Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2018
Celkové pořadí - BETONOVÝ MUŽ A ŽENA 2018
Pořadí Číslo závodníka Jméno Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 146 Ondřej Chudý 1990 Tábor 0:10:50 0:32:17 0:24:24 1:07:31
2 97 Martin Korous 1974 Tábor 0:09:57 0:32:14 0:25:23 1:07:34
3 79 Lukáš Studnař 1989 Veselí nad L. 0:10:53 0:32:20 0:25:06 1:08:19
4 57 Štěpán Holas 1987 Jičín 0:12:16 0:32:16 0:24:40 1:09:12
5 187 Filip Toul 1980 Hluboká n. V. 0:08:41 0:32:10 0:28:41 1:09:32
6 37 Petr Reintinger 1964 Tábor 0:10:33 0:32:20 0:27:00 1:09:53
7 162 Jakub Marek 2002 Zlukov 0:07:52 0:32:13 0:30:33 1:10:38
8 11 Vilém Novák 1983 Praha 0:10:04 0:33:23 0:27:48 1:11:15
9 179 Boris Eninger 1986 Vodňany 0:11:20 0:32:20 0:27:39 1:11:19
10 175 Petr Jílek 1981 Staré Hrdějovice 0:10:43 0:32:20 0:28:59 1:12:02
11 38 Edvard Oplatek 1975 Tábor 0:10:22 0:32:14 0:29:38 1:12:14
12 123 Karel Juráň 1974 Vlkov 0:10:52 0:32:07 0:29:21 1:12:20
13 188 Miroslav Mikoláš 1995 Č. B. 0:12:30 0:32:18 0:27:46 1:12:34
14 163 Daniel Marek 1971 Zlukov 0:09:48 0:32:08 0:31:41 1:13:37
15 115 Lukáš Frčka 1980 Praha 0:10:07 0:32:21 0:31:11 1:13:39
16 111 Václav Bouček 1988 Veselí nad L. 0:11:47 0:34:27 0:27:45 1:13:59
17 190 Jiří Stuchlík 1975 Votice 0:11:25 0:32:20 0:30:57 1:14:42
18 56 Lukáš Vacovský 1988 Praha 0:10:45 0:34:15 0:29:48 1:14:48
19 86 Jan Mikuláš 1979 Černýšovice 0:11:12 0:32:21 0:32:25 1:15:58
20 119 Martin Gyürüsi 1985 Veselí nad L. 0:14:12 0:34:27 0:27:24 1:16:03
21 34 Adam Bravený 1988 Brno 0:12:37 0:36:07 0:27:47 1:16:31
22 164 Radek Šafařík 1975 Nové Homole 0:13:31 0:32:11 0:30:56 1:16:38
23 74 Jakub Hradil 1974 Velké Popovice 0:11:20 0:34:14 0:31:26 1:17:00
24 40 Jan Paták 1989 Brno 0:12:33 0:37:28 0:27:25 1:17:26
25 93 Miroslav Podlaha 1979 Bechyně 0:12:33 0:34:24 0:30:41 1:17:38
26 113 Milan Sedljak 1975 Tábor 0:11:52 0:34:07 0:31:39 1:17:38
27 181 Lukáš Jirák 1981 Suchodol 0:13:21 0:34:27 0:29:54 1:17:42
28 33 Zděněk Knap 1991 Brno 0:12:03 0:34:14 0:31:27 1:17:44
29 20 Jan Poláček 1981 Veselí nad L. 0:13:09 0:34:17 0:30:32 1:17:58
30 75 Lukáš Pacák 1978 Praha 0:09:53 0:34:50 0:33:17 1:18:00
31 82 Arnošt Mikolášek 1965 Nákří 0:12:06 0:37:28 0:28:47 1:18:21
32 109 Pavel Čeřovský 1978 Rudná u Prahy 0:12:51 0:34:08 0:31:28 1:18:27
33 10 Miroslav Šimek 1966 Val 0:13:14 0:34:23 0:31:26 1:19:03
34 191 Pavel Hulík 1985 J.H. 0:12:22 0:37:16 0:29:46 1:19:24
35 66 Helena Foltová 1979 Římov 0:12:04 0:36:16 0:31:05 1:19:25
