Výsledky rekračního triatlonu Betonový muž a žena 2020
Celkové pořadí - Betonový muž a žena 2020
Pořadí Startovní číslo Jméno Rok narození Bydliště PLAVÁNÍ KOLO BĚH Celkový čas
1 39 STUDNAŘ Lukáš 1989 Val - Veselí nad Lužnicí 0:10:00 0:32:40 0:24:32 1:07:13
2 95 KOZOJED Martin 2004 Mladá Vožice 0:08:07 0:32:39 0:26:30 1:07:17
3 89 HOMOLA Jakub 2005 Tábor 0:08:46 0:32:15 0:26:22 1:07:23
4 51 KOROUS Martin 1974 Tábor / Triatlon Team Tábor 0:09:16 0:32:14 0:26:05 1:07:36
5 48 KOROUS David 2004 Tábor / Triatlon Team Tábor 0:07:24 0:32:12 0:28:12 1:07:49
6 55 SAIDL Filip 1973 Záblatí / TJ Packa 0:09:34 0:34:42 0:27:13 1:11:30
7 82 VONDRUŠKA Radek 1990 České Budějovice 0:10:55 0:32:40 0:27:57 1:11:32
8 164 TOUL Filip 1980 Hluboká nad Vltavou / Hluboká nad Vltavou 0:08:49 0:34:24 0:28:28 1:11:42
9 92 BLÁHA Jan 1971 Borek 0:10:56 0:34:26 0:26:27 1:11:50
10 66 LEMBERKA Ondřej 2005 Tábor 0:09:12 0:32:18 0:30:23 1:11:54
11 27 JURÁŇ Karel 1974 Vlkov 0:11:14 0:32:11 0:28:35 1:12:01
12 45 NOVOTNÝ Marek 1991 Veselí nad Lužnicí 0:08:55 0:32:35 0:32:08 1:13:39
13 99 KOKEŠ Ondřej 1989 České Budějovice 0:12:01 0:32:38 0:29:18 1:13:59
14 154 PILAŘ Pavel 1990 Dvorce 0:09:42 0:32:34 0:32:14 1:14:31
15 23 PAULÁT Ondřej 1979 Litvínovice / RESOLUTION TEAM 0:11:57 0:32:38 0:30:32 1:15:08
16 77 ŠOLTÉŠ Filip 1979 Mladá Vožice 0:11:13 0:35:31 0:28:55 1:15:40
17 124 STUCHLÍK Jiří 1975 Votice 0:11:33 0:32:44 0:31:31 1:15:49
18 173 PATÁKOVÁ Jan 1989 Tábor 0:12:33 0:35:43 0:27:32 1:15:49
19 11 KOPÁČEK Pavel 1984 Bežerovice / Bežerovice 0:14:24 0:33:36 0:27:52 1:15:53
20 57 ŠAFRÁNEK Petr 1978 Bavorov / TJ Sokol Bavorov 0:11:40 0:37:39 0:26:45 1:16:04
21 116 VACOVSKÝ Lukáš 1988 Praha 0:11:09 0:35:07 0:29:58 1:16:15
22 149 RYŠLAVÝ Květoslav 1971 Včelná 0:09:31 0:32:37 0:34:30 1:16:38
23 43 BRETŠNAJDR Jiří 1974 Horní Bříza 0:12:35 0:35:33 0:28:56 1:17:05
24 175 KNAP Zdeněk 1991 Brno 0:11:32 0:32:39 0:33:04 1:17:15
25 71 GYÜRÜSI Martin 1985 Veselí nad Lužnicí 0:14:14 0:35:30 0:27:36 1:17:20
26 15 ŠATNÝ Petr 1987 Soběslav / Pražský K.rvy 0:12:59 0:35:47 0:28:49 1:17:37
27 68 BENEŠ Jiří 1988 Teplice 0:11:01 0:35:41 0:31:29 1:18:12
