Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2019
Celkové pořadí - BETONOVÝ MUŽ A ŽENA 2019
Pořadí Číslo závodníka Jméno Rok narození Bydliště Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 36 Korous Martin 1974 Votice 0:09:00 0:32:42 0:24:49 1:06:31
2 18 Studnař Lukáš 1989 Veselí nad Lužnicí - Val 0:10:04 0:32:56 0:24:16 1:07:16
3 34 Kosobud Martin 1968 Srubec 0:09:45 0:32:46 0:25:31 1:08:02
4 79 Novotný Marek 1991 Veselí nad Lužnicí 0:09:01 0:32:49 0:27:20 1:09:10
5 114 Bednář Tomáš 1980 Jihlava 0:08:30 0:32:49 0:29:11 1:10:30
6 32 Chudý Ondřej 1990 Tábor 0:11:31 0:34:50 0:24:23 1:10:44
7 112 Vrábel Pavel 1979 Jihlava 0:11:01 0:32:59 0:27:51 1:11:51
8 167 Eninger Boris 1986 Vodňany 0:11:29 0:32:49 0:27:46 1:12:04
9 141 Vacovský Lukáš 1988 Praha 0:10:56 0:32:52 0:28:24 1:12:12
10 116 Kokeš Ondřej 1989 Dolní Bukovsko 0:12:00 0:33:09 0:27:44 1:12:53
11 147 Parýzek Michal 1986 České Budějovice 0:11:09 0:34:46 0:27:55 1:13:50
12 68 Knap Zdeněk 1991 Brno 0:11:33 0:33:03 0:29:38 1:14:14
13 80 Říhová Eliška 2002 Tábor 0:08:25 0:38:53 0:27:10 1:14:28
14 78 Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 0:14:41 0:32:49 0:26:59 1:14:29
15 40 Šoltés Filip 1979 Mladá Vožice 0:11:15 0:34:48 0:28:38 1:14:41
16 46 Havel Viktor 1979 Jindřichův Hradec 0:11:32 0:36:51 0:26:27 1:14:50
17 35 Kosobud Tomáš 2003 Srubec 0:09:26 0:38:31 0:27:25 1:15:22
18 69 Paták Jan 1989 Tábor 0:13:42 0:35:12 0:26:47 1:15:41
19 30 Poláček Jan 1981 Veselí nad Lužnicí 0:12:56 0:34:03 0:29:09 1:16:08
20 131 Hradil Jakub 1974 Velké Popovice 0:11:08 0:34:35 0:30:31 1:16:14
21 103 Gyurusi Martin 1985 Veselí nad Lužnicí 0:15:03 0:34:57 0:26:26 1:16:26
22 154 Frčka Lukáš 1980 Praha 0:10:36 0:34:08 0:32:25 1:17:09
23 56 Šafařík Radek 1975 Nové Homole 0:13:27 0:33:59 0:29:44 1:17:10
24 55 Foltová Helena 1979 Římov 0:12:17 0:35:10 0:30:11 1:17:38
25 158 Konečný Jakub 1985 Mělnice 0:11:24 0:36:21 0:30:05 1:17:50
26 111 Hrádek Martin 1976 Roseč 0:11:12 0:34:09 0:32:32 1:17:53
27 59 Podlaha Miroslav 1979 Sezimovo Ústí 0:12:57 0:34:15 0:30:49 1:18:01
28 85 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 0:12:30 0:37:01 0:28:43 1:18:14
29 113 Votava Miroslav 1986 Jihlava 0:14:05 0:35:14 0:29:02 1:18:21
30 166 Ágh Lukáš 1989 Praha 0:13:00 0:34:10 0:31:42 1:18:52