36 117 Tomáš Majerčák 1989 Třeboň 0:12:08 0:36:09 0:31:15 1:19:32
37 28 Josef Krčál 1984 Luka nad Jihlavou 0:12:03 0:34:10 0:33:48 1:20:01
38 144 Jiří Krejčí 1968 Tábor 0:14:26 0:34:19 0:31:37 1:20:22
39 168 Pavel Novotný 1967 Sepekov 0:16:07 0:37:17 0:27:23 1:20:47
40 103 Petr Dvořák 1995 Příbram 0:13:34 0:39:32 0:27:48 1:20:54
41 13 Jaromír Habara 1974 Veselí nad L. 0:15:06 0:39:40 0:26:24 1:21:10
42 124 Dana Adámková 1980 Vlkov 0:11:19 0:35:44 0:34:10 1:21:13
43 24 Luděk Procházka 1970 Beněšov 0:13:14 0:34:29 0:33:30 1:21:13
44 145 Matěj Věncek 1988 Tábor 0:10:19 0:36:57 0:34:26 1:21:42
45 31 Tomáš Pešl 1967 Praha 0:12:20 0:34:28 0:35:30 1:22:18
46 189 Jan Mikoláš 1961 Č. B. 0:15:51 0:34:52 0:31:42 1:22:25
47 61 Jan Lanči 1980 Tábor 0:12:56 0:38:32 0:31:13 1:22:41
48 102 Petr Dvořák 1961 Příbram 0:13:21 0:39:48 0:29:41 1:22:50
49 36 Robert Čouza 1975 Ledenice 0:12:06 0:37:23 0:33:26 1:22:55
50 173 Tomáš Hrůza 1981 Nová Včelnice 0:12:57 0:40:05 0:30:05 1:23:07
51 71 Jarda Zeman 1963 Veselí nad L. 0:11:39 0:37:20 0:34:28 1:23:27
52 30 Petr Chlemař 1956 Praha 0:13:42 0:34:16 0:35:50 1:23:48
53 25 Luděk Procházka 1999 Beněšov 0:13:06 0:39:56 0:30:50 1:23:52
54 133 Michalela Maršálková 1980 Praha 0:11:56 0:37:31 0:34:30 1:23:57
55 131 Michal Pinl 1968 Rudolfov 0:15:17 0:37:18 0:31:38 1:24:13
56 147 Žaneta Chudá 1999 Tábor 0:12:40 0:39:31 0:32:02 1:24:13
57 100 Roman Hajný 1968 Rudolfov 0:14:20 0:34:27 0:35:32 1:24:19
58 62 Petr Švadlena 1972 Bechyně 0:17:00 0:34:22 0:33:18 1:24:40
59 63 Tomáš Pils 1996 Veselí nad L. 0:14:05 0:40:02 0:30:33 1:24:40
60 149 Petr Šatný 1987 Soběslav 0:13:03 0:42:29 0:29:22 1:24:54
61 27 Václav Šmíd 1971 Frahelž 0:13:24 0:37:26 0:34:24 1:25:14
62 83 Pavla Stulíková 1983 Dříteň 0:14:00 0:39:34 0:31:41 1:25:15
63 41 Lucie Pleštilová 1988 Č. B. 0:12:44 0:41:19 0:31:36 1:25:39
64 35 Martin Pelikán 1984 Brno 0:12:29 0:40:55 0:32:26 1:25:50
65 129 Radek Čermín 1972 Č. B. 0:14:16 0:37:18 0:34:22 1:25:56
66 9 Petr Požárek 1986 Dobrá Voda u Č.B. 0:11:33 0:41:01 0:33:37 1:26:11
67 116 Vladimír Jiřík 1976 Zliv 0:12:28 0:37:28 0:36:35 1:26:31
68 98 Filip Čapka 1974 Sezimovo Ústí 0:14:16 0:37:28 0:35:06 1:26:50
69 151 Vojtěch Štěch 1991 Soběslav 0:13:48 0:39:29 0:33:34 1:26:51
70 128 Pavel Strnad 1969 Č. B. 0:14:26 0:40:02 0:32:27 1:26:55
71 141 Radek Zahájský 2001 Tábor 0:13:21 0:32:06 0:41:35 1:27:02
72 95 Petra Kincová 1974 Tábor 0:13:19 0:40:33 0:33:36 1:27:28
73 176 Lukáš Lojda 1983 Jihlava 0:13:05 0:39:12 0:35:16 1:27:33