28 179 PECH Roman 1962 Vimperk 0:10:55 0:35:35 0:31:53 1:18:24
29 147 HRADIL Jakub 1974 Velké Popovice 0:11:32 0:35:28 0:32:20 1:19:22
30 21 HAVEL Viktor 1979 J. Hradec 0:12:11 0:39:51 0:27:58 1:20:02
31 155 ŠIMEČEK Václav 1995 Studnice 0:10:55 0:35:45 0:33:32 1:20:12
32 83 ŠIMEK Miroslav 1966 Val 0:13:09 0:35:49 0:31:34 1:20:33
33 47 PILS Tomáš 1996 Veselí nad Lužnicí / Avocado Team #HlavněNebreč 0:13:43 0:37:36 0:29:16 1:20:36
34 56 SAIDLOVÁ Kristýna 1984 Záblatí / TJ Packa 0:11:37 0:37:11 0:31:59 1:20:48
35 32 KULOVANÝ Martin 1973 Jindřichův Hradec / JH půlmaraton 0:11:05 0:35:44 0:33:59 1:20:49
36 40 PROCHÁZKA Luděk 1970 Benešov / Triatlon Team ASTRA Benešov 0:12:43 0:35:46 0:32:23 1:20:53
37 198 AGH Luká 1989 Praha 0:13:18 0:35:29 0:32:39 1:21:27
38 165 MIKOLÁŠ Jan 1961 Č. Budějovice 0:12:38 0:35:51 0:32:59 1:21:29
39 9 NOVOTNÝ Pavel 1967 Sepekov / TJ Chyšky z.s. 0:15:30 0:37:46 0:28:16 1:21:33
40 59 ABSOLON Stanislav 1990 Veselí nad Lužnicí 0:12:30 0:35:36 0:33:45 1:21:52
41 12 LOJDA Lukáš 1983 Jihlava 0:12:13 0:37:02 0:32:40 1:21:56
42 103 POLÁČEK Jan 1981 Veselí nad Lužnicí 0:12:35 0:37:36 0:31:45 1:21:57
43 5 ADÁMKOVÁ Dana 1980 Vlkov 0:12:40 0:35:39 0:33:53 1:22:13
44 26 HRUŠKA Adam 1995 Veselí nad Lužnicí 0:14:07 0:35:39 0:32:30 1:22:16
45 104 HRÁDEK Martin 1976 Roseč 0:10:58 0:35:34 0:35:46 1:22:19
46 106 BRETT Jan 1982 Staré Hodějovice 0:11:41 0:37:55 0:32:44 1:22:21
47 148 KUBR Marek 1984 Chomutovice 0:15:33 0:35:33 0:31:36 1:22:43
48 53 ČÍŽEK Filip 1992 Veselí nad Lužnicí 0:12:24 0:37:32 0:32:46 1:22:43
49 25 WEHRBERGER Pavel 1974 Veselí nad Lužnicí 0:12:30 0:35:40 0:34:48 1:22:59
50 67 BOHÁČ Martin 1981 Benešov u Prahy 0:13:12 0:35:25 0:34:31 1:23:09
51 177 DUŠKOVÁ Jitka 1975 Tábor 0:12:16 0:41:40 0:30:14 1:24:11
52 73 LÁSKA Rudolf 1975 Třeboň 0:11:17 0:35:46 0:37:08 1:24:12
53 62 ŠPERLING Petr 1973 České Budějovice 0:13:33 0:40:51 0:29:55 1:24:20
54 80 NĚMEC Arnošt 1968 Kolín 0:12:33 0:41:25 0:31:17 1:25:16
55 166 PELIKÁN Martin 1984 Brno 0:13:11 0:41:20 0:31:14 1:25:45
56 42 DILLINGER Martin 1996 České Budějovice / České Budějovice 0:11:56 0:41:20 0:33:04 1:26:21
57 4 KOLÁŘ Jan 1980 Ramsau am Dachstein 0:13:12 0:42:53 0:30:19 1:26:24