31 153 Čeřovský Pavel 1978 Praha 0:12:51 0:34:02 0:32:00 1:18:53
32 62 Mikoláš Jan 1961 České Budějovice 0:12:26 0:34:34 0:31:55 1:18:55
33 4 Šimek Miroslav 1966 Val 0:12:41 0:35:10 0:31:10 1:19:01
34 165 Novotný Pavel 1967 Chyšky 0:15:53 0:36:57 0:26:38 1:19:28
35 31 Dillinger Martin 1996 České Budějovice 0:11:57 0:37:03 0:30:34 1:19:34
36 8 Pils Tomáš 1996 Veselí nad Lužnicí 0:14:17 0:36:53 0:28:24 1:19:34
37 15 Boháč Martin 1981 Benešov 0:13:14 0:34:15 0:32:11 1:19:40
38 82 Aujezdecký Josek 1973 Planá nad Lužnicí 0:11:18 0:34:55 0:33:41 1:19:54
39 104 Adámková Dana 1980 Vlkov 0:11:51 0:34:05 0:34:05 1:20:01
40 99 Brett Jan 1982 České Budějovice 0:11:53 0:37:01 0:31:23 1:20:17
41 41 Kiršner Michal 1976 Lhýšov 0:12:20 0:36:17 0:31:40 1:20:17
42 74 Hajný Roman 1968 Rudolfov 0:14:51 0:34:33 0:31:01 1:20:25
43 7 Láska Rudolf 1975 Třeboň 0:10:24 0:35:07 0:34:55 1:20:26
44 54 Stejskal Pavel 1974 České Budějovice 0:13:29 0:36:54 0:30:41 1:21:04
45 72 Kupka Radek 1977 Tábor 0:12:32 0:34:45 0:33:56 1:21:13
46 95 Petrů Martin 1986 Veselí nad Lužnicí 0:14:42 0:36:53 0:30:10 1:21:45
47 66 Sedliak Milan 1975 Tábor 0:12:27 0:34:52 0:34:30 1:21:49
48 170 Jirák Lukáš 1981 Suchdol nad Lužnicí 0:13:51 0:36:46 0:31:31 1:22:08
49 33 Kocábik Michal 1982 Tábor 0:14:08 0:39:39 0:28:22 1:22:09
50 29 Lanči Jan 1980 Tábor 0:12:34 0:39:22 0:30:49 1:22:45
51 162 Ágh Lábusová Jana 1987 Praha 0:11:47 0:41:25 0:29:48 1:23:00
52 28 Langer Barbora 1988 Praha 0:12:53 0:43:47 0:26:29 1:23:09
53 27 Langer Jan 1986 Praha 0:14:12 0:43:47 0:25:17 1:23:16
54 26 Chmelař Petr 1956 Praha 0:14:33 0:33:00 0:35:47 1:23:20
55 43 Šťastný Michal 1992 Praha 0:12:55 0:36:53 0:33:37 1:23:25
56 53 Kolláriková Jana 1984 Zběšíčky 0:11:17 0:38:50 0:35:01 1:25:08
57 171 Rys Zdeněk 1966 Třebotov 0:11:37 0:36:26 0:37:14 1:25:17
58 5 Kalkusová Marie 1991 Praha 0:11:56 0:41:19 0:32:20 1:25:35
59 14 Jahoda Radek 1975 Soběslav 0:15:50 0:35:02 0:35:00 1:25:52
60 22 Paďourek Radim 1992 Jindřiš 0:14:36 0:36:58 0:34:36 1:26:10
61 48 Uhlíř Tomáš 1981 Praha 0:14:00 0:39:09 0:33:13 1:26:22
62 44 Maroušek Vít 1985 Praha 0:12:16 0:36:55 0:37:24 1:26:35
63 138 Procházková Anna 1990 Praha 0:12:13 0:40:00 0:34:48 1:27:01
64 137 Wimmer Milan 1981 Praha 0:13:30 0:37:04 0:37:00 1:27:34
65 143 Šebek Jan 1987 Rovensko pod Troskami 0:12:15 0:39:40 0:35:40 1:27:35