74 112 Petr Mráz 1984 Kamenný Újezd 0:13:33 0:37:19 0:37:16 1:28:08
75 106 Zdeněk Doležálek 1955 Tábor 0:17:23 0:39:34 0:31:13 1:28:10
76 2 Jana Kolláriková 1989 Zběšičky 0:11:52 0:39:25 0:37:10 1:28:27
77 53 Bohuslav Šenkýř 1990 Veselí nad L. 0:13:32 0:37:24 0:37:33 1:28:29
78 174 Radim Valdauf 1965 Hluboká n. V. 0:13:24 0:39:10 0:36:06 1:28:40
79 4 Petr Slaba 1968 Tábor 0:14:21 0:41:58 0:32:30 1:28:49
80 161 Filip Dvořák 1991 Veselí nad L. 0:11:37 0:41:19 0:35:53 1:28:49
81 44 Filip Stočes 1988 Borotín 0:13:19 0:39:36 0:36:14 1:29:09
82 152 Ondřej Ježek 1987 Jihlava 0:12:17 0:40:50 0:36:12 1:29:19
83 166 Dana Nováčková 1975 Doudleby 0:14:08 0:41:19 0:33:55 1:29:22
84 77 Anna Jurečič 1972 Lublaň 0:12:48 0:39:25 0:37:28 1:29:41
85 148 Adéla Zelenková 1991 Soběslav 0:13:26 0:41:14 0:35:01 1:29:41
86 59 Markéta Kyptová 1990 Č. B. 0:12:30 0:40:45 0:36:55 1:30:10
87 185 Lukáš Sobek 1982 Frýdek - Místek 0:16:20 0:32:21 0:41:29 1:30:10
88 104 Zděněk Chalaš 1988 Soběslav 0:15:47 0:43:17 0:31:12 1:30:16
89 118 Pavel Wehrberger 1974 Veselí nad L. 0:17:28 0:37:28 0:35:26 1:30:22
90 80 František Kutiš 1978 Č. B. 0:13:34 0:42:08 0:35:13 1:30:55
91 101 Miroslav Drapák 1962 Veselí nad L. 0:13:24 0:45:04 0:32:30 1:30:58
92 92 Jitka Koubová 1980 Drahov 0:12:14 0:44:14 0:34:34 1:31:02
93 150 Marek Tomeček 1987 Tábor 0:13:01 0:45:18 0:32:49 1:31:08
94 165 Václav Binder 1956 Č. B. 0:14:14 0:43:47 0:33:50 1:31:51
95 171 Martin Daněk 1968 Praha 0:13:47 0:39:58 0:38:13 1:31:58
96 60 Barbora Helclová 1975 Praha 0:12:19 0:39:49 0:40:11 1:32:19
97 67 Radim Paďourek 1992 J.H. 0:14:34 0:40:22 0:37:29 1:32:25
98 193 Matyáš Pokorný 1988 Benešov 0:10:40 0:53:40 0:28:14 1:32:34
99 18 Josef Marek 1956 Obora 0:16:34 0:40:28 0:35:55 1:32:57
100 78 Petr Pípal 1978 Veselí nad L. 0:15:09 0:40:39 0:37:09 1:32:57
101 85 Damián Fára 2004 Veselí nad L. 0:13:03 0:43:48 0:36:10 1:33:01
102 26 Přemysl Šmíd 1975 Frahelž 0:14:01 0:41:24 0:37:44 1:33:09
103 73 František Pavlíček 1958 Soběslav 0:15:44 0:40:02 0:37:29 1:33:15
104 12 Jan Habara 1972 Veselí nad L. 0:20:26 0:39:33 0:33:47 1:33:46
105 140 Petra Pechová 1973 Tábor 0:14:16 0:40:32 0:38:59 1:33:47
106 110 Jakub Studnař 1988 Veselí nad L. 0:15:22 0:43:20 0:35:31 1:34:13
107 7 Prokop Lukeš 2002 Planá nad Lužnicí 0:15:48 0:42:40 0:35:53 1:34:21
108 99 Danila Hajná 1996 Rudolfov 0:12:41 0:45:06 0:37:10 1:34:57
109 105 Karel Boháč 1947 Tábor 0:17:15 0:43:17 0:34:56 1:35:28
110 55 Jan Šebek 1987 Rovensko pod Trosk. 0:14:34 0:41:19 0:39:49 1:35:42