58 150 JEŽEK Ondřej 1987 Veselí n. L. 0:12:26 0:40:15 0:33:51 1:26:33
59 158 MÁČEL Martin 1997 Krucemburk 0:14:46 0:40:10 0:31:41 1:26:38
60 30 ROŽEK David 1974 Říčany / OB Říčany 0:14:15 0:42:40 0:29:43 1:26:39
61 109 MRÁZ Petr 1984 Kamenný Újezd 0:13:53 0:39:47 0:33:50 1:27:31
62 46 RICHTER Jaroslav 1979 Popovičky 0:11:58 0:41:39 0:34:11 1:27:50
63 151 TOURKOVÁ Jarmila 1977 Kardašova Řečice 0:12:37 0:40:25 0:34:52 1:27:55
64 170 ZÁSTĚRA Tomáš 1964 Písek 0:10:28 0:39:54 0:37:46 1:28:09
65 176 KUTIŠ František 1978 Vrcov 0:12:54 0:41:37 0:33:51 1:28:23
66 61 PUNDA Václav 1960 Praha 0:14:42 0:35:42 0:38:02 1:28:28
67 75 KIRŠNER Michal 1976 Praha 0:12:12 0:35:26 0:41:05 1:28:44
68 1 SLABA Petr 1968 Tábor / die Tauplitz 0:14:15 0:41:33 0:33:01 1:28:49
69 36 BŘACHOVÁ Kateřina 1979 Plzeň 0:11:21 0:41:22 0:36:23 1:29:06
70 35 BULANT Matěj 1980 Praha 0:12:28 0:41:18 0:35:31 1:29:18
71 85 MARUŠKA Tomáš 1980 Veselí nad Lužnicí 0:15:06 0:41:37 0:32:35 1:29:19
72 33 ŠVEC Libor 1980 České Budějovice / HlavněToPřežít 0:16:44 0:41:23 0:31:15 1:29:22
73 2 BENEDA Bohumír 1974 Česé Budějovice / SK MIletín 0:13:39 0:37:52 0:37:53 1:29:24
74 96 PEŠL Tomáš 1967 Praha 0:12:47 0:37:54 0:38:58 1:29:39
75 63 DRS Jakub 1978 Veselí nad Lužnicí 0:10:56 0:39:29 0:39:33 1:30:00
76 70 ZEMAN Jarda 1963 Veselí nad Lužnicí 0:11:59 0:41:14 0:36:46 1:30:00
77 145 HLAS Milan 1974 Veselí n. L. 0:14:25 0:40:14 0:35:53 1:30:34
78 159 KABELKA Pavel 1983 Dačice 0:12:57 0:38:00 0:39:36 1:30:34
79 60 JANOUŠKOVEC Kamil 1981 Most 0:14:23 0:42:36 0:34:09 1:31:08
80 7 VONDRŮ Jaroslav 1996 Pacov 0:15:56 0:47:48 0:27:43 1:31:27
81 72 CÍLEK Petr 1965 Praha 0:13:27 0:41:58 0:36:10 1:31:35
82 78 UHLÍŘOVÁ Miroslava 1970 Sezimovo Ústí 0:13:35 0:42:56 0:35:04 1:31:37
83 44 VALDAUF Radim 1965 Hluboká nad Vltavou / Hluboká nad Vltavou 0:13:49 0:40:00 0:37:55 1:31:45
84 65 MORAVEC Jan 1989 Praha 0:13:15 0:37:08 0:41:35 1:31:59
85 174 KONEČNÁ Zuzana 1991 Ivančice 0:14:03 0:40:47 0:38:12 1:33:03
86 132 CÍLEK Miroslav 1965 Tábor 0:13:37 0:40:47 0:38:39 1:33:05
87 94 ŠMÍD Václav 1971 Frahelž 0:13:34 0:41:57 0:37:51 1:33:23
88 93 ŠMÍD Přemysl 1975 Frahelž 0:13:34 0:42:25 0:37:44 1:33:43