66 117 Mráz Petr 1984 Kamenný Újezd 0:14:36 0:39:33 0:33:34 1:27:43
67 92 Wehrberger Pavel 1974 Veselí nad Lužnicí 0:17:09 0:37:00 0:33:41 1:27:50
68 130 Valdauf Radim 1965 Hluboká nad Vltavou 0:14:46 0:39:12 0:34:06 1:28:04
69 168 Matějka Jan 1986 Veselí nad Lužnicí 0:14:23 0:39:12 0:34:34 1:28:09
70 13 Polišenský Tomáš 1983 Soběslav 0:14:18 0:40:27 0:33:42 1:28:27
71 3 Šitera Jaroslav 1980 Vitín 0:14:51 0:39:47 0:33:56 1:28:34
72 81 Doležálek Zdeněk 1955 Tábor 0:17:50 0:39:49 0:31:10 1:28:49
73 37 Kincová Petra 1974 Planá nad Lužnicí 0:13:22 0:42:31 0:32:57 1:28:50
74 9 Smetana Jiří 1953 Český Krumlov 0:13:04 0:41:12 0:34:38 1:28:54
75 126 Ježek Ondřej 1987 Veselí nad Lužnicí 0:13:06 0:42:22 0:33:31 1:28:59
76 60 Drtina David 1978 Praha 0:11:59 0:44:20 0:32:44 1:29:03
77 102 Novák Jakub 1991 Tábor 0:13:14 0:39:46 0:36:06 1:29:06
78 169 Hejl Jaroslav 1988 Veselí nad Lužnicí 0:14:38 0:40:00 0:34:48 1:29:26
79 90 Kutiš František 1978 České Budějovice 0:13:39 0:38:45 0:37:57 1:30:21
80 73 Pinl Michal 1968 Rudolfov 0:17:06 0:41:22 0:32:19 1:30:47
81 97 Sladovník Petr 1975 Soběslav 0:15:19 0:39:39 0:36:01 1:30:59
82 47 Klozar Filip 1982 Praha 0:18:53 0:39:13 0:33:04 1:31:10
83 94 Petráň David 1987 České Budějovice 0:15:04 0:41:50 0:34:16 1:31:10
84 101 Severová Šárka 1990 Veselí nad Lužnicí 0:13:04 0:39:46 0:38:42 1:31:32
85 129 Sedlář Jan 1987 Praha 0:16:53 0:43:44 0:31:06 1:31:43
86 61 Koubová Jitka 1980 Praha 0:13:22 0:46:19 0:33:13 1:32:54
87 86 Šmíd Přemysl 1975 Frahelž 0:13:53 0:42:24 0:36:40 1:32:57
88 39 Štrincl Lukáš 1972 Tábor 0:15:22 0:42:04 0:35:40 1:33:06
89 151 Hlas Milan 1974 Veselí nad Lužnicí 0:14:56 0:42:19 0:36:06 1:33:21
90 142 Šenkýř Bohuslav 1990 Veselí nad Lužnicí 0:15:00 0:39:39 0:38:42 1:33:21
91 91 Prokopius Oliver 2006 Praha 0:15:07 0:41:52 0:36:31 1:33:30
92 120 Maleč Radek 1975 České Budějovice 0:13:48 0:37:54 0:42:06 1:33:48
93 2 Roller Pavel 1982 Vitín 0:14:39 0:43:38 0:35:40 1:33:57
94 105 Marek Josef 1956 Obora 0:17:12 0:41:12 0:35:37 1:34:01
95 65 Drs Jakub 1988 Veselí nad Lužnicí 0:12:10 0:38:46 0:43:06 1:34:02
96 71 Baudiš Lukáš 1994 Praha 0:15:12 0:41:21 0:37:47 1:34:20
97 63 Tampierová Martina 1975 Písek - Semice 0:15:58 0:40:26 0:38:00 1:34:24