111 138 Stanislav Srba 2001 Borotín 0:09:22 0:43:20 0:43:01 1:35:43
112 48 Milan Wimmer 1981 Praha 0:13:44 0:37:28 0:44:43 1:35:55
113 52 Tomáš Polišenský 1983 Soběslav 0:15:12 0:43:21 0:37:31 1:36:04
114 182 Stanislav Kovářík 1993 Bechyně 0:15:40 0:40:25 0:40:02 1:36:07
115 186 Radomír Blažek 1964 Veselí nad L. 0:16:32 0:41:02 0:38:45 1:36:19
116 192 Miroslav Pokorný 1960 Benešov 0:13:11 0:49:10 0:34:06 1:36:27
117 51 Josef Hlaváč 1977 Praha 0:12:39 0:43:08 0:40:41 1:36:28
118 5 Karel Stupkla 1973 Sezimovo Ústí 0:11:54 0:41:54 0:42:47 1:36:35
119 84 Eliška Zaňáková 2004 Veselí nad L. 0:17:34 0:41:19 0:38:13 1:37:06
120 184 Markéra Podzimková 1988 Borotín 0:17:15 0:45:56 0:34:43 1:37:54
121 172 Karel Meissel 1978 Nová Včelnice 0:12:52 0:42:14 0:42:53 1:37:59
122 135 Anna Procházková 1990 Praha 0:12:09 0:42:29 0:43:38 1:38:16
123 89 Jan Hovorka 1984 Černýšovice 0:13:36 0:47:21 0:37:21 1:38:18
124 139 Šárka Severová 1990 Veselí nad L. 0:13:08 0:43:24 0:42:02 1:38:34
125 167 Denisa Nováčková 1999 Doudleby 0:13:18 0:43:55 0:41:34 1:38:47
126 137 Miroslav Pinc 1995 Borotín 0:14:31 0:44:15 0:40:50 1:39:36
127 8 Martin Šmíd 1986 Č. B. 0:13:26 0:41:01 0:45:12 1:39:39
128 120 Jaroslav Hejl 1988 Veselí nad L. 0:14:31 0:46:10 0:38:59 1:39:40
129 160 Viktor Drořák 1970 Praha 0:13:56 0:46:51 0:38:59 1:39:46
130 130 Michal Dohnal 1949 Göteborg 0:12:06 0:39:52 0:47:53 1:39:51
131 122 Vít Švachouček 1977 Praha 0:18:14 0:37:28 0:44:16 1:39:58
132 43 Dominik Kovaříček 2003 Veselí nad L. 0:17:33 0:37:10 0:46:07 1:40:50
133 159 Ema Vyklická 2005 Veselí nad L. 0:13:13 0:45:53 0:41:48 1:40:54
134 125 Matěj Hlas 2005 Veselí nad L. 0:16:10 0:43:16 0:41:34 1:41:00
135 126 Milan Hlas 1974 Veselí nad L. 0:16:17 0:43:20 0:41:34 1:41:11
136 32 Gabriela Koblížková 1978 Praha 0:12:22 0:47:45 0:41:18 1:41:25
137 158 Alex Vyklický 2007 Veselí nad L. 0:16:14 0:46:51 0:38:59 1:42:04
138 90 Petr Smolík 1975 Veselí nad L. 0:16:49 0:39:33 0:45:59 1:42:21
139 23 Věra Šídlová 1983 Praha 0:14:11 0:41:23 0:46:49 1:42:23
140 29 Václav Albrecht 1982 Praha 0:14:25 0:40:45 0:47:38 1:42:48
141 6 Miroslav Veselý 1979 Sezimovo Ústí 0:18:24 0:43:25 0:41:58 1:43:47
142 114 Michal Sedliak 2005 Tábor 0:13:45 0:49:44 0:41:05 1:44:34
143 81 Marie Trková 1969 Praha 0:14:10 0:47:42 0:42:45 1:44:37
144 14 František Saidl 2006 Praha 0:11:39 0:46:04 0:47:22 1:45:05
145 22 Tereza Macholdová 2003 Čenkov 0:09:11 0:54:24 0:41:32 1:45:07
146 47 Lucie Preislerová 1987 Praha 0:15:34 0:49:10 0:40:44 1:45:28