89 162 PROCHÁZKOVÁ Anna 1990 Praha 0:11:54 0:47:25 0:34:58 1:34:17
90 118 ŠEBEK Jan 1987 Rovensko pod Troskami 0:12:45 0:42:28 0:39:36 1:34:50
91 182 PAĎOUREK Radim 1992 Veselí n. L. 0:15:35 0:39:47 0:39:33 1:34:56
92 37 PINL Michal 1968 Rudolfov 0:17:37 0:43:36 0:33:48 1:35:02
93 180 PŘIBYL Ivan 1973 Veselí n. L. 0:16:16 0:45:14 0:33:43 1:35:14
94 119 TRECHA Rudolf 1950 Semice 0:14:35 0:41:38 0:39:15 1:35:29
95 79 DRAPÁK Miroslav 1962 Veselí nad Lužnicí 0:14:30 0:44:15 0:37:19 1:36:06
96 28 VANĚK Michal 1979 Veselí nad Lužnicí / PRODOLI racing team 0:14:32 0:37:01 0:44:49 1:36:22
97 122 KELLER David 1969 Praha 0:12:59 0:44:20 0:39:24 1:36:43
98 153 SLANINA Oldřich 1983 Jindřichův Hradec 0:14:42 0:46:57 0:35:07 1:36:46
99 195 CHALAŠ Zdeněk 1988 Soběslav 0:16:00 0:47:47 0:33:03 1:36:50
100 183 HOUŠKA Václav 1990 Borotín 0:13:29 0:48:04 0:35:23 1:36:57
101 84 POSPÍŠIL Michal 1984 Dolní Bukovsko 0:16:41 0:42:51 0:37:26 1:36:58
102 168 RACKOVÁ Barbora 1975 Praha 0:12:22 0:42:43 0:42:04 1:37:10
103 169 RACEK Václav 1977 Praha Dejvice 0:12:41 0:41:45 0:43:14 1:37:42
104 120 HOLOMELOVÁ Šárka 1981 Praha 0:14:19 0:45:36 0:37:46 1:37:42
105 167 ŠEJDA Vít 1975 Ševětín 0:16:25 0:38:41 0:42:36 1:37:43
106 117 ŠENKÝŘ Bohuslav 1990 Veselí nad Lužnicí 0:15:25 0:41:57 0:40:37 1:38:00
107 163 WIMMER Milan 1981 Praha 0:13:48 0:41:07 0:43:37 1:38:33
108 24 BARTOŇ Stanislav 1969 Tábor / die Tauplitz 0:14:41 0:41:47 0:42:11 1:38:40
109 41 JECH Pavel 1972 Borkovice 0:13:39 0:41:03 0:44:00 1:38:43
110 193 FILKOVÁ Nikola 1990 Strakonice 0:15:17 0:50:21 0:33:07 1:38:45
111 160 DANĚK Martin 1968 Praha 0:13:52 0:44:28 0:40:26 1:38:46
112 194 JAROLÍM Michal 1989 Stranonice 0:15:17 0:50:22 0:33:06 1:38:46
113 196 STRNADOVÁ Tereza 1994 Černovice 0:15:46 0:45:47 0:37:26 1:39:00
114 156 STOČES Filip 1988 Borotín 0:13:58 0:44:18 0:41:05 1:39:22
115 130 ZRZAVÝ Martin 1991 Jindřichův Hradec 0:16:24 0:45:00 0:37:59 1:39:23
116 69 DVOŘÁK Jiří 1987 České Budějovice 0:21:18 0:42:51 0:35:15 1:39:25
117 54 MICHÁLKOVÁ Jana 1971 Praha 0:17:19 0:45:09 0:38:24 1:40:53
118 110 KINCOVÁ Petra 1974 Planá nad Lužnicí 0:14:01 0:45:36 0:41:16 1:40:55
