí n. L. 0:14:27 0:32:34 0:47:01
72 133 Chmelař Petr 1956 Praha 0:14:23 0:32:43 0:47:06
73 42 Cílek Tomáš 2000 Tábor 0:18:30 0:28:42 0:47:12
74 84 Paďourek Radim 1992 Jindřichův Hradec 0:14:45 0:32:35 0:47:20
75 114 Šmíd Václav 1971 Frahelž 0:13:30 0:34:10 0:47:40
76 1 Falta Oldřich 1977 Jesenice 0:14:06 0:33:40 0:47:46
77 46 Richter David 1981 Brno 0:12:55 0:34:59 0:47:54
78 18 Hajná Daniela 1996 Rudolfov 0:13:36 0:34:32 0:48:08
79 68 Kotýnek Rudolf 2002 Zliv 0:15:13 0:33:11 0:48:24
80 83 Pilsová Zuzana 1992 Veselí n. L. 0:14:10 0:34:21 0:48:31
81 131 Kofránková Alžběta 1987 Brno 0:14:22 0:34:18 0:48:40
82 101 Plucar Jiří 1979 Jindřichův Hradec 0:15:12 0:33:43 0:48:55
83 27 Vašíková Veronika 1983 Brno 0:14:09 0:34:53 0:49:02
84 129 Chudárková Pavlína 1987 Praha 0:13:25 0:35:46 0:49:11
85 105 Janíková Iveta 1980 Hradec Králové 0:13:25 0:35:55 0:49:20
86 4 Škopek Pavel 1964 Vlašim 0:18:22 0:31:05 0:49:27
87 157 Jahoda Radek 1975 Křenice 0:16:17 0:33:12 0:49:29
88 59 Daněk Martin 1968 Praha 0:13:40 0:35:49 0:49:29
89 134 Šimonovský Martin 1986 Tábor 0:14:57 0:34:47 0:49:44
90 173 Marek Jakub 1987 Borotín 0:14:10 0:35:42 0:49:52
91 150 Pelhová Petra 1973 Tábor 0:15:10 0:34:43 0:49:53
92 44 Marek Rudolf 1964 Český Krumlov 0:15:07 0:34:52 0:49:59
93 96 Martínek Dušan 1976 Kardašova Řečice 0:14:41 0:35:19 0:50:00
94 56 Helclová Barbora 1975 Praha 0:12:31 0:37:32 0:50:03
95 166 Dvorak Jakub 1997 Veselí n. L. 0:13:09 0:36:57 0:50:06
96 34 Pešl Tomáš 1967 Praha 0:13:40 0:36:30 0:50:10
97 61 Marek Josef 1956 Obora 0:17:02 0:33:11 0:50:13
98 53 Hejl Jaroslav 1989 Veselí n. L. 0:14:58 0:35:22 0:50:20
99 165 Dvorak Viktor 1970 Veselí n. L. 0:13:28 0:36:57 0:50:25
100 20 Radová Anna 1998 Veselí n. L. 0:14:13 0:36:15 0:50:28
101 111 Šmíd Přemysl 1975 Frahelž 0:13:53 0:36:49 0:50:42
102 130 Keilová Marie 1988 Praha 0:14:57 0:35:50 0:50:47
103 50 Schofferová Věra 1990 Veselí n. L. 0:13:29 0:37:40 0:51:09
104 52 Chodil Josef 1989 Veselí n. L. 0:18:48 0:32:24 0:51:12
105 93 Meissel Karel 1978 Nová Včelnice 0:12:53 0:38:34 0:51:27
106 45 Pavlíček František 1958 Soběslav 0:17:00 0:34:28 0:51:28
107 17 Trková Marie 1969 Praha 0:13:29 0:38:10 0:51:39
108 98 Tourková Jarmila 1977 Kardašova Řečice 0:13:17 0:38:31 0:51:48
109 172 Podzimková Markéta 1988 Borotín 0:17:31 0:34:22 0:51:53
110 135 Potměšil Jan 1985 Veselí n. L. 0:17:07 0:34:58 0:52:05
111 100 Trecha Rudolf 1950 Týn nad Vltavou 0:14:26 0:37:41 0:52:07
112 37 Stupka Karel 1973 Sezimovo Ústí 0:12:08 0:40:05 0:52:13
113 162 Pinc Miroslav 1995 Borotín 0:15:02 0:37:18 0:52:20
114 118 Kovařík Stanislav 1993 Bechyně 0:16:31 0:35:55 0:52:26
115 124 Šenkýř Bohuslav 1990 Veselí n. L. 0:13:59 0:38:48 0:52:47
116 119 Švadlena Petr 1972 Bechyně 0:17:18 0:35:42 0:53:00
117 89 Hrubcová Dana 1973 Nová Včelnice 0:14:20 0:38:50 0:53:10
118 51 Severová Šárka 1991 Veselí n. L. 0:13:07 0:40:06 0:53:13