98 42 Pauknerová Veronika 1989 České Budějovice 0:14:19 0:44:53 0:35:16 1:34:28
99 128 Josífková Žaneta 1990 Čelistná 0:13:48 0:44:20 0:36:46 1:34:54
100 155 Pechová Petra 1973 Tábor 0:14:50 0:42:31 0:37:40 1:35:01
101 100 Studnař Jakub 1987 Veselí nad Lužnicí 0:15:50 0:47:07 0:32:10 1:35:07
102 89 Jech Pavel 1972 Borkovice 0:13:11 0:42:24 0:39:37 1:35:12
103 148 Pacner Jaroslav 1991 Pelhřimov 0:15:04 0:43:17 0:37:07 1:35:28
104 64 Trecha Rudolf 1950 Písek - Semice 0:14:49 0:43:11 0:37:29 1:35:29
105 133 Beneš Vladimír 1959 Veselí nad Lužnicí 0:15:13 0:38:44 0:41:42 1:35:39
106 106 Hejnák Zdeněk 1978 Praha 0:13:42 0:41:18 0:40:59 1:35:59
107 135 Daněk Martin 1968 Praha 0:13:58 0:43:22 0:39:09 1:36:29
108 144 Procházka Jan 1973 Bechyně 0:13:33 0:45:00 0:38:00 1:36:33
109 17 Buriánek Martin 1970 Hamr 0:14:55 0:46:21 0:35:24 1:36:40
110 110 Přibyl Ivan 1973 Veselí nad Lužnicí 0:17:16 0:45:28 0:34:20 1:37:04
111 75 Hajná Daniela 1996 Rudolfov 0:13:25 0:45:29 0:38:50 1:37:44
112 127 Sedlářová Pavlína 1987 Praha 0:14:33 0:45:32 0:37:42 1:37:47
113 83 Dohnal Michal 1949 Švédsko 0:12:51 0:39:46 0:45:57 1:38:34
114 156 Zahajský Radek 2001 Tábor 0:14:08 0:39:39 0:44:51 1:38:38
115 96 Trková Marie 1969 Praha 0:13:11 0:47:42 0:38:00 1:38:53
116 45 Hesoun Zdeněk 1984 Praha 0:12:20 0:45:15 0:41:54 1:39:29
117 121 Smolík Petr 1975 Veselí nad Lužnicí 0:16:54 0:39:46 0:42:52 1:39:32
118 12 Boháč Karel 1947 Tábor 0:17:46 0:45:28 0:36:43 1:39:57
119 118 Boubelík Ondřej 1995 Vyhnanic 0:18:00 0:47:11 0:35:31 1:40:42
120 58 Čížek Roman 1979 Malšice 0:17:30 0:42:30 0:40:48 1:40:48
121 25 Němec Ondřej 1984 Praha 0:17:59 0:42:32 0:41:12 1:41:43
122 161 Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav 0:15:53 0:55:03 0:31:23 1:42:19
123 93 Michálková Jana 1971 Praha 0:17:14 0:48:58 0:36:32 1:42:44
124 163 Eningerová Miluška 1957 Vodňany 0:14:52 0:47:50 0:40:04 1:42:46
125 152 Hlas Matěj 2005 Veselí nad Lužnicí 0:14:56 0:41:22 0:46:41 1:42:59
126 84 Švachouček Vít 1977 Praha 0:18:54 0:39:46 0:44:23 1:43:03
127 150 Hlasová Barbora 2002 Veselí nad Lužnicí 0:14:20 0:42:18 0:46:41 1:43:19
128 21 Jánský Dušan 1979 Březová - Oleško 0:13:55 0:49:07 0:40:20 1:43:22
129 134 Albrecht Václav 1982 Praha 0:14:53 0:42:00 0:46:48 1:43:41
130 157 Slámová Marcela 1983 Třebějice 0:17:19 0:44:20 0:42:21 1:44:00