119 152 TOURKOVÁ Julie 2008 Kardašova Řečice 0:12:00 0:43:32 0:45:42 1:41:15
120 111 PECHOVÁ Petra 1973 Tábor 0:14:37 0:45:36 0:41:16 1:41:30
121 190 KOVÁŘÍK Standa 1993 Bechyně 0:15:10 0:42:43 0:44:09 1:42:03
122 81 MAREK Josef 1956 Obora u Malšic 0:17:42 0:43:55 0:40:28 1:42:06
123 133 SMRČINA Radek 1990 Sepekov 0:11:18 1:02:08 0:29:22 1:42:48
124 34 SLÁMOVÁ Marcela 1983 Soběslav / Třebějické běhny 0:17:28 0:43:41 0:41:39 1:42:49
125 115 DRSKOVÁ Andrea 1999 Praha 0:13:30 0:49:10 0:40:11 1:42:51
126 184 MARKOVÁ Markéta 1988 Borotín 0:17:55 0:48:31 0:36:46 1:43:13
127 105 BRETTOVÁ Jana 1984 Staré Hodějovice 0:12:44 0:48:00 0:42:36 1:43:22
128 134 ALBRECHT Václav 1982 Praha 0:14:47 0:41:55 0:46:53 1:43:35
129 126 MURÍNOVÁ Lenka 1991 Vrútky (Slovensko) 0:14:21 0:47:03 0:42:38 1:44:03
130 98 TRKOVÁ Marie 1969 Praha 0:13:30 0:48:11 0:42:58 1:44:40
131 112 BACIL Ladislav 1963 Mladá Vožice 0:16:55 0:45:46 0:42:12 1:44:54
132 3 BALATKOVÁ Hana 1968 Val 0:17:26 0:50:08 0:37:49 1:45:24
133 29 ČÍŽKOVÁ Pavlína 1973 okres Tábor 0:13:06 0:49:20 0:44:41 1:47:08
134 90 ŠÍDLOVÁ Věra 1983 Praha 0:14:25 0:44:17 0:48:49 1:47:32
135 125 PREISLEROVÁ Lucie 1987 Praha 0:14:50 0:50:06 0:42:39 1:47:37
136 171 ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 Písek 0:12:27 0:48:18 0:47:34 1:48:20
137 131 BOHÁČ Karel 1947 Tábor 0:18:47 0:50:35 0:38:59 1:48:23
138 128 PROCHÁZKA Jan 1973 Bechyně 0:13:32 0:49:27 0:45:32 1:48:33
139 172 PATÁKOVÁ Zuzana 1990 Tábor 0:13:38 0:47:47 0:47:39 1:49:04
140 129 PROCHÁZKA Marek 2004 Bechyně 0:15:08 0:53:09 0:41:08 1:49:27
141 31 STUPKA Karel 1973 Sezimovo Ústí / Die Tauplitz 0:12:33 0:45:55 0:50:59 1:49:28
142 58 KEC Daniel 1987 Veselí nad Lužnicí 0:14:58 0:42:41 0:52:33 1:50:14
143 146 HLASOVÁ Barbora 2002 Veselí n. L. 0:14:34 0:45:05 0:50:51 1:50:31
144 127 HLAVÁČ Josef 1977 Přeštice 0:12:52 0:45:49 0:51:58 1:50:40
145 192 ŘÍHA Petr 1988 Č. Budějovice 0:17:29 0:44:53 0:49:20 1:51:44
146 97 CHLUBNA Zdeněk 1971 Brno 0:17:29 0:53:10 0:42:17 1:52:58
147 135 KALFIŘT Roman 1972 Mělník 0:19:09 0:48:16 0:45:49 1:53:15
148 101 KRÁL Karel 1967 Praha 0:17:24 0:53:17 0:43:19 1:54:01
149 14 VESELKOVA Helena 1994 Praha 0:14:30 0:51:16 0:48:17 1:54:03