119 168 Srba Stanislav 2001 Borotín 0:10:13 0:43:04 0:53:17
120 95 Martínková Stanislava 1976 Kardašova Řečice 0:16:48 0:36:41 0:53:29
121 21 Eningerová Miluše 1957 Vodňany 0:14:15 0:39:21 0:53:36
122 92 Hrubec Tomáš 1974 Nová Včelnice 0:15:00 0:38:49 0:53:49
123 55 Borková Lucie 1981 Milovice 0:14:55 0:38:57 0:53:52
124 43 Marková Zuzana 1990 Český Krumlov 0:17:37 0:36:27 0:54:04
125 57 Wimmer Milan 1981 Praha 0:14:16 0:40:33 0:54:49
126 32 Saidl František 2006 Záblatí 0:14:02 0:41:08 0:55:10
127 33 Eliášová Mária 1987 Praha 0:15:08 0:40:55 0:56:03
128 163 Sedliak Michal 2005 Tábor 0:14:00 0:42:26 0:56:26
129 160 Sedliak Milan 1975 Tábor 0:14:05 0:42:27 0:56:32
130 58 Albrecht Václav 1982 Praha 0:14:44 0:42:38 0:57:22
131 167 Pinc Martin 1997 Borotín 0:19:02 0:38:46 0:57:48
132 148 Švec Jiří 1971 Lomnice n. L. 0:16:52 0:41:08 0:58:00
133 132 Němec Ondřej 1984 Praha 0:18:54 0:39:28 0:58:22
134 40 Lipert Miroslav 1948 Tábor 0:14:24 0:44:02 0:58:26
135 161 Houška Vojtěch 1989 Borotín 0:15:23 0:43:04 0:58:27
136 30 Saidlová Irena 1976 Záblatí 0:14:01 0:44:30 0:58:31
137 74 Frajtová Aneta 2004 Žíšov 0:17:09 0:41:28 0:58:37
138 73 Frajt Jiří 1977 Žíšov 0:17:09 0:41:28 0:58:37
139 35 Šídlová Věra 1983 Praha 0:15:02 0:44:02 0:59:04
140 156 Bumbová Martina 1969 Č. Budějovice 0:16:50 0:42:18 0:59:08
141 128 Pavlíková Denisa 1984 Praha 0:19:58 0:39:27 0:59:25
142 31 Kybast Ondřej 1963 Babice 0:14:48 0:45:23 1:00:11
143 23 Patáková Zuzana 1990 Ostrava 0:15:02 0:45:22 1:00:24
144 110 Šimral Břetislav 1981 Jičín 0:15:13 0:45:14 1:00:27
145 2 Pohorský Miroslav 1971 Vlašim 0:15:19 0:45:10 1:00:29
146 112 Ellederová Aneta 2007 Veselí n. L. 0:18:05 0:43:36 1:01:41
147 113 Průchová Andrea 1979 Veselí n. L. 0:18:09 0:43:36 1:01:45
148 80 Ryndlová Nina 2005 Vráž u Berouna 0:18:12 0:43:45 1:01:57
149 169 Ploc Jiří 1997 Borotín 0:19:14 0:43:04 1:02:18
150 117 Kovařík Ivo 1965 Bechyně 0:17:57 0:44:49 1:02:46
151 25 Paták Pavel 1955 Tábor 0:19:50 0:43:20 1:03:10
152 71 Koten Libor 1975 Malšice 0:19:07 0:44:18 1:03:25
153 85 Cakl Lubomír 1961 Č. Budějovice 0:17:14 0:47:56 1:05:10
154 15 Hajná Hana 1971 Rudolfov 0:16:48 0:48:42 1:05:30
155 109 Elleder Karel 2010 Veselí n. L. 0:24:14 0:43:36 1:07:50
156 115 Průcha Stanislav 1977 Veselí n. L. 0:24:15 0:43:36 1:07:51
157 137 Svatošová Ludmila 1988 Borotín 0:15:20 0:53:12 1:08:32
158 151 Švecová Zdeňka 1973 Lomnice n. L. 0:16:54 0:51:55 1:08:49
159 22 Eninger Václav 1952 Vodňany 0:15:48 0:54:32 1:10:20
160 138 Skalický Ivan 1986 Borotín 0:16:31 0:54:03 1:10:34
161 26 Patáková Mária 1957 Kašperské Hory 0:19:50 0:54:32 1:14:22
162 103 Šlajsna Jiří 1978 Most 0:30:00 0:45:14 1:15:14
163 54 Racek Václav 1978 Praha 0:14:22 1:01:24 1:15:46
164 120 Polák Václav 1948 Teplice 0:20:55 1:01:11 1:22:06
165 158 Bumba Libor 1968 Č. Budějovice 0:30:00 1:15:00 1:45:00