131 11 Pilsová Zuzana 1992 Veselí nad Lužnicí 0:13:51 0:49:11 0:41:14 1:44:16
132 23 Jánská Ema 2003 Březová - Oleško 0:13:53 0:49:05 0:41:28 1:44:26
133 10 Turanová Martina 1981 Veselí nad Lužnicí 0:14:39 0:48:55 0:41:06 1:44:40
134 20 Vincenc Martin 1975 Sezimovo Ústí 0:15:14 0:48:12 0:41:23 1:44:49
135 146 Dvořák Petr 1950 České Budějovice 0:13:55 0:43:11 0:48:30 1:45:36
136 159 Strnadová Tereza 1994 Černovice 0:16:49 0:50:19 0:38:30 1:45:38
137 115 Kalina Lukáš 1982 Jihlava 0:11:26 0:52:20 0:41:59 1:45:45
138 119 Maleč Martin 1973 Veselí nad Lužnicí 0:16:13 0:51:33 0:38:14 1:46:00
139 149 Žáček Tomáš 1989 Pacov 0:15:02 0:54:36 0:37:07 1:46:45
140 6 Nešpolová Jana 1987 Veselí nad Lužnicí 0:17:28 0:49:11 0:40:24 1:47:03
141 57 Racek Václav 1977 Dejvice 0:13:00 0:46:33 0:48:16 1:47:49
142 51 Klozarová Kristýna 1981 Praha 0:14:43 0:51:38 0:42:08 1:48:29
143 70 Patáková Zuzana 1990 Tábor 0:14:28 0:48:51 0:45:38 1:48:57
144 98 Bumbová Martina 1969 České Budějovice 0:16:10 0:49:07 0:44:51 1:50:08
145 139 Švec Jiří 1971 Lomnice nad Lužnicí 0:17:33 0:47:53 0:46:11 1:51:37
146 24 Koten Libor 1975 Malešice 0:17:47 0:42:24 0:52:33 1:52:44
147 77 Toman Václav 1991 České Budějovice 0:18:10 0:54:12 0:41:19 1:53:41
148 132 Stýblo Jaroslav 1973 Kovansko 0:16:52 0:44:19 0:52:52 1:54:03
149 145 Kovářík Ivo 1965 Bechyně 0:18:01 0:45:51 0:50:56 1:54:48
150 125 Paták Pavel 1955 Kašperské Hory 0:18:45 0:51:30 0:47:19 1:57:34
151 136 Kousal Jan 1969 Praha 0:17:22 0:48:10 0:52:52 1:58:24
152 52 Pellantová Monika 1980 Praha 0:15:00 0:58:03 0:47:50 2:00:53
153 1 Esser Daniel 1996 Veselí nad Lužnicí 0:19:37 0:52:10 0:49:30 2:01:17
154 164 Eninger Václav 1952 Vodňany 0:16:44 0:47:24 0:57:30 2:01:38
155 140 Švecová Zdeňka 1973 Lomnice nad Lužnicí 0:17:05 0:55:03 0:51:33 2:03:41
156 123 Smolíková Jana 2008 Veselí nad Lužnicí 0:17:49 0:58:53 0:47:47 2:04:29
157 109 Hartlová Iva 1988 Veselí nad Lužnicí 0:15:37 0:59:31 0:49:59 2:05:07
158 67 Sedliak David 2008 Tábor 0:18:29 0:53:46 0:53:36 2:05:51
159 160 Cakl Lubomír 1961 České Budějovice 0:18:47 0:52:50 0:54:39 2:06:16
160 122 Smolíková Martina 1976 Veselí nad Lužnicí 0:22:48 0:52:47 0:56:14 2:11:49
161 124 Patáková Mária 1957 Kašperské Hory 0:19:51 1:04:38 1:01:26 2:25:55
162 38 Macek Tomáš 1971 Tábor 0:11:37 1:15:00 1:10:00 2:36:37