150 136 PRAŽÁK Aleš 1977 Veselí n. L. 0:14:53 0:43:55 0:55:40 1:54:29
151 157 VRBATOVÁ Anna 1995 Praha 0:16:09 0:53:35 0:45:49 1:55:34
152 161 BORKOVÁ Lucie 1980 Milovice 0:15:04 0:54:23 0:46:08 1:55:35
153 141 ELLEDEROVÁ Aneta 2007 Veselí n. L. 0:16:50 0:53:33 0:45:12 1:55:36
154 185 PINC Miroslav 1995 Borotín 0:15:51 0:49:18 0:50:45 1:55:55
155 142 RADA Martin 1975 Třeboň 0:16:38 0:45:50 0:53:31 1:55:59
156 188 ŠVEC Jiří 1971 Lomnice nad Lužnicí 0:16:51 0:48:59 0:50:31 1:56:21
157 181 NEŠPOLOVÁ Jana 1987 Veselí n. L. 0:17:31 0:52:34 0:47:40 1:57:47
158 74 ESSER Daniel 1996 Veselí nad Lužnicí 0:18:39 0:48:24 0:52:06 1:59:10
159 121 WESTFÁL Radek 1969 Praha 0:18:06 0:48:17 0:52:51 1:59:16
160 123 ZADÁK Pavel 1969 Praha 0:18:08 0:48:18 0:52:51 1:59:18
161 191 PELLANTOVÁ Monika 1980 Praha 0:14:45 0:53:37 0:50:56 1:59:19
162 52 SAIDLOVÁ Rózi 2008 Záblatí / PSK Olymp Praha 0:14:33 0:53:11 0:53:11 2:00:56
163 13 VESELKOVA Helena 1969 Praha 0:17:48 0:54:44 0:48:35 2:01:09
164 113 DRSEK Bořivoj 1969 Praha 0:15:23 0:58:45 0:47:37 2:01:45
165 139 PRŮCHA Stanislav 1977 Veselí n. L. 0:16:52 0:53:34 0:51:27 2:01:54
166 140 PRŮCHOVÁ Andrea 1979 Veselí n. L. 0:16:53 0:53:35 0:51:27 2:01:55
167 86 BENEDOVÁ Kateřina 1976 České Budějovice 0:15:41 0:53:00 0:56:13 2:04:56
168 100 KRÁL Karel 2005 Praha 0:16:48 0:53:14 0:55:44 2:05:46
169 137 PRAŽÁKOVÁ Vendula 2005 Veselí n. L. 0:17:44 0:52:58 0:55:39 2:06:23
170 102 TONDLOVÁ Markéta 1975 Šestajovice 0:17:27 0:53:19 0:57:16 2:08:02
171 114 DRSKOVÁ Renata 1969 Praha 0:21:45 0:59:07 0:48:19 2:09:12
172 143 PRŮCHA Milan 1970 Vlkov nad Lužnicí 0:17:27 0:52:52 0:59:17 2:09:37
173 189 KOVÁŘÍK Ivo 1965 Bechyně 0:20:04 0:52:37 0:58:29 2:11:12
174 186 ŠVECOVÁ Zdeňka 1973 Lomnice nad Lužnicí 0:17:16 0:58:19 0:56:36 2:12:12
175 138 PRAŽÁKOVÁ Jana 1982 Veselí n. L. 0:22:17 0:54:20 0:58:59 2:15:38
176 197 SKALICKÝ Ivan 1986 Borotín 0:16:54 0:57:27 1:01:34 2:15:56
177 144 PISKÁČEK Antonín 1972 Vlkov nad Lužnicí 0:23:40 0:57:13 0:55:43 2:16:38
178 91 KUCHAŘOVÁ Blanka 1972 Klecany (Praha východ) 0:17:14 1:02:08 0:59:31 2:18:53
DNF 64 CHMELAŘ Petr 1956 Praha 0:14:38 0:35:34
Počet závodníků: 179