147 64 Ondřej Boubelík 1995 Bechyně 0:18:53 0:50:16 0:36:37 1:45:46
148 72 Alena Křížová 1989 Vlašim 0:15:19 0:45:28 0:45:10 1:45:57
149 17 Jindřich Procházka 1957 Světlá nad Sázavou 0:17:35 0:41:12 0:47:13 1:46:00
150 94 Libor Koten 1975 Mrákotín 0:16:58 0:44:47 0:44:57 1:46:42
151 132 Zuzana Soukupová 1989 Č. B. 0:16:25 0:45:32 0:45:06 1:47:03
152 65 Zuzana Pilsová 1992 Veselí nad L. 0:14:08 0:51:12 0:42:10 1:47:30
153 177 Luboš Hofman 1961 Praha 0:11:40 0:49:07 0:47:00 1:47:47
154 134 Anna Ryndová 1981 Vráž u Berouna 0:14:10 0:56:04 0:39:14 1:49:28
155 127 Lucie Borková 1980 Milovice 0:14:18 0:50:42 0:44:30 1:49:30
156 15 Irena Kutová 1975 Praha 0:13:37 0:46:04 0:50:33 1:50:14
157 46 Vladimíra Fialová 1972 Praha 0:15:24 0:46:11 0:48:51 1:50:26
158 157 Pravomila Vyklická 1976 Veselí nad L. 0:16:12 0:50:56 0:43:26 1:50:34
159 142 Michal Kužel 1981 Praha 0:14:31 0:49:54 0:46:11 1:50:36
160 170 Jiří Švec 1971 Lomnice nad Lužnicí 0:16:37 0:47:27 0:48:10 1:52:14
161 68 Jana Nešpolová 1987 Veselí nad L. 0:17:55 0:51:13 0:44:16 1:53:24
162 143 Tomáš Novotný 1971 Vlkov 0:17:07 0:43:53 0:53:54 1:54:54
163 96 Pierre Cocagne 1990 Č. B. 0:13:54 0:52:55 0:48:08 1:54:57
164 58 Zbyněk Jeřábek 1970 Praha 0:15:54 0:54:11 0:45:01 1:55:06
165 50 Jan Kousal 1969 Praha 0:16:55 0:45:21 0:54:51 1:57:07
166 39 Zuzana Patáková 1990 Brno 0:14:46 0:54:06 0:50:14 1:59:06
167 169 Ivan Skalický 1986 Borotín 0:16:08 0:48:36 0:54:26 1:59:10
168 183 Ivo Kovářík 1965 Bechyně 0:17:11 0:50:04 0:52:51 2:00:06
169 91 Martina Smolíková 1976 Veselí nad L. 0:21:25 0:45:21 0:55:00 2:01:46
170 1 Daniel Esser 1996 Veselí nad L. 0:20:05 0:50:48 0:51:32 2:02:25
171 70 Pavel Paták 1955 Kašperské Hory 0:18:16 0:52:25 0:53:02 2:03:43
172 42 Jan Svoboda 2002 Veselí nad L. 0:30:00 0:51:14 0:43:56 2:05:10
173 156 Aneta Ellederová 2007 Veselí nad L. 0:18:05 1:04:50 0:44:01 2:06:56
174 155 Andrea Průchová 1979 Veselí nad L. 0:18:05 1:04:51 0:44:01 2:06:57
175 180 Václav Eninger 1952 Vodňany 0:16:33 0:51:10 1:00:44 2:08:27
176 153 Stanislav Průcha 1977 Veselí nad L. 0:21:20 1:03:46 0:44:01 2:09:07
177 121 Vojtěch Hejl 1991 Veselí nad L. 0:23:21 0:56:55 0:51:32 2:11:48
178 3 Štěpánka Hochová 1973 Č B. 0:15:22 0:50:16 1:10:00 2:15:38
179 54 Tomáš Kučera 1990 Chrudim 0:15:55 1:15:00 0:44:57 2:15:52
180 45 Ludmila Svatošová 1988 Borotín 0:16:33 0:56:01 1:10:00 2:22:34
181 69 Mária Patáková 1957 Kašperské Hory 0:20:10 1:06:00 1:01:40 2:27:50
182 154 Karel Elleder 2010 Veselí nad L. 0:21:20 1:03:45 1:10:00 2:35:05